зачервено дупенце

  • 1 693
  • 33
  •   1
Отговори
Здравейте мами!

Синът ми е на 11 м. Днес забелязах зачервено дупенце. Не е подсечено, но е доста червено. По принцип ходим по голяма нужда на гърне, мия го всеки път. Чудя се от какво се е зачервил. От няколко дни ползваме памперс гащи - на Памперс. До сега сме ползвали на Либеро и всичко е било ОК. С какво да го мажа или да изчакам?
 

Ще се радвам, да споделите опита си.

# 1
  • Мнения: 5 228
Най-вероятно е от новите памперси. Оставяй го повече по голо дупе, можеш да го мажеш с Бочко или друг цинков крем. Добре влияе и промивка с отвара от смрадлика. И смени памперсите.

# 2
  • Мнения: 353
Да смени памперсите и нашето бебе се обрива от пелените на Памперс. Пробвай с крем Пенатен минава бързо. Peace

# 3
  • Мнения: 3 611
Моят синковец го мажех с бебешко олио на Бюбхен. Никога не се е zачервявал.
Една поzната постоянно слагаше бебешка пудра на нейното момиченце, а то все нацепено и zачервено ходеше. беше абсолютно убедена, че от пудрата ще му мине. Естествено ефектьт не беше такьв.

# 4
  • Мнения: 2 677
Бочко винаги му е помагал. Peace

# 5
  • Мнения: 11 003
Рая е мазана само с Бочко. Досега никога не е била зачервена или подсечена. Peace

# 6
  • Мнения: 4 546
а за крем Цинци някакви отзиви?
сега мажа с крем на бюбхен, но няма ефект

# 7
  • Мнения: 6 617
Доволна съм от Бочко и крема за дупе на Клоран.

# 8
  • Мнения: 169
още от новороден съм го мазала само с extra virgin зехтин (студено пресован), действало е перфектно, не знам какво значи подсечено бебешко дупе. Тогава го мажех след почти всяко миене по малко. После като порасна само ако видя, че се е зачервило дупето (всъщност не му се е и зачервявало много - някой път в жегите или ако е акал по на често). За един ден му е минавало.

# 9
  • Мнения: 1 092
Крема на Бюбхен с/у подсичане Peace
ефикасен е само от едно намазване  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 701
От първият ден я мажа с Бочко след всяка смяна на памперса и проблем не е имало!  Peace

# 11
  • Мнения: 639
Знам че Бочко най помага,смени за известно време,но като му мине ако искаш пак сложи един памп за да си сигурна дали е това причината.На една приятелка детенцето му се зачервява дупето когато му никне някое зъбче,да не е и при вас това причината

# 12
  • sofia
  • Мнения: 562
На една приятелка детенцето му се зачервява дупето когато му никне някое зъбче,да не е и при вас това причината
и аз това щях да попитам. и при моите мацки около никненето на зъби им се зачервяват дупетата, минава бързо.

# 13
  • Мнения: 120
Моят синковец го мажех с бебешко олио на Бюбхен. Никога не се е zачервявал.
Една поzната постоянно слагаше бебешка пудра на нейното момиченце, а то все нацепено и zачервено ходеше. беше абсолютно убедена, че от пудрата ще му мине. Естествено ефектьт не беше такьв.
           И ние сме използвали Бо4ко,но с пудра веднага се успокоява и до сутринта няма и помен.Нацепени не сме били никога и много рядко за4ервени---само пудра,тя не запушва кожата и я оставя да диша,докато крема запушва(мазен е)и става по-бавно.Е разбира се може и крем ако е много суха кожата и след проветрение на голо пудра.А и за всяко дете е разли4но трявба да опиташ,кое е наи -добро за твоето  bouquet

# 14
  • Мнения: 268
Пробвай с крем Пенатен минава бързо. Peace
newsm10 и при моя бебо действа безотказно.

Общи условия

Активация на акаунт