червеи в ушите

  • 22 990
  • 75
  •   1
Отговори
Здравейте мами ние сме на 5 месеца и половина и забелязах че детето си дърпа ушите и то доста силно, като го сложа да спи си мята глава възможно ли е да има червеи в ушите?Вие чували ли сте за такива?Моля Ви които знае нека да сподели.Благодаря Ви!

# 1
  • Мнения: 11 003
Откъде могат да се появят тези червеи? Sick За първи път чувам за такова нещо. Да не го болят ушите? newsm78

# 2
  • Мнения: 1 328
?? Какво е това?? И аз за пръв път чувам..
Може да си върти главата ако му растат зъби и го сърбят ушите. Набъбвали всички лигавици и се пренасял сърбеж към ушите.
Ама червеи - не знам........

# 3
  • Мнения: 2 039
Ама, моля ви се, това е потресаващо заглавие, съобразявайте се малко!!!!!!!  ooooh!

# 4
  • Мнения: 5 790
Айде стига глупости!  Къде го гледате това дете, за да има червеи в ушите?

# 5
  • Мнения: 4 394
как така ?за пръв път чувам!

# 6
  • Мнения: 4 451
 Shocked Няма такова нещо, кой ти ги разправя тези неща?

# 7
# 8
  • Мнения: 5 183
ох
така ме стресна!

# 9
  • Мнения: 7 474
Само за червеи в ушите не бях чувала  още  ooooh! ooooh! ooooh!

Консултирай се с педиатъра щом мислиш, че има нещо тревожно.

# 10
  • Мнения: 96
И аз за първи път чувам за такива неща. Моята бебка, докато яде също понякога си дърпа ушите. Thinking

# 11
  • Мнения: 2 005
Ей, това вече не бях го чувала Joy Joy Joy

# 12
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Какви са тия глупости ooooh!

# 13
  • Мнения: 1 878
 Shocked от къде ще се вземат тия червей в ушите - не се ошашквай ами заведи бебешока на преглед, болките в ушите могат да са причина за подобно поведение на бебето, а пък те да са предизвикани от възпаление, вода в ушите, прекаран вирус и......................отидете на лекар!!!!

# 14
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
аз съм 4увала например:
когато някой не се спира на едно място му казват Да не би да имаш 4ервей в дупето?
аз това си помислих  Laughing Embarassed
може това да е имала впредвид авторката ,4е детето не се спира да си пипа ушите и да не би да има 4ервеи Mr. Green
ама за друг вид 4ервеи в ушите не съм 4увала ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт