Бременна ли е Лора Крумова?

  • 6 916
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Разбира се, че е бременна.
Румен Луканов ми подшушна.

# 16
  • Мнения: 47 981
а от кой?

# 17
  • Мнения: 742
мъжа ми отрича  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 891
моля човека- агент на нова, който прочете в темата за камилското копито и каза на синоптичките да ходят с поли, да сподели с нас тази информация в знак на благодарност че им отворихме очите за междукрачието на момичетата...

 newsm65 Ще чакам новините с нетърпение!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Е, на мен всичките ми се виждат бременни. От саката е бе милички, не се ли научихте? И БТВ и Нова си обличат водещите от Дика. Или поне така беше доскоро, не съм ги заглеждала напоследък.
Обаче верно синоптичките тръгнаха с поли.

# 20
  • Мнения: 4 406
Лора Крумова бременна ли е? Rolling Eyes
Днес сутринта я гледах в профил - едно 4-5 месец ми се видя.
щом Нова има агент във форума, Лора ще си каже в първото възможно предаване. непременно ще й предадат какво ни интересува. Laughing Laughing

# 21
  • Мнения: 3 268
На мен пък Марияна Векилска ми изглежда бременна.Много наедря тази жена,а каква вейчица беше....

# 22
  • Мнения: X
Разбира се, че е бременна.
Румен Луканов ми подшушна.

Лисо, бях останала с впечатлението, че искаш телефона на Румен Луканов не за да ти подшушва разни работи. Thinking

По темата -не знам.Аз ставам след като сутрешния блок е свършил.

# 23
  • Sf
  • Мнения: 808
Ъъъ, от кого? Брад Пит?
Нали той беше на снимката от рекламния клип newsm78

Взе ми думите от устата  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 6 417
Лора Крумова си има гадже, репортер и то от доста време май. Върла противничка на брака е, доколкото знам и силно се съмнявам да е бременна.  newsm78

# 25
  • Мнения: 1 715
Лора Крумова си има гадже, репортер и то от доста време май. Върла противничка на брака е, доколкото знам и силно се съмнявам да е бременна.  newsm78
Айде пак ама нали се разбрахме,че брака и бременноста нямат нищо общо

# 26
  • Мнения: 4 371
Бракът и сватбата са различни неща все пак.

# 27
  • Мнения: 3 405
но иначе и аз питах, ама никой не казва...моля човека- агент на нова, който прочете в темата за камилското копито и каза на синоптичките да ходят с поли, да сподели с нас тази информация в знак на благодарност че им отворихме очите за междукрачието на момичетата...

я-я, това съм го изтървала, може и на лични да ми разкажеш, да не спамим  Grinning

# 28
  • Мнения: 47 981
но иначе и аз питах, ама никой не казва...моля човека- агент на нова, който прочете в темата за камилското копито и каза на синоптичките да ходят с поли, да сподели с нас тази информация в знак на благодарност че им отворихме очите за междукрачието на момичетата...

я-я, това съм го изтървала, може и на лични да ми разкажеш, да не спамим  Grinning
а, защо на лични, виж темата за камилското копито- обсъдихме въпросните дами дето четат прогнозата за времето , и аз исках да ги видя, и две вечери подред се заредих пред телевизора гледам- а те все с поли, ама изведнъж така ги издокараха с поли...след темата точно

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
От саката е бе милички, не се ли научихте? И БТВ и Нова си обличат водещите от Дика.
Дали Дика им дава намаление за по-малките номера? Thinking На такива мисли се навеждам напоследък. Толкова безкрайно опънати дрехи по телевизията виждам, все едно харизани.

Общи условия

Активация на акаунт