«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

ћнени€: 145
«дравейте,

мол€ ви споделете н€какъв лек за падащи мигли, вс€как вечер събирам в ръцете си по 3-4 мигли, ако не взема н€какви мерки скоро ще остана без никакви мигли, мол€ дайте съвет за нещо ефикасно за подхранване Rolling Eyes ѕолзвам спирали на ћейбълин, но напоследък на »мпала. “ова само информативно го сподел€м!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 83
«а подхранване се сещам за рициново масло и глицерин. –азнас€ш по дължина на миглите с четчица от стара спирала  или такава за вежди. Ќо си мисл€, че най-удачно е да се посъветваш с лекар за падането на миглите. ћоже да имаш липса на витамини или нещо от този сорт.
Ќад€вам се да се справиш най-скоро с проблема! Hug
÷итирай

ћнени€: 101
ћажи ги с Ѕадемово масло bouquet
÷итирай

ћнени€: 4 923
Това с маслтва без съмнение действа, но минава доста време преди да се видят резултатите.
Чудя се това от компетенцията на какъв лекар е  newsm78 ако се сетя ще пиша пак.
« ѕоследна редакци€: пт, 07 сеп 2007, 15:26 от argun »
÷итирай

√аброво

ћнени€: 1 196
ћисл€,че тр€бва да оставиш очите си да си починат известно време от грима.
÷итирай

ћнени€: 2 352
„ела съм за рициново масло и ром(равни количества),но незнам дали има н€къв ефект  Rolling Eyes
÷итирай

ћнени€: 4 923

—подел€м мнението на ћави - възможно е да са последстви€ от агресивна козметика.
÷итирай

ћнени€: 2 938

—подел€м мнението на ћави - възможно е да са последстви€ от агресивна козметика.

Peace виж срокове на годност на козметиката ко€то използваш!
÷итирай

ћнени€: 145
—роковете на годност са ок, освен да мина на по-скъпи и маркови спирали.... newsm78.ќх, незнам хора, а като си помисл€, че н€ма и подход€щ заместител на мигли... не е примерно като да си сложиш изкуствени гърди Laughing...трабва да спас€ остсъка от мигли, който имам в момента, наистина....... baby_neutral, мажа с бадемово масло, вече н€колко пъти, но като че ли н€ма резултат, но €вно не става толкова бързо, колкото ми се иска на мен...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 147
  »мах същи€ проблем преди н€колко месеца и според мен причината беше спиралата за мигли, спр€х да € ползвам( изхвърлих €) и си подр€зах съвсем леко връхчетата на миглите, друго не съм правила, оправиха ми се, но все още не ползвам спирала, реших да им дам почивка. ¬ъзможно е и при теб проблема да идва от същото.
÷итирай

ћнени€: 1 654
ћо€ при€телка имаше същи€ проблем, но вс€ка вечер си мажеше миглите с рициново масло...

Ѕеше много упорита и и израснаха миглите, освен това станаха дълги и гъсти... «ащо не опиташ и ти?
÷итирай

н€къде под слънцето...

ћнени€: 1 480
ѕри мен бе6е от4айва6то.. помогна ми това
http://www.talika.com/talika-eye-care-es.html#01
това съ6то е добро
http://www.mavala.com/indexphp.php?id=8&prod_id=38

първи€т продукт от следва6ти€т линк е добър за поддържане на миглите, като може да се използва преди нанас€не на спиралта

http://www.bebefarma.com/index.php?clase=cats&id=159

÷итирай

ƒобрич

ћнени€: 1 709
ћоже и да е от марката спирала, но може и да е на нервна почва. ѕомисли си какво си прежив€ла наскоро и прецени дали имаш основание да потърсиш лекар. ƒано да е нещо съвсем безобидно. Peace Hug
÷итирай

ћнени€: 5 142
—роковете на годност са ок, освен да мина на по-скъпи и маркови спирали.... newsm78.ќх, незнам хора, а като си помисл€, че н€ма и подход€щ заместител на мигли... не е примерно като да си сложиш изкуствени гърди Laughing...трабва да спас€ остсъка от мигли, който имам в момента, наистина....... baby_neutral, мажа с бадемово масло, вече н€колко пъти, но като че ли н€ма резултат, но €вно не става толкова бързо, колкото ми се иска на мен...
според мен спри изобщо да сис лагаш спирала за известно време и мажи с рициново масло или друг поддържащ продукт за мигли.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 299
ћо€ при€телка преди години загуби всичките си мигли, ей-така, по 3-4 на ден. ”станови се, че е било причинено от алерги€. ƒобрата новина е, че поникнаха отново, дори по-красиви. ѕри всички положени€ ти препоръчвам да не ползваш грим. »наче следвай съветите на мамите за подхранващи продукти.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора