Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

здравейте, бебо е на 4м. и е със зачервено гърло. пихме антибиотик, но още е така. имаме нужда от съвет
Цитирай

нещо друго има ли му?може да му е такъв модела  Smile дъщеря ми е така,но не я боли
Цитирай

нещо друго има ли му?може да му е такъв модела  Smile дъщеря ми е така,но не я боли
ушиту му бяха възпалени, но мисля, че се оправиха. Но гърлото му е все така червено доколкото виждам
Цитирай

За толкова малко бебе само педиатър може да ти даде съвет. Ако детето се чувства добре, весело е и няма температура, няма проблем. Но ако се притесняваш, по-добре го заведи на лекар.
Цитирай

щом сте имали проблеми с ушите трябва да се погледне от лекар
Цитирай

вече бяхме и затова пихме антибиотик. Гърлото му обаче е все още зачервено
Цитирай

ами трябва да се направи контролен преглед-може антибиотика да не е бил достатъчен.колко дни го пихте?аугументина е добър за ушни инфекции.
Цитирай

пихме оспамоск 7 дни. Другата седмица сме на лекар
Цитирай

капки за нос слагахте ли? дърпа ли си ушичките?
Цитирай

Горно нанадолнище

Явно му е дошъл по-слабичък антибиотика  Rolling Eyes И на нас ни бяха изписали някакъв от пеницилините , но не се оправихме от него и ето сега сме с бронхопневмония  #Cussing out Наложи се да пием втори - Зинат , за сега слава Богу сме добре и вече сме на възстановителни хомеопатични лекарства Praynig Така , че посетете лекар по-скоро , за да овладеете положението, за да не е късно newsm78
Цитирай

Оспамокса е слаб АБ.На Моника не и подейства и след това бяхме на Амоксиклав.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.