Към майките, раждали секцио

  • 3 535
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
Момичета, извинявам се за неудобния въпрос, но моля кажете ми, как тръгвахте да раждате? Имам предвид по нощница и чорапки, или ви накараха да си ги махнете?

# 1
  • Мнения: 431
Ми с нощница, да, а за чорапките - не помня Grinning

# 2
  • Мнения: 3 146
Чорапите се махат задължително, както и трябва да си без лак - както на краката, така и на ръцете.просто не се виждало , ако ти посинеят поради някаква причина ноктите.А било важно за лекарите.Не знам точно защо.

# 3
  • Мнения: 4 371
По нощница и джапанки. Нали след клизмата минаваш през банята, няма начин да си с чорапки Grinning

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: mama kenga
Чорапите се махат задължително, както и трябва да си без лак - както на краката, така и на ръцете.просто не се виждало , ако ти посинеят поради някаква причина ноктите.А било важно за лекарите.Не знам точно защо.

да вярно е това, а аз се бях нагласила като за сватба, когато трябваше да ме режат после си махнах лака естествено

# 5
  • Мнения: 2 232
Без чорапки Laughing .Само по нощница .

# 6
  • Мнения: 3 146
а ти защо държиш толкова на чорапките?само ми стана интересно Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 46 437
Отива се по нощница и джапанки.

Но при мен беше голям смях - лежах в предродилна и очаквах да ме викнат за клизма. Само, че това го прескочиха и изведнъж влезе една акушерка и каза - слизай в операционната. И аз тръгнах след нея - с нощница, джапанки /беше лято и не съм носила чорапи/, но забележи - с ГАЩИ С ПРЕВРЪЗКА И ОЧИЛА  Laughing  Стоя пред операционната маса и питам - а къде да си оставя бикините и превръзката. Ония такива очи отвориха, че щях да се напикая от смях. Ама аз от къде да знам, че не трябвало да нося  Rolling Eyes  Повече не ги видях въпросните гащи  Laughing  Но и ме беше срам да питам  Wink

# 8
  • Мнения: 4 187
И аз бях без чорапи ама с лак Crazy ! На ръцете само ама имах! Не ми казаха да го махна! Клизма не са ми правили, нямях такива преживявания! Mr. Green Но определено бях без чорапи,по ношница!!!!

# 9
  • Мнения: 4 371
Цитат на: nikol78
...но забележи - с ГАЩИ С ПРЕВРЪЗКА И ОЧИЛА  Laughing  ...

Ей, ти ме разби Laughing  
И аз бях с очила, но доктора ми ги прибра Simple Smile После ми ги върна-да мога да си видя бебето, ама на тебе не са ти трябвали гащи Mr. Green

# 10
  • Мнения: 46 437
Duciр на мен и очила не ми трябваха - бях с пълна упойка, ама кой ти мисли тогава  Laughing

# 11
  • Мнения: 2 529
Като другите и аз по нощница и джапанки естествено, като нощницата по принцип е силно деколтирана Wink , за да може да има бърз достъп до масаж на сърцето, ако не дай си Боже се наложи. Моята беше и леко поокъсана и гърдите ми аха-аха да изскочат Laughing  - ето ти и лек еротичен елемент Laughing

# 12
  • Мнения: 46 437
Цитат на: kiki27
Като другите и аз по нощница и джапанки естествено, като нощницата по принцип е силно деколтирана Wink , за да може да има бърз достъп до масаж на сърцето, ако не дай си Боже се наложи. Моята беше и леко поокъсана и гърдите ми аха-аха да изскочат Laughing  - ето ти и лек еротичен елемент Laughing


А  Shocked  Аз отидох до масата с нощница, но после ми казаха да я съблека, легнах чисто гола на масата  Thinking

# 13
  • Мнения: 93
Аз бях тръгнала по чорапки и с нощница, но ме накараха да си махна чорапите и само по нощница и джапанки. Laughing

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Ако от мен зависеше не само чорапи, но и ръкавици и шал щях да си турна...Такъв студ не бях брала през целият си живот Close
Егати секциото, егати клинча..... Neutral Face

Общи условия

Активация на акаунт