Перманентен грим, споделете опит

  • 7 340
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 069
От няколко дена ми е влязла една муха в главата да си направя контур на устните. Днес цял ден се рових в мрежата да търся мнения, салони, цени. Честно казано, не открих много информация. Попаднах на темата на dodo_dodo, но тя е доста стара, не успях да видя снимките, цените вече са други.
Моля, ако някоя от вас си е правила такава манипулация, нека сподели къде, на каква цена, доволна ли е и т.н.
 Ще се радвам ако dodo_dodo се включи с мнение почти 2 год по- късно.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Включвам се Simple Smile
Почти две години по-късно все още имам грим на устните. Доста по-блед е, разбира се. От самото начало бях изключително доволна - придава форма и обем на устните и пести време / почти година не слагах молив и червило дори/.
От известно време се каня да отида да повторя процедурата. Може би след около месец -два, все още е рано.

# 2
  • Мнения: 1 069
dodo_dodo, благодаря ти за мнението, а има ли как да пуснеш снимки? Ако искаш може и на ЛС. Hug

# 3
  • Мнения: 4 451
И аз се интересувам. Искам да си направя такъв на веждите и устните. Какви са цените?

# 4
  • Мнения: 19 289
и мен ме интересува темата.Додо ,ти къде си правила твоя грим?

# 5
  • Мнения: 60
Аз си направих контур на устни преди 1 година. Тогава ми казаха че не при всеки става , но аз бях решила. Наистина не стана добре. Сега се вижда съвсем слабо на горната устна ,а на долната почти не личи. Цената беше 130лв. Ходи се 2 пъти.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
и мен ме интересува темата.Додо ,ти къде си правила твоя грим?

В Дима стил. Изключително доволна съм. Пак там ще си направя.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
dodo_dodo, благодаря ти за мнението, а има ли как да пуснеш снимки? Ако искаш може и на ЛС. Hug

Дай ми мейл и ще ти изпратя снимка от тогава. Ако искаш и от сега.

# 8
  • Мнения: 1 069
Веднага ти давам!

# 9
Има в Бургас много добре работи едно момиче тел за връзка е 0887640357

# 10
  • Мнения: 1 069
roste, благодаря ти, но към Бургас надали ще имам път преди морето догодина!

# 11
  • Мнения: 3 830
Интересно! И аз съм си мислила да си направя подобен грим...  Peace

# 12
Az ot 6-7 meseca imam permanenten grim na vejdite i sam ADSKI dovolna,moite bqha tolkova tunki i bezformeni 4e bez moliv za vejdi nemojeh da si predstavq kak 6te izlqza dori do magazina.Da ne govorim puk da otide6 na more ili basein - AD  #Cussing out
Permanentniq grim si napravih v edin salon v drujba imeto mu e ne6to ot sorta na ELIET.Dovolna sam mnogo,imam 4yvstvoto 4e leko sa izsvetleli,no ne sam hodila na korekciq.Moje bi 6te otida da mi gi povtorqt.

# 13
Аз си правих на веждите в МАГАМА,а майка ми в ДИМА СТИЛ.И двете сме доволни,но нейните започнаха да избледняват по-рано.

# 14
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
А на очите прави ли се /като спирала, очна линия/? Thinking И казвайте цените де Money

# 15
Да прави се и очна линия,но цените са различни.Трябва да се разгледаж из сайтовете на различните салони.

# 16
  • Мнения: 211
Включвам се Simple Smile
Почти две години по-късно все още имам грим на устните. Доста по-блед е, разбира се. От самото начало бях изключително доволна - придава форма и обем на устните и пести време / почти година не слагах молив и червило дори/.
От известно време се каня да отида да повторя процедурата. Може би след около месец -два, все още е рано.


Малко подновявам темата.
dodo_dodo, а дали се получава коричка... Нали това е татуировка все пак.. И ако се получава, след колко време се маха?

# 17
  • Мнения: 1 885
И аз съм от скоро с перм. грим на веждите Simple Smile

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Малко подновявам темата.
dodo_dodo, а дали се получава коричка... Нали това е татуировка все пак.. И ако се получава, след колко време се маха?

Да, получава се. Трае колкото траят коричките по принцип  Laughing
Не мога да ти отговоря, индивидуално е, прецени на теб колко ти траят, на мен - 3-4 дена.

# 19
  • Мнения: 140
аз пък снощи бях В диМА СТИЛ ЗА ПЕРМАНЕНТЕН НА ГОРЕН КЛЕПАЧ
И СЪЖАЛИХ ЧЕ ДАДОХ 300 ЛЕВА ЗА ТАКАВА ГЛУПОСТ
 ТОЛКОВА МНОГО МЕ БОЛЯ 4Е НЕ ИЗДЪРЖАХ ДО КРАЯ ПРОЦЕДУРАТА И СИ ТРУГНАХ СЕГА О4ИТЕ С АМИ ТОЛКОЖА ПОДУТИ 4Е НЕ СМЕЯ ДА ИЗЛЕЗНА НАВЪН

# 20
  • Мнения: 289

dodo_dodo,  а дали ще е удобно да покажеш пак снимките? Аз имам на веждите, но се замислям и за устни...   bouquet

# 21
v callas sofiq vejdite sa 190 lv. i ustnite sa mai tolkova.ima otstapki za kombinaciqta.ne boli.slagat upoika.mnogo e got

# 22
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Аз уж търсих в търсачката за такава тема , но не намерих...  Cry

И аз много съм се навила да си правя на веждите и устните, но не знам къде.

dodo_dodo, ти къде си си ги правила?

# 23
  • Мнения: 7 723
Боли ли? Колко струва?
Питам и за устни, и за вежди... Whistling

# 24
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз имам на устните и околоочен контур /не е очна линия, туша се слага между миглите на горния клепач/.
Правих го преди една година и цените бяха 250 лв за устни и 160 лв за очи.
Все още няма никаква промяна в цвета, не е избледняло хич.
За болката - мен на устните ме болеше много повече, чак сълзи ми текоха, докато при очите болката беше тъпа, едва се чувстваше. После наистина са подути доста и не можеш да излезеш навън, но определено си заслужаваше.

# 25
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Цените са долу-горе еднакви във всички студия. Аз разглеждах на Магама и Дима Стил и са долу-горе еднакви.

Магама -

Перманентен грим - Вежди   220 лв.
Очна линия   320 лв.
Устни   235 лв.

Дима Стил -

Цени:
    • Контуриране или частично оформяне на вежди       -     70 euro
    • Цялостно оформяне на вежди                                     -    100 euro
    • Контур на устни                                                            -    100 euro
    • Контур с частично попълване на устни                     -    150 euro
    • Контур с цялостно попълване на устни                     -    180 euro
    • Попълване на устни                                                     -    100 euro
    • Очна линия (горен или долен клепач)                       -    150 euro
    • Бенка самостоятелно                                                   -    30 euro
    • Бенка съчетана с вежди                                              -    10 euro
    • Оформяне и почистване на вежди                              -    5 euro

В цената е включена и задължителна корекция до 30 дни.


За други не съм ровила тези са най-известните , но въпроса е кое от 2-те.

Някой , ако има някакви отзиви за някой от 2та салона да сподели ;ррр

Колкото до болката в единия сайт пише това -

Цитат
Ще ме боли ли?
По време на работа се използва локален анестетик, който обезболява третирания участък и усещането е като при обикновена епилация.

# 26
# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Еее и аз исках да си правя на устните ама .. не ми се дават толкова пари  Thinking нещо множко ми се струват  Laughing

# 28
  • Мнения: X
Козметичката ,при кято ходя разправяше,че някои хора си правели перманентно...оцветяване на зърната на гърдите #Crazy
Някоя от вас пробвала ли е?

# 29
slagat upoika i ne boli.zavisi i ot ma6inata.samo vnimavaite da ne e za tatoo!na dima stil ne mi haresva.imam poznata na koqto kontura na ustata e razmazan.kato zig-zg.az sam si dovolna ot studio CALLAS i za 190 lv. si pravi6 2 pati

# 30
a  mejdudrugoto znaete li 4e tam pravqt nai-novata  procedura udaljavane na migli?traini sa.ot koprina.abiturienti ako ima.....a i bulki Laughing

# 31
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Разгледах сайта и на CALLAS.. изглеждат надеждни. Някой друг ползвал ли е техни услуги?

kuki777, можеш ли да ни дадеш снимки преди и след ? =)))

# 32
emi nqmam snimki no sam vijdala rezultata na moi poznati.ot salona mi kazaha 4e v spisanie ROUGE za fevruari 6te sa salon na meseca. smile3501 imat mnogo interesni proceduri.az sam im fen.vse nqmat 4asove

# 33
mnogo estestveni ustni pravqt.s hial.kiselina.ne sa kato "patici"a pak noviqt im salon e kato budoara na mariq antoaneta.krasota

# 34
az si pravq no fotoepilaciq i sam mnogo dovolna

# 35
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Малко тия постове ми приличат на реклама ... =) В сайта им няма снимки на това , което правят, както примерно има в сайта на Дима Стил и Магама.
За това искам да видя снимки зада преценя дали ми харесва. А иначе цените им са доста по-ниски от тези на другите студия.

# 36
snimki vseki moje da si sloji v saita.az pak naprimer ne iskam nqkoi da me snima predi i sled

# 37
  • Ловеч
  • Мнения: 782
snimki vseki moje da si sloji v saita.az pak naprimer ne iskam nqkoi da me snima predi i sled
Ти - да , но аз примерно с удоволствие бих се снимала, ако резултатът ми харесва.

И все пак има време най-малко след месец ще ходя така, че имам време да си избера студио и да събера отзиви.

П.С. Пиши на кирилица =)))

# 38
  • София
  • Мнения: 979
и аз искам да си направя пермаментен на веждите  Embarassed
малко съм невежа и затова питам  Embarassed виждала съм на мацки с пермаментен на миглите че почти нямат косъмчета ,бръснат ли се  Embarassed или просто намалява растежа  newsm12

# 39
  • Мнения: 1 069
kuki777, много добре, ама пробвай на кирилица, моля!
Бутона "редактирай" също не е за подценяване.

# 40
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Някакви отзиви за това студио? http://www.fashioncosmetics.eu/index.htm

Едит : Като разгледах не ми допада нещо...

Вижте тук -> http://www.fashioncosmetics.eu/News%5B1%5D.htm

http://krasota.rozali.com/grim/p357.html <- разна информация за процедурите и въобще всичко.

Последна редакция: чт, 17 яну 2008, 21:17 от Ивету

# 41
  • Мнения: 660
Да попитам тези които са със перманентен грим на веждите,като го слагат,отстраняват ли  вашите косъмчета,аз искам да си направя за по плътна линия,че са ми малко светли,но не искам да ми ги махат моите,та се чудих,как е точно newsm78
Това преди и след,което Ивету е дала е ужасно,че тя жената преди по добре си е била,много по естествено  Shocked

# 42
  • Мнения: 1 885
Да попитам тези които са със перманентен грим на веждите,като го слагат,отстраняват ли  вашите косъмчета,аз искам да си направя за по плътна линия,че са ми малко светли,но не искам да ми ги махат моите,та се чудих,как е точно newsm78
Това преди и след,което Ивету е дала е ужасно,че тя жената преди по добре си е била,много по естествено  Shocked


Само ти оформят веждите, не махат всичко!
Поне там където ходих аз де

# 43
  • Мнения: 660
мерси ти за отговора,ако дадеш снимка,ще съм ти балгодарна,много ме  страх да не ме загрозят нещо насила... Embarassed

# 44
  • Мнения: 1 885
Ето снимка от доста близко:

http://newavatar.hit.bg/PC194905.JPG

# 45
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Наистина някой да даде снимки и инфо къде си е правил процедурата, защото ще полудея...
Тъкмо си харесам студио и някой ме разубеди или видя някакви ужасни резултати.

Tony_in_love, ти къде си ги прави?

http://studiolilovi.com/Permanenten/Permanenten1.htm <- вижте и тук...

# 46
  • Мнения: 1 885
Можеш да прочетеш тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209088.0

Почти всички момичета с перм. грим сме писали там.

Моите са правени в ДермаПро.

# 47
  • Мнения: 660
Тони Ин Лов,мерси много,харесва ми при теб как се е получило,много добре,дори супер,това студио е в София обаче,аз в Пловдив ще търся някъде,колко пари ти взеха?
Да видях в другата тема-180 лева,добра цена е,ще се пробвам дано станат както трябва,че иначе  Embarassed

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 18:49 от Лимонка Киселинкова

# 48
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Много благодаря за линка. Доста ми помогна.

И аз не съм от София , но ще си направя една разходка до там в скоро време.

# 49
  • Мнения: 1 885
И моите струваха там някаде 170-180 вече съм забравила.
Правят се 2 процедури. Първо една и като паднат коричките до 1 месец още една.

# 50
eeee,to golqmo 4udene mu udrqte za tozi grim!otivaite i tolkova!nali znaete pogovorkata:koito go e strah ot me4ki v gorata ne hodi!

# 51
da ne kazvam v koi salon.....4e 6te me obvinite v reklama (e ne 4e po-gore ne sam go spomenala):)imat 6abloni.izbira6 si.parvo ti predlagat varianti i posle si izbira6

# 52
  • Ловеч
  • Мнения: 782
eeee,to golqmo 4udene mu udrqte za tozi grim!otivaite i tolkova!nali znaete pogovorkata:koito go e strah ot me4ki v gorata ne hodi!
Не ме е страх, а не искам да приличам на клоун. Предпочитам да ида в студио от , което съм видяла добри резултати отколкото в такова от, което не съм видяла нищо.

И все пак студиото вече си го избрах. Въпрос на време е да ида на София и да си направя манипулацията.

П.С. Хубаво е да пишеш на кирилица , а не само да правиш излишни реклами на салони.

# 53
ne se tormozete pove4e.v magama ima edno mom4e deto gi pravi super.az,maikami.sestra mi.vsi4ki stanahme super Grinning

# 54
  • Мнения: 4 362
Искам да попитам някой знае ли къде в Бургас мога да си направя Перманентен грим на вежди и устни  Rolling Eyes

# 55
samo ne moga da razbera za6to trqbva da pi6a na kirilica????na latinica sam sviknala i pi6a svetkavi4no:)

# 56
sled kato za tebe ivety,reklamite sa izli6ni,nedei da 4ete6 i pita6.hem pita6 kade,hem ne pravete reklami newsm78

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
samo ne moga da razbera za6to trqbva da pi6a na kirilica????na latinica sam sviknala i pi6a svetkavi4no:)

Не е важно ти как пишеш, а как ние те четем. Или в случая - не четем....

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 4 221

dodo_dodo,  а дали ще е удобно да покажеш пак снимките? Аз имам на веждите, но се замислям и за устни...   bouquet

Уви, вече не пазя тези снимки, мина доста време.
Но тук доста момичета са дали свои, така че не е фатална моята липса Peace

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 4 221

dodo_dodo, ти къде си си ги правила?

В Дима стил. За протокола - доволна съм, както и друг път съм споделяла  Simple Smile

# 60
  • Ловеч
  • Мнения: 782

dodo_dodo, ти къде си си ги правила?

В Дима стил. За протокола - доволна съм, както и друг път съм споделяла  Simple Smile

Доста добри резултати видях от този салон и ще ида и аз след около месец най-много.
Благодаря за информацията =)))

Общи условия

Активация на акаунт