Какво точно е агент на ДС и защо толкова ги плюят?

  • 4 881
  • 140
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Да, сериозно това питам.
 Какво точно са правили въпросните люде? Защо толкова ги мрази народа?Какво е толкова интересно и скандално , че  постоянно ми се налага да чета за тях във вестниците.
Защото , ако само са разследвали, слухтели , работили под прикритие, ами то и сега в полицията си ги има същите кадри. Голяма работа, че някой си там е живял на ул."Дунав" или пък е носел кодовото име "Гоце". Ами като разбрах, че и Коритаров е бил агент на ДС, не си промених мнението за него като журналист-гледах сутрешния блок не заради това, което е бил, а заради това, което е сега.
Пък и какво от това,че някой преди е мислил по-един начин , а сега говори и прави друго. Въпрос на оцеляване, ако питат мен.Не, че е лошо да имаш приниципи...
Та кажете, ако има някой запознат по-подробно, какво толкова са правили тези хора, което и сега не се прави. Питам, за да знам, дали и аз да ги оплювам Wink

Последна редакция: ср, 05 сеп 2007, 16:16 от зайко

# 1
# 2
  • Мнения: 25 449
Хайде някой по-компетентен първо да пусне информация за различните отдели на ДС и кой конкретно с каква дейност се е занимавал!  Peace
Пък тогава и аз ще се включа към общото оплюване. Ама нека да е само на когото трябва...  Wink Mr. Green

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 11 102
Агент Алберт
http://donosnik.hit.bg/

# 5
  • София
  • Мнения: 4 423
Нямам много време, иначе бих се включила с достоверна информация специално за 1 - во главно управление.
Каквото и да се приказва, има хора, които са работили за сигурността на страната ни и е малко грозно да ги оплюваме.
В този форум пишат деца и внуци на такива агенти.
Би било хубаво инфото да е от достоверни източници, а не от приказки на маса, след 2 ракии - всеки може да си говори, каквото си иска, важното е истината да е повече от развинтената фантазия.

Последна редакция: ср, 05 сеп 2007, 16:27 от Буболина

# 6
  • Мнения: 3
 #2gunfireДруго си е агент от ФБР или ЦРУ,ха-ха-ха.. hahaha bowuu

# 7
  • Мнения: 25 449
#2gunfireДруго си е агент от ФБР или ЦРУ,ха-ха-ха.. hahaha bowuu

Аааа, агент Мълдър нЕма ми го стреляш!  Naughty

# 8
  • Мнения: 8 999
Ех, ЗАЙКО, завиждам ти, че не знаеш!

# 9
  • Мнения: 1 165
Ех, ЗАЙКО, завиждам ти, че не знаеш!
Нали! Laughing
Само да уточня, че не питам за тези, които са си плюли съседите и колегите-тях няма какво да ги коментираме.
Питам за хората, които са  работили в разузнаването .

# 10
  • София
  • Мнения: 4 423
Е, трудно някой ще ти отговори за разузнаването, аз лично няма да ти отговоря. Peace

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Това са хора които са работили за своята държава и за това в което са вярвали ....
проблемите идват от тези които са хващали в издънки, защото им знаят мръсните ризи ...
Тези хора трябва да се уважават, а не да се оплюват ....

# 12
  • Мнения: 1 317
И на мен нещо не ми беше ясно, сега отивам да чета, че да не съм невежа по въпроса  Rolling Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 11 102
Това са хора които са работили за своята държава и за това в което са вярвали ....
проблемите идват от тези които са хващали в издънки, защото им знаят мръсните ризи ...
Тези хора трябва да се уважават, а не да се оплюват ....

Някои са били доносници, което не е за уважение.  Thinking
Между агент и доносник има разлика ...

# 14
  • Мнения: 871
Някои са били доносници, което не е за уважение.  Thinking
Между агент и доносник има разлика ...

Никой не обича доносниците...Те са писали доноси срещу приятели! Агент е съвсем друго, съгласна съм

Общи условия

Активация на акаунт