Urinelle - новия хит сред дамите

  • 5 085
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Предполагам ако го внесат в Бг, с тия мръсни тоалетни ще стане тотален хит и тук Simple Smile
Леле ама какво ли не измислят вече  Mr. Green

http://www.urinelle.biz/html/en/Howtouse.shtml

# 1
# 2
  • Мнения: 8 999
Е, не е истина това! Ами ако без да искаш нещо малко помръднеш и се опикаеш цялата?
И името на сайта е направо отвращаващо.

# 3
  • Мнения: 2 229
А клипчето гледахте ли?? Sick

# 4
  • Мнения: 8 999
А клипчето гледахте ли?? Sick

Не, доповръща ми се още докато четох експозето.

# 5
  • Мнения: 3 760
Според мен е гениално, стига наистина да "работи"  Wink

# 6
  • Мнения: 742
а знаете ли, че това е разработка на някаква световна лесбийска организация, даже имат отпуснати средства по някаква програма. Ей сега ще питам гуглето. Преди няколко мчесеца се зашумя за въпросното съоръжение, наречено от някой много подходящо "хартиена пишка"

# 7
  • Мнения: 25
Абе има идея, иначе по-добре ли е да влезеш в някоя тоалетна в заведение или някаде другаде и да ти се доповръща ако трябва да чистиш за да седнеш. Ако не улива  Mr. Green е наистина добра хавата, ще взема да я предложа на съпругата ми  Joy

# 8
  • Мнения: 25 558
Що, накрая си беше страхотно!  Mr. Green
Ееех, откога си мечтая да не чакам на опашка пред женската, а да си пишкам на спокойствие в мъжката тоалетна!  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 237
Не че няма да има почва в България туй чудо,може и да има.....Но след първото изнасилване на някоя мадама осмелила се да пишка в мъжка тоалетна,ще бъде спряно.... Tired
Малко съм черногледа,но така мисля.
Иначе е хитро,спор няма.

# 10
  • Мнения: 2 229
Абе махайте се, хитро..гнусно еееее!! Mr. Green

# 11
  • Мнения: 3 782
Боже какво ли няма да измислят, наистина въпросът с тоалетните е жалък. Моят приятел преди работеше в заведение, беше барман, ама като нямаха чистачки той чистеше тоалетните, че каза нещо,което няма да забравя никога. Дамските тоалетни винаги са по-мръсни от мъжките, чудел се какво толкова правят там. Навсякъде опикано и .... Ужас.

# 12
  • Мнения: 6 887
Но след първото изнасилване на някоя мадама осмелила се да пишка в мъжка тоалетна,ще бъде спряно.... Tired
Е защо пък да ходят жените в мъжки тоалетни newsm78 Дам, сега гледах клипчето и схванах. Обаче смятам, че все пак не ходенето в мъжки тоалетни е главното му преимущество.
Иначе аз бих го пробвала, нямам нищо против.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
Според мен е гениално, стига наистина да "работи"  Wink

Значи ако видя някоя мацка в характерна поза край стена или дърво, да не се чудя  hahaha

# 14
  • Мнения: 524
Хитро, пък докато се научим да го ползваме, ще си носим резервен тоалет, ако направим беля, като малките деца.

Общи условия

Активация на акаунт