Дерматолог във Варна?

  • 1 621
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 379
Препоръчайте ми дерматолог във Варна. След раждането ми се появи нещо като бобче на показалеца /брадавичка ли е, мазолче ли не знам newsm78/ и искам да си го махна

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 914
MamaDonna само побутвам темичката, че и аз се интересувам от такъв.

# 2
  • Мнения: 1 581
Аз имам впечатления само от д-р Томов, Кожна клиника на Окръжна болница, 2 етаж, в дъното на коридора. Ходихме при него заради сина ми - имаше някакво странно образувание на ръчичката, веднага установи какво е, по-точно, че е някаква странна бенка и не трябва да се маже с нищо и че вероятно ще си изчезне сама, както и стана. Направи ми впечатление на компетентен.

Чух, че имало двама Томови, дерматолози, баща и син, аз имам предвид младия, но съм чувала и за стария положителни отзиви. Май че имали и частна клиника.

# 3
  • Мнения: 26
Аз също съм много доволна от д-рТомов. Освен в окръжна болница има и частен кабинет срещу "Донатело", прегледа струва 20лв., там е след обяд. А ако можеш да си вземеш направление отиди в окръжна там е преди обяд. Много е компетентен, и винаги успява да помогне. 

# 4
  • Мнения: 379
ееее; благодаря много за инфото;   bouquet
наистина нямах никаква представа; тъкмо GPто ми е в Окръжна;

# 5
  • varna
  • Мнения: 1 012
Баща и син са,а тати е небезизвестния доцент Томов,аз съм доволна от възрастния,а за младия незнам Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Д-р Бакърджиев в Курортна поликлиника.Преглежда  и по здравна каса.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 428
За баща Томов е добър, обаче си приготви чувалчето с паричките...

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Ходих скоро при младия Томов по здравна каса в Окръжна. За 30 мин. минаха поне 10 човека #Crazy. Голям бързак бее.
При мен беше нещо средно между любезен и безцеремонен. Но съм доволна от диагнозата и лечението. newsm10

# 9
  • Мнения: 379
момичета, за съжаление още не съм успяла да се възползвам от съвета ви, така че да споделя мнение  Embarassed; но искрено ви благодаря   bouquet
ОБЕЩАВАМ да споделя в най-скоро време!!!

Общи условия

Активация на акаунт