Помощ за телевизор NEO!

  • 13 247
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 146
Здравейте! Имахме телевизор NEO /не знам какъв модел/, хич не бяхме доволни от него и накрая се уредихме с нов, а NEO-то го дадох на моите родители да си го сложат в спалнята. Баща ми вчера ми се обажда, че го е заключил и иска код за да се отключи, да погледна в упътването. Ама аз не мога да го намеря това упътване, та за това се обръщам за помощ към вас. Преди време, нещо си играх в настройките на въпросният NЕО и аз направих същото заключване и си спомням, че имаше някаква комбинация която го отключваше, ама не мога да се сетя каква. Молбата ми към вас е, ако има някой такъв телевизор да погледне в упътването или пък ако знаете къде в Интернет има страница с упътвания и въобще има ли, че не мога да намеря. Благодаря Ви!   bouquet

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Един от клавишите се натиска за 5-6 секунди и ще се отключи. Нели го направи това на телевизора на майка, когато беше на 6 месеца и изчетох цялото ръководство, когато го намеря.
Мисля, че имаше нещо като правоъгълник нарисуван на това копче. Абе да пробва- все някое ще го отключи.

# 2
  • София
  • Мнения: 146
Трилиън, много ти благодаря, но не се получи със задържането на нито един бутон, явно моделите са били различни. Дано има някой друг, който да знае нещо по въпрос, ако не ще го носят на сервиз телевизора и това е.

# 3
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Хм, би трябвало да е едно и също за всички НЕО.
Сега потърсих пак, открих това за НЕО: "Задържа се за 5 сек. бутона Display"
Дано да успеете. Всъщност при майка ми заключването беше син екран+ огромен катинар в единия ъгъл. Май не е искал никакъв код Thinking

# 4
  • Мнения: 459
Хм, би трябвало да е едно и също за всички НЕО.
Сега потърсих пак, открих това за НЕО: "Задържа се за 5 сек. бутона Display"
Дано да успеете. Всъщност при майка ми заключването беше син екран+ огромен катинар в единия ъгъл. Май не е искал никакъв код Thinking

И при нас стана така, даже бях пуснала тема тук.

# 5
  • Мнения: 901
Моят НЕО забравя повечето специални настройки, като го изключа от контакта. Тъпо звучи и ми напомня за оня виц за Бил Гейтс, но няма да заболи, ако го пробваш и това преди сервиза.

# 6
  • София
  • Мнения: 146
Оправи се с натискане на РР три пъти! Благодаря ви на всички!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт