Имаме ли нужда от одобрение?

  • 3 447
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Sf
  • Мнения: 808

 Heart Eyes  Heart Eyes

Не зная,дали 90 или 99% от одобренията са лицемерни,но се обзалагам,че поне 90% от хората не могат да живеят без тях.....Иначе нямаше да съществуват конкурсите...Дори и на местно форумско ниво.По-по-най мама-орлица,по-по-най-кърмила мама,по-по-най-раждала мама,по-по-най-банващ модератор,по-по-най-банван потребител...Всеки търси нечие одобрение и възхищение...
Сигурно и аз не съм извън тази бройка,макар че засега се задоволявам да бъда по-по-най мама за моето дете или по-по-най дъщеря за моята майка,а не в световен или форумски мащаб...Надпреварите са ми малко смешни.Явно съм позагубила състезателния си дух...

Привет! Радвам се да те видя отново!!! Бях забравила за процентите, търсещи одобрение... Права, както винаги  Wink

# 76
  • Мнения: 7 837
Аз се държа мило,а никой не ме харесва.

И аз...и мен...

Искам да напиша нещо красиво-безсмислено и да излъжа. Обаче съм единак и това ме спасява.
Суетата бавно вреди.

Дори и на детето отбягвам да казвам стандартното "гууд джоб". Предпочитам да го целуна, той пак разбира  Simple Smile

# 77
  • Sf
  • Мнения: 808

Дори и на детето отбягвам да казвам стандартното "гууд джоб". Предпочитам да го целуна, той пак разбира  Simple Smile

Това е много повече от "гууд джоб"...

Защо ти е да пишеш нещо мило и красиво? И защо ще излъжеш?
Може би този въпрос за нечие одобрение не те вълнува, защото не ти е нужен във времето.

И не си единак  Simple Smile Що плашиш хората във фОрома  Grinning

# 78
  • Мнения: 7 837
Все си мисля, че отдавна надрастнах тоя момент. Опитвам се да си спомня, кога за последно съм търсила съзнателно одобрение, дори и като свърша нещо, с което съм горда от себе си, напр.

п.п. Аконе броим одобрението на някои форумки, които видяха хипопотамската ми структура на снимка  Mr. Green Ама те от куртоазия, какво друго да кажат... Laughing

# 79
  • Мнения: 4 371
п.п. Ако не броим одобрението на някои форумки, които видяха хипопотамската ми структура на снимка  Mr. Green Ама те от куртоазия, какво друго да кажат... Laughing
Не, това е защото не си виждала истински хипопотам, маскиран като жена Mr. Green

# 80
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз казвала ли съм ти, Кейс...  Mr. Green  Mr. Green

Дуци, ще видим един ден аз като забременея...

# 81
  • Мнения: 4 392
Явно съм позагубила състезателния си дух...
... или просто си излязла от онези "90%". Wink

Общи условия

Активация на акаунт