Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

на село

Към тези,които имат холова гарнитура от естественна кожа,с какъв препарат я поддържате?
Цитирай
 newsm78 azsa6to se prisaedinqvam kam temata.moqta garnitura e 4erna-kojena i po4istvaneto i e absurdno.
Цитирай

София

С препарат за естествена кожа - няма значение на коя фирма е. Купувам какъвто видя.Веднъж седмично забърсвам с мек парцал с препарата. Само докато правихме ремонт забърсвах първо с някаква пяна за почистване и после с препарата за кожа. Никакви проблеми не съм имала с кожата.
Цитирай
Нашата гарнитура също е кожена.Използвала съм различни препарати за почистване  на кожа, но скоро получих ценен съвет от специалисти-тапицери с дълъг стаж. Те ме посъветваха да я поддържам с течен парафин. Все още не съм приложила съвета на практика,така,че не мога да споделя опит,но е идея.
Цитирай

italia

С таолетно мляко,пробвала съм и с кр.мляко така изчиства петната останали от дрехи.Инъче разреждам обезмаслител с вода и след това изплакваш
Цитирай

С препарат за кожени мебели от Фантастико - някакъв немски беше. Слагам от него върху вълнена кърпа и търкам - стават като нови.
Цитирай

Използвам препарат за почистване на кожа, както и стик за петна от мастило, и червило.
Когато е основно почистването, след препарата използвам балсам за кожа.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.