Миглите ми драстично окапват!!!

  • 10 861
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 234
Единственото,което ми идва на ум е рициново масло-мажи се редовно и упорито и дано скоро да има резултати.То поне е изцяло натурален продукт,така че няма да залиси проблема ти,а може само да ти помогне Peace
И другото,което бих те посъветвала е да не използваш спирали.
Успех  bouquet

# 16
  • Мнения: X
На една приятелка от фалшива спирала и окапаха всичките мигли.И то наведнъж,не постепенно.Докато я сваляше,свали и миглите ooooh!
След време и порастнаха,де,но дотогава беше нещо страшно. #CrazyНамери цаката,като слагаше очна линия,докато и поникнат мигли и не личеше чак толкова.

# 17
  • Мнения: 4 916
На една приятелка от фалшива спирала и окапаха всичките мигли.И то наведнъж,не постепенно.Докато я сваляше,свали и миглите ooooh!
...


 Sick баси гадната случка.

# 18
  • Мнения: 1 011
Ох стига бе хора..направо не мога да си предствя да остана без мигли, както и да не слагам спирала въобще, незнам мисля, като за начло да спра да слагам поне през почивните дни.... newsm78

# 19
  • Мнения: 17 546
Не можеш да си представиш без спирала, а без мигли!? Остави за известно време спиралата. И при мен се получава от време на време, когато слагам всеки ден в продължение на месеци. Лятото обикновено карам само с едно червило и миглите си почиват. На есен всичко е наред, но ела да видиш март-април...миглопад! Като поспре падането на миглите защо не опиташ да ги боядисаш в черно в козметичен салон. Изглежда добре и като са плътно черни миглите може да ползваш само подхранваща прозрачна спирала известно време. Не е скъпа процедурата.

# 20
  • Мнения: 2 211
Задължително смени козметиката, явно някоя от съставките не ти понася. Иначе при всеки удобен случай, когато не съм гримирана, използвам подхранващата безцветна спирала на Импала.

# 21
  • Мнения: 1 045
Сроковете на годност са ок, освен да мина на по-скъпи и маркови спирали....
И от 200 лв спирала да си вземеш положението няма да се промени !  От години ползвам само скъпи спирали и пак има периоди в които миглите ми почват да окапват драстично  Confused Единственото решение е да спреш да слагаш спирала поне за месец и да мажеш със някакво подхранващо масло - бадемово , рициново и т.н. Освен това е добре да си сваляш грима със дегримиращ гел и вода а не със млека и тампони. Търкането със памук допълнително травмира миглите  Tired

# 22
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Абсолиутно  то4но. Спиралата трябва да се сваля с напоен те4ен препарат, за предпо4итане двуфазен антиалерги4ен, памука се напоява и с нежно движение  от основата към върховете на миглите.
А докато използва6  подхранва6ти продукти е желателно да не се използва спирала.
Спиралите, които изпллзвах преди да ми опадат миглите на у4астъци, си бяха маркови и в срока на годност.
След един месец упорито мазане,  се възстановиха и дори са по дълги и гъсти от преди.Докато ги мажех не използвах спирала, и аз се гримарах с о4на линия и тъмни сенки за да не ли4и.

# 23
Мажи ги всяка вечер обилно с рициново или бадемово масло Flutter

# 24
  • Мнения: 852
И аз ще се възползвам от идеята за рициновото масло! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт