Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Момичета знаете ли , че Diema + ще излъчва стария чехски сериал "Болница на края на града " в неделя от 14.20 .След това от 15.20 пък българския "С деца на море ". И във 16.45 часа страхотната комедия с Парцалев "Два диоптъра далекогледство ".
Умирам си от кеф момичетааааааааааа ............... Party Party Party
Цитирай

Варна

Супер, мерси за инфото  bouquet Ще се опитам да гледам, стига да не забравя Smile
Цитирай

край морето

И аз ще ги гледам  Wink
Цитирай

София

Поне българските ще ги гледам. Чешката сапунена индустрия не ме влече.
Цитирай

София

И аз ще гледам.
Цитирай

Варна

Че "БОлница на края на града" си беше култов сериал. НЕ знам при вас как е, но аз като гледам сега любими стари сериали, не е вече същото. Някак са ми безинтересни, безразлични...Давам пример със Синьо лято- опитах да го гледам наскоро- не се получи. Българските филми обаче не ми омръзват, не знам и аз защо....
Цитирай

А семейство Мейзга да ви се гледа случайно  Wink 35 35 35 ????? А .... ?
Цитирай

Да не черпиш 7-8-9 серийки? Love
Цитирай

даааа Laughing
Цитирай

София

За чешкия съм чувала, но не ме блазни да го гледам, но пък българските няма да пропусна.  Smile
Цитирай

Всеки делничен ден от 17 часа по Диема Фемили се излъчва семейство Мейзга .УФФФФФФФФ много се накефих като видях в програмата че го дават , въпреки че съм изтървала няколко серии.
Цитирай

област Софийска

Че "БОлница на края на града" си беше култов сериал. НЕ знам при вас как е, но аз като гледам сега любими стари сериали, не е вече същото. Някак са ми безинтересни, безразлични...Давам пример със Синьо лято- опитах да го гледам наскоро- не се получи. Българските филми обаче не ми омръзват, не знам и аз защо....
Абсолютно същото е и при мен. Преди време, когато разбрах, че ще дават "Синьо лято" по Евроком, много се изкефих и с трепет седнах пред телевизора да гледам. Е, не беше същото, изобщо не можах да се загледам. Казах и на щерката, ама то е ясно, че тя пък въобще не се впечатли. Даже не можа хич да разбере моя ентусиазъм...
Цитирай

Всеки делничен ден от 17 часа по Диема Фемили се излъчва семейство Мейзга .УФФФФФФФФ много се накефих като видях в програмата че го дават , въпреки че съм изтървала няколко серии.
Нали няма да забравите ??????? WinkАз само така да ви напомня , да не се отнесете нещо . 35 35 35
Цитирай

Варна

Гледахте ли тази сутрин Куче в чекмедже? Аз му хванах края, яд ме е!
Цитирай

Гледахте ли тази сутрин Куче в чекмедже? Аз му хванах края, яд ме е!
Оооо има си хас аз да пропусна да гледам бг филм , душа редовно програмата за да знам кога и какво ще дават. Wink
Обаче сега гледам семейство Мейзга и тооолковааа се кефя ... аххххх  Party Party Party
И едно време ми харесваше и сега пак си ми харесва.Въпреки че не съм почитателка на анимацията , то този тип анимация обаче много много ми харесва. Ако някой знае подобни филмчета на това моля да ми изпрати линк или поне имената им. Love Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора