Нощница за кърмачка?

  • 4 040
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 171
Откъде мога да си купя нощница за кърмачка?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 679
Ще следя темата.

# 2
  • София
  • Мнения: 752
С първото дете ползвах от тези които са с копчета до под гърдите и ми бяха удобни, не помня от къде ги купих но бяха от тези дето са по 5-6 лв защото попринцип не ползвам нощници. Сега ще ги използвам пак като родя и това ще е

# 3
  • Мнения: 17 407
Е, то няма специална нощница за кърмачки. Купете си такава с повечко копчета. Като родих голямата си дъщеря, вкъщи си ползвах пижами, че и в болницата дори.

# 4
  • Мнения: 454
Има едни нощнищи които са с разрези от пред на гърдите ама на мен не ми допаднаха.

# 5
  • Мнения: 1 171
Е, то няма специална нощница за кърмачки. Купете си такава с повечко копчета. Като родих голямата си дъщеря, вкъщи си ползвах пижами, че и в болницата дори.

Има,има...
Ама въпроса е дали може да се намери в България.
Иначе моделите са различни - нещо като тази примерно

# 6
  • Мнения: 17 407
Уфф, ама ако не ползваш нощници по принцип, защо ти е точно такова нещо newsm78 От опит казвам, а и ти имаш като гледам, че тези с копчетата са си много удобни Peace

# 7
  • Мнения: 126
Аз ползвах и ми бяха много удобни - моите бяха от Илиенци от един от магазините в реновираната закрита част, които продават пижами и халати с щампи на Дисни. Скоро не съм ходила, но зная от една приятелка че още ги има там. Има и много магазинчета из София които предлагат тези продукти, но не съм виждала нощници за кърмене. Може ако ги питаш да ти доставят.  Цепките са вертикални, а нощниците са до над коляното. Аз по принцип не спя с нощница, но тези ми бяха много удобни за нощните кърмения.

# 8
  • Мнения: 743
Аз ползвах такава нощница с два разреза на гърдите  Mr. Green - татито я беше купил от едно магазинче срещу хотел Плиска.  Беше ми удобна, с приятен десен и материя.

# 9
  • Мнения: 724
На пазара на Иван Вазов има едно базарче вътре има един щанд и там има най различни даже и пижами за кърмачки.Продавачката е много любезна и мила.

# 10
  • Мнения: 1 171
Благодаря за информацията!  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 449
Избор на разцветки и размери има(ше) в един магазин за хавлиени изделия и пижами на бул. "В. Левски".
Турски, 100% памук, 15 лв, с две вертикални цепки.
Ползвам 2 такива - удобни са.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=217116.0

# 12
  • Мнения: 1 171
Намерих си такава,ама е с късо ръкавче и по-тънка материя,някой да е виждал подобна,но с дълъг ръкав и по-плътна?





# 13
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами аз още не съм я видяла, но поръчах в едно магазинче и във вторник ще донесат - намира се на ул. Пиротска и ул. Димитър Петков, като тръгнеш надолу към Одрин се пада от дясната страна. Малко магазинче за халати и пижами. Продавачката ми показа варианти като този с къс ръкав и каза, че имали същите с дълъг и аз веднага поръчах да донесат. Ако ти е удобно мини да видиш, ако не аз във вторник ще я взема надявам се и мога да я снимам и да видиш дали те устройва.

# 14
  • Мнения: 183
Такава нощница си купих в магазин на Пиротска до пазара Д.Петков

Общи условия

Активация на акаунт