Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

:thinking:Izvenete,Bqx na lekar ,napravixa mi PAP test !Doktorat kaja ,4e vsi4ko e nared i dnes ngovata asistentka mi se obadi ,da otida za o6te testove,za6toto mislqt ,4e imam rak.Molq pomogtete ,mnogo me  e strax. ooooh!

P.S. 6te si napravq PCto na kirilica.BLAGODARQ
« Последна редакция: чт, 06 сеп 2007, 21:07 от sunnybg »
Цитирай

И аз не знам къде...

newsm78
Цитирай

Честно да ти кажа, това прилича на пърzалка.

Но ако е така, както каzваШ се обади на лекаря си. Тук zа съжаление не можем да ти помогнем.  Naughty Попитай ПАП коя степен ти е и пиШи.

П.П. Дано не се майтапиШ с нас.
Цитирай

И аз не знам къде...

Е, сега поне има текст. Преди 30 минути имаше анкета и "ПОМОЩ". 

Иначе не знам какво да ти кажа  newsm78! Ако това е сериозен пост, по-добре говори с лекаря си.
Надявам се положението да не е толкова сериозно  Praynig!
Цитирай
Честно да ти кажа, това прилича на пърzалка.

Но ако е така, както каzваШ се обади на лекаря си. Тук zа съжаление не можем да ти помогнем.  Naughty Попитай ПАП коя степен ти е и пиШи.

П.П. Дано не се майтапиШ с нас.

Izvinqvai, ne te razbiram ,nali PAP test e kogato ti vzemat secret ot  genetalite!!!!Za kakva stepen ima6 predvid??
Цитирай
Vijte sega ,ne smqtam ,4e ima 4ovek na zemqtq koito moje da se maitapi stakiva raboti !!!!!!Nikoga ne sam pisala v forumi i neznam kak da pi6a ili da zadavam vuprosite si, a kolkoto do grybite otgovori mnogo blagodarq,NO ne se maitapq imam 4as za lekar tozi mesec otnovo i zatova tursq info predi da otida ,za6toto ot pritesneniq ne moga da spq ve4er!!!!!!
Цитирай

Има ПАП 1 до 5. Ето една много хубава тема по проблема. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=178356.0

Обади се и по телефона попитай ПАП колко ти е. Може да е 2 или 3, които все оЩе не са рак, но са необходими и други тестове.

Не могат да ти кажат по телефона дали имаШ рак или не.

Успех.
Цитирай

Горе до бутона "иzход" има кредор и така можеШ да си превключиШ клавиатурата на фонртична кирилица.  Peace

Цитирай

И аз не знам къде...

Vijte sega ,ne smqtam ,4e ima 4ovek na zemqtq koito moje da se maitapi stakiva raboti !!!!!!

Има за съжаление!
Цитирай

София

Едва ли по телефона биха ти казали такова нещо.
И когато те е страх от някаква болест е редно да тичаш по лекари не да търсиш  съжаление и успокоение на думи.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.