Обратното броене наближава - до НОЕМВРИ мъничко остава

  • 9 689
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 412
Добре дошла и на mеrgi  bouquetаз не съм замислила дата за секциото,щото нали при нас ще чакаме да ме хванат болките,че тогава ще раждаме Twisted Evil
Абе мамета,я ми кажете защо беба наистина я усещам в пикочния мехур или там където по принцип се намира мтката,напипвам я там и като се движи ужасно ме боли ниско долу,не е майтап наистина си боли и я напипвам там Shocked
Mеrgi,Ditta щеше да си декорира май кътче,защото няма отделна стая,ние също нямаме и кът няма да имаме,ама живи и здрави всичко по реда си,бебчо ще усети пак уют дори и без свой кът.

# 61
  • Мнения: 160
Момичета,вие сигурно вече спинкате,но нашият татко е на работа и ние с беба скучаем,всъщност продължаваме да събираме инфо за нейната поява.Galaxy_25 ,мазилото струва 13-14лв. и като се мажа гърдите ми стават много твърди и грапави,всъщност не целите гърди,а около зърната,защото само там се маже,идеята е да се "калят" гърдите и да се избегне по следващо лесно разраняване.А сега към всички ипо-специално към тези които са подготвили списъка с необходимите покупки-големи благодарности,аз много се притеснявам,че няма да се справя(на вас минават ли ви такива мисли)...и искам вече да пазарувам,но съм малко суеверна(да не кажа доста),рано ли е още,вие напазарувахте ли вече????Лека на всички бебоци и ние си лягаме!!!До утре

# 62
  • Мнения: 160
Ааааа забравих,подсетете ме утре да ви напиша с какво се мажа против стрии,ако ви интересува.И весело изкарване на Galaxy_25 ,и внимателно с танците! Grinning

# 63
  • Мнения: 3 412
Ааааа забравих,подсетете ме утре да ви напиша с какво се мажа против стрии,ако ви интересува.И весело изкарване на Galaxy_25 ,и внимателно с танците! Grinning
подсещаме те,пиши Laughing

# 64
  • Мнения: 37
Ааааа забравих,подсетете ме утре да ви напиша с какво се мажа против стрии,ако ви интересува.И весело изкарване на Galaxy_25 ,и внимателно с танците! Grinning

Ха добро ви утро, тук в Ст.З е голям студ, извадих ботушите и дългите блузи,какви блузи направо пуловер:)На каква сватба ще съм незная,аз ще пътувам сега до София, защото съм от СЗ, живея в Сф и ще раждам в Пловдив:)))А иначе няма да танцувам много, много, на лафче повечко,че май ме и мързи вече.Благодарности за пожеланията,а на вас полезно дремене в къщи,че е голям студ:(
p.s.  ще си взимам тогава и аз такова мазило за зърната,а ма ха, няма само вие да се мажете....закъснявам ,лек ден.

# 65
  • Мнения: 810
Здрасти банда, пиша ви от болницата  Simple Smile Дойдох с котракции, които взеха че станаха на всеки 3-5мин  Shocked За сега увладяха положението. Но голям екшън при нас. Намериха ми някаква бактерия, която причинява преждевременно раждане и ми дават антибиотици за нея. Дано ми успокои контракциите и издържа още малко поне. Бебчо е само 1400гр измерен с видеозона.

Сладурка, и моето бебе е ниско, но при явни причини. Усещам го при пикочния мехур, усщам как си върти главичката и как мърда с ръчички. Но аз и аз го усещах ниско от самото начало и си мисля, че по принцип го нося ниско.

Момичета, не знам дали ви казах - в леглото на бебето не слагайте никакви меки неща - играчки, одеала, юргани, възглавници, нищо освен бебето в спално чувалче и най-много обиколник, но той трябва да е твърд. Това е заради опасност от задушаване!

Също и за гърдите исках да ви предуредя- не ги подготвяйте с кърпи както все дават бабите съвети, защото това не работи и само причинява контракции и е направо опасно. Майката е създадена да кърми, природата си знае работата.

Цеце, с какво е известен Йоан Рилски / извинявам се за невежеството/, защо ти е любим?

Който пита- аз ще правя кът в спалнята  Wink Само всичко да е наред с бебчо Praynig

# 66
  • Мнения: 3 412
Пумпалче,какви са тия новини от тебе бе мила? CryНаистина ли сте овладели положението? Какво ти правиха,за да спрат контракциите? И тая бактерия...Стискаме ти палци всичко да е наред поне до края на месеца,после вече е друго Praynig Praynig Praynig
Ти отначало казваш,че си го усещаш ниско бебо,така ли? Аз от скоро и доста ме дращи по яйчниците,ама каквото това,дано да си поседи още на топло PraynigАко можеш пиши по-късничко как си.

# 67
  • Мнения: 5

искам да питам мамите има ли някои проблем с ходенето до тоалетна по голяма нужда?аз имам голям проблем?посаветваите какво да правя?страхме е да се напавам,се си мисля 4е 6те родя newsm78
[/quote]

И аз имах същия проблем и нищо не ми помагаше...докато не излязоха сините сливи. Хубаво е сутрин на гладно  и по няколко пъти на ден.  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 421
Пумпалче ние сме с теб! Ще устискате достатъчно! А пък за това,че е 1400гр - сигурна съм,че бъркат Simple Smile  И е по-голямо бебчо. Че тя мойта,дето уж вървяла една седмица назад преди 5-6 дена (точно на колкото сте и вие в момента) беше 1700 близо  Hug  
 
Сладур спокойно и на теб - нормално е! Бебче пораства много и изпълва целия корем.Като го носиш и малко по нисичко и ето ти - дращене долу ниско.Аз го усещам така от месец и нещо! Но въпреки това се чувствам добре и не съм спряла да правя каквото и да било. Да чукна на глава да сме така до края!

Добре дошла на новата маминка сред нас! И да каже с какво се маже против стрии!
Аз се мажа с Мустела и онзи ден си взех и кнцентриран флуид пак на Мустела за премахване (по-скоро намаляване) на новоизлезли стрии (нали имам две-три на гръдите,и една на едното бедро) та...сега ще видя дали има някакъв ефект!

За ходенето до тоалетна - само редовно ядене на кисело мляко и плодове ми помага. И сутрин след кафенцето съм там  Laughing

# 69
  • Мнения: 884
Добро утро в този отвратително дъждовен и студен ден! Как може напоследък точно в почивните дни да е толкова неприятно времето!? А ние за пореден уйкенд сме си в къщи / а не някъде с караванката например/- канени сме на освещаване. То не бяха в последните съботи рождени дни,кръщенета... Вярно, че все хубави поводи за празници,а тези празници все с хора стават, ама на мен като не ми се ходи вече никъде...Пумпалче, какво става? Добре  е , че поне звучиш спокойно,евала...

# 70
  • Мнения: 3 412

искам да питам мамите има ли някои проблем с ходенето до тоалетна по голяма нужда?аз имам голям проблем?посаветваите какво да правя?страхме е да се напавам,се си мисля 4е 6те родя newsm78

И аз имах същия проблем и нищо не ми помагаше...докато не излязоха сините сливи. Хубаво е сутрин на гладно  и по няколко пъти на ден.  Simple Smile
[/quote]
на мен нитп сини,нито никакви сливи ми помагат,нищо-ама нищо! само чай от сена и то невинаги,откак съм ременна не знам какво е това нормално ходене до WC

# 71
  • Мнения: 14
 Добър ден от мен.
Пумпалче какви са тези работи? Недей така! Naughty Сигурна съм , че ще се нормоизира положението. Трябва да си положително настроена.
   Днес в София е доста хладно и аз имам излизане. Само не ми е ясно какво ще облека. Нямам нищичко. Аз се бях настроила , че септември месец ще е що годе топъл и не бях предвидила нищо за обличане за студено време, мислех си - по натам. 
  Да ви се оплача , мен много ме боли кръста на последък - основно вечер! Даже болката се разпространява и към крака , от какво може да е това??
  С ходенето до тоалетна , сега нямам проблеми. Преди по едно време беше направо кошмар. И аз като Просто Аз наблягам повечко на плодове и засега върши работа.

# 72
  • София
  • Мнения: 2 437
Привет, мами, мерси за пожеланията  Hug Малкия вчера ми изкара акъла, но днес вече е по-добре. Хубавото е, че татито беше у нас за да сменя дрехите му, защото аз направо Sick Душичката много се изплаши от всичко това, което излизаше отвсякъде. За разлика от миналия път, когато се докара до болница, сега поглъщаше всичките ми илачи и сиропчета. Мисля, че опасното мина.

Пумпалче, стискам палци, като изчистят бактерията всичко да се оправи! Пиши как си

Просто Аз, дано мазилцата на Мустела ти помогнат. Аз май не бях достатъчно постоянна и не можах да залича стрията, която имах...така го изхвърлих гелчето.

За датата за раждането избрала съм, да. Датата е 02.11 и се надявам да устискам до тогава. Това са точно 10 дена преди термин. Моят лекар не е привърженик на по-ранното вадене.

Декорации на детския кът не съм правила. То всъщност освен един фриз-лента друго не виждам какво може да се измисли...евентуално нещо да виси от тавана Thinking Иначе, ще правим отделна детска стая и там ще вложим усилията.

За матрачето, хубаво е от кокос, ама то само отвън е кокос...така че гледайте пълнежа какъв е.

# 73
  • ПРИ ЛЮБИМИТЕ ХОРА
  • Мнения: 179
Здравейте мили ноемврийки!От доста време Ви чета, но все не намирам време и аз да се регистрирам при вас!Знам, че вече е много късно, но все пак и аз реших да се включа при вас!Казвам се Любомила и съм на 28г. от гр. Асеновград.Това ми е първа и тъй чакана и желана бременост, надявам се да бъде с щастлив край, защото имам много проблемна бременост.Отачало прокървявах 3 пъти и лежах доста дълго в къщи и лекарите не ми даваха никакви надежди до 3 месец.После се започнаха едни контракции, в резултат на които след последният преглед ми заявиха че шийката на матката ми е скъсена на половина и и ма опастност от преждревременно раждане и не ми разрещават да се движа и сега отново трябва да лежа.Немога да спя вечер от ужасни киселини и нямам никакъв апетит и много се притеснявам.А и да не забравя терминът ми е на 06.11 и очакваме момче.Насочила съм се да раждам в клиника Селена в гр. Пловдив, а лекарят при който ходя на консултации е д-р. Минев.
Това е от мен за сега че поста стана много дълъг! Wink

# 74
  • Мнения: 2 126
Хайде още 3 нови попълнения чакаме и закръгляме отбора на 100 бройки Grinning...

Любомила,добре дошла при нас.Желая ти всичко да доведеш до успешен край Praynig Слушай доктора си,почивай и това е,а ние всички ще стискаме палци Hug
Пумпалче,много Hug от мен и да стискаш здраво зъби и не само Wink,че поне още мъничко да постои дребчо на топло в мама.Сигурна съм че всичко ще е наред Peace

Диана,браво за хубавите новини при вас Heart Eyes

За матрчците съм чела много противоречиви мнения,та се разровете и прочетете ако ви интересува.Лично аз не съм претендирала много и си го направих по поръчка в една тукашна тапицерска фирма,твърдичък и нищо особено.

Също така четох (май при септемврийките беше,и съжалявам че не запазих линк-а Rolling Eyes) че Мустела били едни от продуктите съдържащи големи боклуци в себе си и мисля този път да не давам луди пари за тях именно поради тази причина.Това което четох беше някаква сравнителна характеситка ан бебешките продукти предлагани на пазара.ДОколкото си спомням Клоран и Себа мед са доста по-добри,а също и някои от българските продукти Peace

Общи условия

Активация на акаунт