Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Благотворителност
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 335 отговора

Пловдив

Добре дошли в новата ни тема  bouquet
Поглед към старата : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171268.0

Цитирай

Пловдив

Новата ни тема ще започне с инициативата: Училищна треска http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=219762.0

Акцията за Пловдив ще се осъществи на 16.09.2007г. от 10ч. в градската градина до катерушките, в случай на лошо време ще влезем в заведението"Сентръл парк".
Ще събираме ученически пособия за децата от домовете в Асеновград, Калофер, Зелениково и Нареченски бани. Конкретните нужди на самите домове са :
Калофер-водни боички,химикали, блокчета и бележници.
Асеновград-учебници за децата от 5 до 12 клас и всичко необходимо за един ученик.
Наречен и Зелениково ще имат по една подготвителна група, нуждите са- тетрадки, гланцови блокчета, боички, флумастери, моливи и др.
Ако някой е подготвил и нещо друго също може да се включи, например:дрехи, обувки,бельо и др.
Цитирай

Пловдив

Честито ни нова темичка! bouquet
много се радвам отново да започнем да действаме. Лятото е много отпускащо. Надявам се на успещен старт! newsm10
Цитирай

Пловдив

Привет и от мен.Дано "новата" година бъде по-успешна за всички.
Не се срамувайте,елате на срещата  Very Happy
Цитирай

На една звезда

Макар, че съм нова сред вас, аз ще дойда на срещата. Нали нямате нищо против? Искам да помогна. Peace
Цитирай

Пловдив

колкото сме повече, толкова по-добре Peace
Цитирай

Пловдив

Макар, че съм нова сред вас, аз ще дойда на срещата. Нали нямате нищо против? Искам да помогна. Peace

Иска ли питане Very Happy Добре дошла си Hug
Цитирай

Ако съм в Пловдив в неделя ще дойда да донеса нещичко.

Поздрави на всички!
  bouquet
Цитирай

На една звезда

Благодаря, момичета. Hug Опасявам се, че сега някой ще трябва да ми обясни как се стига до въпросното заведение. Значи, слизам на жп гарата и после... newsm78
Цитирай

Plovdiv

Привет и от мен, момичета!
С най-голямо удоволствие, ще се включа и аз в акцията, която организирате Peace

Цитирай

Пловдив

Благодаря, момичета. Hug Опасявам се, че сега някой ще трябва да ми обясни как се стига до въпросното заведение. Значи, слизам на жп гарата и после... newsm78
mari_anka От гарата тръгваш посока бул. Иван Вазов....,  я най добре ми кажи в колко часа ще си на гарата да дойда да те взема.

4erna perla очакваме и теб.  bouquet Дано и повече други хора като вас да се включат, та акцията да мине успешно. Praynig

diva nova , дано да си в Пловдив, че отдавана не сме се виждали.
Цитирай

Пловдив

и аз ще дойда,и понеже ми е за пръв път-как ще се намерим на площадката-знам,че има много мами винаги  там...
Цитирай

Пловдив

и аз ще дойда,и понеже ми е за пръв път-как ще се намерим на площадката-знам,че има много мами винаги  там...

Силно казано е че сме много, но си личим от далече, така че не се притеснявай ще се познаем.
http://fdbm.org/site2/component/option,com_datsogallery/Itemid,3 … l/id,221/lang,bg/
« Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 16:39 от mili.m »
Цитирай

Пловдив

момичета, има ли рекламни материали или от уста на уста ще казваме за акцията? newsm78
Цитирай

Пловдив

newsm10 ще бъда там
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 335 отговора