Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 80 отговора

... домашния ви телефон да звънне посред нощ?
 Малко са битовизмите, които карат дъха ми да спира и сърцето ми започва да бие едно такова учестено и гадно... Душата ти спи, а мозъка ти започва да работи на нечовешки обороти  ConfusedТова със среднощното позвъняване е едно от нещата, които ме карат да се чувствам точно така. По принцип не съм черногледа, но по време на пътите когато се е случвало все за нещо лошо си мисля Confused Вие?
Цитирай

По принцип не съм черногледа, но по време на пътите когато се е случвало все за нещо лошо си мисля Confused Вие?
Абсолютно същата съм! Но за какво друго можеш да си помислиш?! Едва ли посред нощ за нещо хубаво ще ти звънят.
Цитирай

В бара!!!!

Скоро мислих по този въпрос и се чудех дали има хора, на които ако им звънне телефона през нощта са спокойни. Аз имам баба и дядо, които са болни и ако ми звънне телефона посред нощ - настръхвам. Не се случва често, но е стрес за мен - голям.
Цитирай

София

Първата ми мисъл е, как някой е пострадал и е в болница примерно, мисля за секунди и за  най-лошото даже  ooooh!
Цитирай

София

...нещо се е случило с майка ми...това е най-големият ми страх!
Цитирай

Нямам  домашен телефон. Cool

Но ако звънне някой от мобилните, първата ми  мисъл е, че е за лошо.
Цитирай

Понякога докато стигна до телефона или е спрял да звъни, или като вдигна е грешка, но сърцето ми си думка така поне през следващия половин час Confused
Цитирай

В бара!!!!

Понякога докато стигна до телефона или е спрял да звъни, или като вдигна е грешка, но сърцето ми си думка така поне през следващия половин час Confused
Да! А помисли какъв е стреса за мозъка ти, щом тялото не се кротва веднага.
Цитирай

София, Бели Брези

не си спомням да са ми зввъняли посред нощ, но ако телефона звънне в 3 часа например ще си помисля най-лошото...

да не дава господ Confused
Цитирай

Че един приятел на мъжа ми иска нещо на заем. Сериозно, откакто преди години ме събуди в 3 през нощта да иска миксер, очаквам той да е на телефона с поредната изцепка. Mr. Green
Цитирай

Нещо лошо се е случило!
В такъв момент изпитвам ужас!
Цитирай

Пловдив, но иначе от Бургас

zdr na vsi4ki
ne6to lo6o se e slu4ilo
a za6to vse si mislim 4e e lo6o
6te bjda kuma  na svatba
daite niakakva ideia za slovoto koeto triabva da se kaje v na4aloto
iska mi se ne6to po interes a ve4e mi e tolkova pritesneno 4e ni6to ne mi idva na um  
Цитирай

В бара!!!!

zdr na vsi4ki
ne6to lo6o se e slu4ilo
6te bjda kuma  na svatba
iska mi se ne6to po interes a ve4e mi e tolkova pritesneno 4e ni6to ne mi idva na um 
Чудесна питанка! Ама и точно на място!!!
Цитирай

София

zdr na vsi4ki
ne6to lo6o se e slu4ilo
6te bjda kuma  na svatba
Пусни си тема, напиши я на кирилица и чакай там. Wink Wink Wink

Иначе ако ми звънне посред нощ телефонът, умирам от страх, че нещо лошо се е случило.
Цитирай

Süd

Обръща ми се сърцето, какво друго може да ти мине през главата? Confused
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 80 отговора