Благодаря ти,че си моето момиче

  • 9 710
  • 129
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 521
Баща ми беше професионален спортист, а после треньор. До 12тата си година го виждах веднъж на 3 месеца за по 4 дни-асоциациите ми с него са - тоблерон, сугус-и и шоколадови яйца. След това влезе в кризата на средната възраст и аз отидох да живея на квартира, когато се сети да си играе на родител аз вече се бях омъжила. Тъжно, ама такъв е живота... Confused
Въпреки всичко си го обичам.

# 31
  • Мнения: 3 423
Всяка Нова година танцувах танго с баща си.
Сега ми се обажда и ми пее "Девойко, мари, хубава".
Сигурна съм, че после плаче. Знае, че и аз плача.
Десетина години вече не сме танцували нашето танго.

# 32
  • Мнения: 1 113
Като малка бях "царската дъщеря", така ме наричаше татко. Вечер се мушвах в леглото им и той ми разказваше приказки. Обикновено посредата на приказката заспиваше и аз го будех за да я продължи. Той започваше отначало и така пак до средата. Трябваше да се науча да чета за да разбера края на "Хензел и Гретел"  Simple Smile
Стимулираше ме по странене начин - "Аз вярвам, че можеш, стига да не правиш еди си какво!" Което пък мен ме караше да правя точно това "еди си какво" и въпреки всичко да успея.
Винаги ми е помагал много. Имах много тежък период в живота си, бях много отчаяна и нещастна. Тогава за пръв път го видях да плаче.
Няколко години след това катастрофира много тежко. Лекарите не даваха никакъв шанс. Аз, обаче, бях сигурна, че ще се оправи. За първи път се молех с думи, които излизаха от душата ми. Господ ме чу!

# 33
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Сутрин, когато ме будеше:

"Спи,спи, събудиииии сееееее" Heart Eyes


Аааааааааа и моят !!! Сутрин влизаше в детската ни стая с гръм и трясък, с кафемелачката в ръце и подвикваше "Спи,спи, събудиииии сееееее" - много ме дразнеше .... А сега като се сетя ми домилява  Blush

# 34
  • Мнения: 2 161
На сватбата ми,докато танцувахме татко каза,че ако на сутринта размисля,мога да се прибера в къщи.Така и не можа да преживее ранната ми женитба.Много ме глезеше,той е виновен за това,което съм.Каквото и да е то.Нали често бях сама,отивам с детето на гости в тях,и се почва разправията да остана вечерта с преспиване.А живеем на 15 минути с кола.Обаче аз се дърпам,важна съм и си искам в собствената си къща.И защо,защо съм го правила?За да докажа,че съм омъжена жена,контролираща сама живота си.Голям келепир да се прибереш в празен апартамент,вместо да спиш в старата си детска стая.С майка ми,с която имаме 18 години разлика все воювахме за него.За неговото внимание,за неговата любов.Виждахме го рядко,той работеше в чужбина.Върне се окончателно,аз се омъжих.Носеше ми бебето в института,да го виждам и да се фукам с него пред колегите.Един висок,здрав,с побеляла коса,но без нито една бръчка.Малко преди да умре бълнувал моето име.Но ме изчака.Точно на време се прибрах,за да му затворя очите.

# 35
# 36
# 37
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Щото ме разрева постинга ти !

# 38
  • Мнения: 7 474
За жалост никога не са се показвали така явно чувства.
За сметка на това сега компенсирам с дъщеря ми,
която като отиде при нашите на гости само повтаря, че ги обича и се гушка-
към нея отношението е съвсем различно Hug. В началото баща ми и се смееше,че е
като в американски селиал, но виждам, че му капе мед на сърцето  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 25 600
В детството баща ми беше доброто ченге, майка ми - лошото. През пубертета си смениха ролите.  Thinking

# 40
  • Мнения: 5 478
Chanel, засегна ахилесовата ми пета...

И на мен...  cry

# 41
  • Мнения: 223
Спомням си майка ми ми казваше 'лека нощ принцесо малка"и беше толкова мила с мен винаги преди да заспя,но това беше така отдавна...а сега само аз казвам на детето ми разни мили думички,но за мен няма

# 42
  • София
  • Мнения: 2 840
Chanel, засегна ахилесовата ми пета...

И на мен...  cry

И аз в групичката.

# 43
  • Мнения: 4 371
Днес ми е скапан ден, тая тема ме довърши, особено постинга на Шанел и не издържах Cry

До към 8 ти клас някъде бях момичето на татко(ние сме три, аз съм най-малката).
Имахме една игра - да си ближем очилата, а и двамта много го мразим Mr. Green Винаги, когато го видех се целувахме, прегръщахме, изобщоооо любов. Той много обичаше да ме хапе, ама лекичко. Сега хапе Пепи Simple Smile
След 8ти клас нещата се промениха, той стана строг, лош, държеше ме изкъсо, на мен не ми харесваше и се бунтувах. Развалихме отношенията си или поне не бяха като преди.

Един от най-милите ми хора на тая земя е татко. Днес ми каза, че ще влиза в болница, за да му правят пълни изследвания(има висока кръвна захар и се поддържа с лекарства, а не инсулин) и на мен всичко ми се е свило. Смятам, че съм това, което съм, благодарение на него и строгото му възпитание, нищо че тогава не ми се нравеше.

# 44
  • Мнения: 4 195
Шанел кофти тема............за много от нас...........моя баща никога не ме е наричал по име, никога и по никакъв повод.............за него бях КОТЕ, това е думата......Господи толкова ми липсва..................не е вярно, че годините лекуват болката от загубата, не и когато загубиш човека, олицетворяващ за теб думата НАЙ - ДОБРИЯ..........ох Шанел..........
Хайде ще допълня, нищо, че ме разплака
моя баща не правеше разлика между мен и бате, казваше, че за него има само един Бог пред койот св пркеланя и това са децата му...........цялото си време и енергия отдаваше на нас, и за да е по равно, винаги правехме нещо тримата - риба, футбол, губи, сладолед всеки уикенд, по късно на по биричка, пак тримата..............най - хубавите мигове, най - прекрасното детство, най - споделената обич и подкрепа............
Веднъж, исках да му направя торта за Нова година, купих блатове, но той станал през ноща и ги изял, страшно му харесали, на другия ден, за компенсация, ми купи една ужасно хубава торта и я излапахме за един ден само двамата........
когато пропуших, го изчаквах да влезне в тоалетната, и аз влизах след него, пуша и излизам, ама той ме усети и влиза пак след мен, почва да кашля, бате му вика - Кво ти е бе баща ми, а той - Абе комшиите пушат в кенефа а идва у нас мамка му Joy

Последна редакция: чт, 06 сеп 2007, 19:13 от Чут Чут

Общи условия

Активация на акаунт