Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 септ. 2007, 18:30 ч.

Дрехи за бременни втора употреба

• 3 311
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте!

Знаете ли къде в София има магазини за дрехи за бременни, може и втора употреба? Вие какви дрехи носехте? Ще бъде във висока бременност след Декември тази година. Сега съм едва в 7-ма седмица  Party

Благодаря

# 1
  • Където ми видят очите
Моето мнение е да не бързаш с дрехите.Още си в малки месеци и не се знае колко килограма ще качиш.
В момента в който аз разбрах ,че съм бременна също като теб хукнах по магазините.Накупих дрехи,които изобщо не облякох(сега ги раздавам на приятелки).Изкарах си цялата бременност с дънките и с късите блузки,просто защото качих само 7 килограма.

# 2
  • София
Аз по същия начин - накупих си разни дънки, джинси и други неща, които ми бяха адски неудобни и някои от тях почти не съм носила. Впоследствие си купих просто дрехи с по-голям размер и по-широки, с които се чувствах много по-добре. Моят съвет е също да не бързаш.
Лека бременност! Hug

# 3
А пък аз си мислех да не си купувам,но ми се наложи.До този момент качих много кг.Вече имам нужда и от нещо по-топло,обаче  ми сеструват скъпи дрехите,като знам че ще ги нося още 3-4 мес. Ще следя темата с интерес.

# 4
  • Където ми видят очите
А пък аз си мислех да не си купувам,но ми се наложи.До този момент качих много кг.Вече имам нужда и от нещо по-топло,обаче  ми сеструват скъпи дрехите,като знам че ще ги нося още 3-4 мес. Ще следя темата с интерес.
Да в специализираните магазини за бременни дрехите наистина са ужасно скъпи.Цената на един от панталоните,която помня беше 43 лева.И наистина за 3-4 месеца не си заслужава.

# 5
Не съм си купувала дрехи за бременни. Карах със спортни панталони и блузки.

# 6
# 7
  • София
Има доста дрехи втора употреба в продавалника.
Аз изкарах цялата си бременност с два гащеризона и един панталон, общо съм дала 190лв, а забравих и едни дънки за бременни 90лв - не съм ги носила въобще. Купувай тогава когато вече се нуждаеш от нещо. За жалост и аз станах  - съм - слонче 23кг до момента отгоре.  ooooh!

# 8
  • София
 Heart Eyes много  Heart Eyesхубави отговори!!! Наистина няма смисъл от тези дрехи, 43 лв. за панталон са ок, но само ако ще го носиш поне 2 сезона, а тези... Crazy Аз също ще проу4а магазини за втора употреба и ще пиша,а в продавалник също има много готини неща , Благодарско за съвета   bouquet

# 9
  • На една звезда
И аз те съветвам да не бързаш. До 5-тия месец включително изкарах с моите си дрешки. После си купих само 2-3 туники и продължих да нося старите си панталони с разкопчан цип и копче хванато с ластик. Wink

# 10
  • аитос
И аз те съветвам да не бързаш. До 5-тия месец включително изкарах с моите си дрешки. После си купих само 2-3 туники и продължих да нося старите си панталони с разкопчан цип и копче хванато с ластик. Wink
и аз така направих но ако желаеш наистина по широки дрехи но не можеш да намериш ушии си хем ще са каквито ги искаш

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт