Среща с непознат от нета?

  • 4 664
  • 114
  •   1
Отговори

Анкета

бихте ли се срешнали с някой от противоположния пол от интернет

Опции:

# 60
  • Мнения: 2 353
  На младини съм изпила десетки бири с разни непознати люде от нет-а. Много ми беше приятно, с някои си пишем топло и до днес. Вече за децата де.
  Не е казано, че трябва непременно да стане либовен роман, достатъчно е чудно, бирено стихотворение за веселбите. В крайна сметка бях пълнолетна, не съм излизала с психопати.

# 61
# 62
  • Мнения: 212
Само да вметна че ако сте си писали с този човек и сте си чатили по-дълго време, той вече не е непознат. Ти го познаваш тоя човек. Или искате да кажете че ако си пишеш с някой не можеш да го опознаеш що за човек е. Така че заглавието не е точно. Човека от нета не е непознат. Той си е баш познат...

# 63
  • София
  • Мнения: 4 966
Сега не зная дали бих го направила,но съм го правила.
Така се запознах със съпруга ми.Както и с най-добрия ми приятел.
Имам още две успешни приятелства.

И две разочарования,които продължиха с терор после...

# 64
  • Мнения: 552
Да, даже и взех, че се омъжих за един такъв Mr. Green
Ей, точно същото щях да напиша  Joy
  Grinning и аз и сме много щастливи

# 65
  • Мнения: 467
Сега, тепърва? Незнам, по-скоро не.
Преди, ооо ДА:-) И мъж си намерих даже така. Е, всъщност не беше съвсем непознат. Говорихме си 9 месеца преди това и си бяхме разменили снимки.

# 66
  • Мнения: 36
Аз го направих и вече 5 години сме заедно Grinning

# 67
  • Мнения: 5 370
Да, даже и взех, че се омъжих за един такъв Mr. Green
2 сме. Но преди време беше.
Сега-не ми е нужно, за какво да го правя? newsm78
Подписът ми е резултат от тази среща, декември стават 5 години, откакто сме заедно, а октомври-3 години брак.
Понякога изтръпвам при мисълта, че можеше да го подмина, защото преди 5 годинки имах мнооого дълга листа обожатели, тогава бях гадже и половина, еееехххх. Confused Embarassed

# 68
  • София
  • Мнения: 2 623
С един такъв сме заедно и до днес -
вече 7 години и сме родители на
едно прекрасно малко слънце   Hug
Сега вече не бих, защото просто нямам
нужда  Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 4 451
Не, мъжо ще ме убие Joy

# 70
# 71
  • Мнения: 6 991
Да, даже и взех, че се омъжих за един такъв Mr. Green
И аз така.
Сега вече обаче не чатя с непознати Joy Под непознати имам предвид хора , които сега ме намират. Иначе има хора, с които не съм се виждала, но си пишем от години. С тях бих излязла и сега.

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Да, бих..И съм го правила...

# 73
  • Мнения: 677
Кога непознатия се превръща в познат? Аз познат ли съм или не, например? Не разбирам въпроса.

# 74
  • София
  • Мнения: 4 736
Винаги се подигравах на една приятелка, която ходеше по чат срещи.. Междувременно си пишех две години с едно момче от един форум, взех че и на среща го поканих ... а сега сме  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Животът ме убеди, че няма нищо ненормално в това.

Общи условия

Активация на акаунт