Сватбеният ден

  • 2 552
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 123
Няма нищо по прекрасно от една булка.Айде да се покажем като такива.Ако искате дори опишете как сте се чувствали в съмия сватбен ден married

Последна редакция: чт, 06 сеп 2007, 12:22 от баба Буна

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
Сватба!

# 2
  • Мнения: 3 423
Бабе, кефиш в престараването си.

# 3
  • Мнения: 123
Е добре СВАТБА.Няма как да го поправя Embarassed

# 4
  • Мнения: 1 761
 и сАмия (корен на думата е сам,а не съм).  bouquet

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Супер!  Grinning
И подписа ти си го бива....

# 6
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз бях красива булка.
КАто се сетя и се подмокрям от сълзи.
Първо оная жена от селсъвета ни чете от една книга как като буйни реки ще се просмучем един в друг и само това ме натъжи, щото не разбрах как тя предвиди последвалия алкохолизъм на мъжа ми, който и мен завладя, но да не се отплесвам...бях много красива.БЯх облечена в златна рокля и носех диамнтена корона.Слънцето ме огряваш  аз знаех, че това е най-прекрасният ден за мен.И гледах мъжа си.Той тогава още ми беше гадже, обаче живеехме на съпружески начала.
Той също беше много хубав - беше с бял костюм и розова връзка.На обувките - за късмет, щото нямаше нищо синьо.Иначе вратовръзката му и тя беше розова.Сега, като се замисля, що ли толкоз розово, ама се сещам, щото ми е розов животът.

И като бяхме в църквата, попът ме гледаше с една таква любов.
Тогава станах истинска християнка.
Този ден ме промени духовно.
Иначе бях кръстена отдвана, ама това беше за мен денят на истината.

Ох, момичета, какви мили спомени събуди в мен тази тема.
Благодаря, бабо Буно.
Сори, ако има грешки, тук всички държат на тях, ама не зная как се редактира и бързам да пусна темата, за да съм първа.

# 7
  • Мнения: 3 423
Супер!  Grinning
И подписа ти си го бива....
Че кво му е на подписа?!
Да обича, значи да дадеш свобода.
Да обича, разбира се.
Иначе как ще те обича, ако не му дадеш свобода...

# 8
  • Мнения: 690
Ей тва ми е любимото от сватбата
http://istratkovapetya.myphotoalbum.com/view_photo.php?set_album … mp;id=Picture_168


В гражданското ни забавиха, та трябваше да го "съветвам" да не се откаже  Joy Joy Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 2 840
Само не разбирам, тук само аз ли съм се женила? newsm78
Омъжвала?Все тая - бракосъчетавала.
Защо никой друг не споделя за това вълнуващо събитие.А ако имате снимки, ще е още по-трогателно

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Их, че съм и аз - нищо не разбирам.
КЛОНКА, пише се розАво.

# 11
  • Мнения: 161
Няма нищо по прекрасно от една булка.Айде да се покажем като такива.Ако искате дори опишете как сте се чувствали в съмия свадбен ден married

Ау, момиче ... ти нямаш спирка бе....
Кога си оправи проблема с нахалника дето те тормози по телефона посред нощите и не можеш да спиш...... кога взеха да те вълнуват такива лирични теми като тази - другите какви булки са били.

Статии за жълтия си вестник за норматив ли имаш да пишеш.....?!?
Явно редактора те притиска със сроковете... пък твойта муза хич я няма....
Е, напъни се малко де....  не разчитай само другите да ти вършат работата..... Twisted Evil

# 12
  • София
  • Мнения: 2 840
Ей тва ми е любимото от сватбата
http://istratkovapetya.myphotoalbum.com/view_photo.php?set_album … mp;id=Picture_168


В гражданското ни забавиха, та трябваше да го "съветвам" да не се откаже  Joy Joy Joy

О, Пете, гуд съвет си дала май, щото изглежда сериозно замислен и притеснен.

Браво! married

# 13
  • София
  • Мнения: 2 840
Их, че съм и аз - нищо не разбирам.
КЛОНКА, пише се розАво.

Помолих да не ме поправяте.
Зная, че всички са грамотни.И аз съм.Обаче...много се вълнувах от внезапно връхлетелите ме спомени.

Абе, казах ли, че бях в златно?Аз още тогава предвидих, че тая мода ще дойде.Много бях диско.

# 14
  • Мнения: 123
Много сте сладки Wink
Ей тва ми е любимото от сватбата
http://istratkovapetya.myphotoalbum.com/view_photo.php?set_album … mp;id=Picture_168


В гражданското ни забавиха, та трябваше да го "съветвам" да не се откаже  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт