Как да си направя цветен multiply?

  • 1 092
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 187
Нещо не мога да разбера от къде си правите началната страница на албумчетата толкова приказни, шарени и слънчеви?
  33uu При мен само манекените са готини, страницата ми много белее?   smile3537  Mr. Green

Как ги правите тези красоти? Някой ще издаде ли тайната? Mr. Green Може и на ЛС  Wink

Искам да добавя цвят сред усмивките  Blush

Последна редакция: пт, 07 сеп 2007, 08:59 от klamerche

# 1
  • Мнения: 1 187
СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРЯ на мама djesmin  Flowers Bouquet  Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower

# 2
  • Мнения: 6 039
в крайна сметка, заловените теми в мултиплай са най добри, другите са прекалено шарени, не намираш менютата при тях, бекраунда се мърда със скролера
абе не е същото
ама щом те кефи - шарено да е hahaha

# 3
  • Мнения: 1 187
Обичам да ми е цветно   redecoration perko
Спрях се на по-лек вариант все пак. Стана уютно.  Hug
djesmin  thumbsup

# 4
  • Мнения: 7 106
Ееее, ами като и аз искам да ми е шаренко  Sad. Хайде и на мен едно ЛС, щом не е обяснено в темата, моля  Praynig.

# 5
  • Мнения: 929
И аз искам "тайната" на ЛС  Praynig

# 6
  • Мнения: 1 120
ако на някой му се пише,нека да го посте тук,защото и аз съм от невежите  Embarassed срам,не срам,но е така
евентуално,ако кламерче пази писмото,което е получила с обяснението и ако авторката му няма нищо против,нека го посте
  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 187
Значи влизате си в страничката на Home
Горе в десния ъгъл излиза Customize My Site - щракате върху него
Най-отгоре ви се появява Choose a Theme  - и си избирате тема
 Hug
И после да покажете какво е станало  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 120
не мога да повярвам,колко лесно е било!аз как ли не се мъчих и все нищо не можех да направя  ooooh!
мерси много   bouquet

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 19:37 от lamita

# 9
  • Мнения: 1 187
не мога да повярвам,колко лесно е било!аз как ли не се мъчих и все нищо не моех да направя  ooooh!

И аз така  Mr. Green Мотах се напред назад, но това отгоре което се появява така и не го виждах  ooooh!

# 10
  • Мнения: 262
Значи влизате си в страничката на Home
Горе в десния ъгъл излиза Customize My Site - щракате върху него
Най-отгоре ви се появява Choose a Theme  - и си избирате тема

А ако искате да е по-различно от всичко .което сте виждали досега  , отивате на този адрес  : http://customizedthemes.multiply.com/

Харесвате си една от около 2-3 хилядите теми и си я добавяте в своя Мултиплай.

Доста е лесно , на английски е добре обяснено, и все пак :

1. Изберете си една от темите
2. Кликнете , за да я разгледате по-обстойно
3. В новия прозорец който ви се отвори ще намерите CSS кода на темата
4. В този прозорец е написано коя базова тема да изберете , и кода който трябва да копирате и поставите ето тук :  http://multiply.com/setup/pages/upload-css?&r=1189505537   
5. Запазвате го и вече си имате нова тема   Hug

Надявам се добре да съм го обяснила, и все пак ето тук е доста подробно описано :  http://customizedthemes.multiply.com/journal/item/2

Темите са много , така че ще ви трябва доооста време

# 11
  • Мнения: 1 120
сънраиз,добре си го описала,но искам да те питам нещо(виждам,че разбираш).бях направила така,че като се отвори страницата ми,автоматично да се пуска една песен.е,от вчера въобще я няма,а не съм пипала по настройките нищо.имаш ли идея какво е станало и как да го оправя?
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт