Сушени мариновани домати?

  • 1 119
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 292
Това е италиянски специалитет, оригиналното му име е POMPDORI ESSICCATI .В състава има още сол,оцет,орегано,олио. Знае ли някой рецептата ?!?

# 1
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
погледни тук, може да намериш нещо

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=207621.0

# 2
  • Мнения: 27 524
Купуваме си ги редовно, аз съм им голям фен, но не мсиля, че можеш в домашна обстановка да си ги направиш. Има рецепта за сушени плодове и зеленчуци в сайта на д-р Емилова  Peace

# 3
  • Мнения: 292
Момичета благодаря ви за отговорите, сега се заемам с пробването на рецептите  bouquet

# 4
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
И ние ги купуваме но едва ли би могла да ги изсушиш в дом. обстановка - могат да хванат червеи Поне при мен не се получи  Hug

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 358
Мойте пък станаха. Аз суших от малките- Чери доматчета , но ги солях отгоре по препоръка на една от мамите тук. Точно за да не мухлясват и да им се издърпа водата. За сега още не съм ги направила никак, на проветрение са newsm78

# 6
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Мойте пък станаха. Аз суших от малките- Чери доматчета , но ги солях отгоре по препоръка на една от мамите тук. Точно за да не мухлясват и да им се издърпа водата. За сега още не съм ги направила никак, на проветрение са newsm78


Браво на теб аз не успях явно бях случила влажно време  Rolling Eyes

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 358
Оо , да тези които станаха бяха по топлите слънчеви дни. А последните ми изкараха само ден и половина на слънце и после като заваля и днес ги гледам мухлясали. А пък да включвам фурната да ги суша, за нещо което  Naughtyнезнам какво ще се получи по-нататък? да ,да

Общи условия

Активация на акаунт