Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

Здравейте! Личната лекарка ми каза, че от тази година Здравната каса не поема изследванията за ясла. Не ми даде направления и всичко плащах, някъде около 60 лв. Но чакайки на опашка видях, че други майки имат направления за същото. Вие знаете ли нещо по въпроса?
Цитирай

Марс

Значи, поема доколкото мисля една част вече, ако искаш ще проверя по новите документи и ще ти пиша Peace
Цитирай

София

Нашата педиатърка ни даде направления за всички необходими за детската градина изследвания.
Цитирай

Марс

За чревните паразити със сигурност може МДД, но за другото не се сещам, ще проверя.
Цитирай

Трябва да ги поема аз вчера взех направления за малката а тя ще е1 група в ДГ.
Цитирай

Значи, поема доколкото мисля една част вече, ако искаш ще проверя по новите документи и ще ти пиша Peace
Да, ако може. Ще съм ти благодарна. Все още не сме направили изследванията за Острици, а ми казаха, че струва 26 лв.
Цитирай

Да, ако може. Ще съм ти благодарна. Все още не сме направили изследванията за Острици, а ми казаха, че струва 26 лв.

В Сливен струва 6 лв,така че не ми се вярва
Цитирай

varna

Здравейте! Личната лекарка ми каза, че от тази година Здравната каса не поема изследванията за ясла. Не ми даде направления и всичко плащах, някъде около 60 лв. Но чакайки на опашка видях, че други майки имат направления за същото. Вие знаете ли нещо по въпроса?
        какви са тези глупости на твоята докторка (явно не и се дават направления) здр. каса поема вси4ко.Нищо не се плаща е 2лв. такса за изследвания.Скоро ги правихме...  bouquet  bouquet
Цитирай

Габрово

Направих изследванията преди една седмица. Не съм плащала нищо за детето, платих само за моята проба Васерман - 6 лв.
Цитирай

Еклесиаст

за всички изследвания за яслата нашата педи ни даде направления, и за микробиологията, и за паразитите, кръв/урина, поемани са от касата при нас... не понятно ми е защо при вас е така...мои познати са също като нас при други лекари...направленията са ми от миналата седмица..
Цитирай

ВАРНА

В средата на юни правихме изследвания за постъпване в ДГ.Взехме направления от личната.Платихме 2лв.такса за лабораторията и още 7 лв.-не зная защо.После май още 4 лв.дадохме,но не обърнах внимание защо-гледах детето къде ходи,а мъжът ми бе на касата да плаща.
Цитирай

Марс

Та всички изследвания са напълно безплатни, плаща се само такса на лабораторията за взимането на секрет Peaceпри нас е 2лв., но навсякъде в лабораториите може да бъде различно.
Цитирай

varna

Та всички изследвания са напълно безплатни, плаща се само такса на лабораторията за взимането на секрет Peaceпри нас е 2лв., но навсякъде в лабораториите може да бъде различно.
            Да и аз Peace
Цитирай

Поема се всичко от зд.каса явно личната ви лекарка не е в час. Hug
Цитирай

Направих изследванията преди една седмица. Не съм плащала нищо за детето, платих само за моята проба Васерман - 6 лв.

Същата работа и при нас-само че преди около месец.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора