Нелечим ли е рака?

  • 7 538
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 840
Клонке.....не е лесно да се  живее с такъв негативизъм като твоя...Мъчно ми е за теб..  Rolling Eyes Ако продължаваш така,ще стигнеш до антибиотиците...а те няма да ти помогнат.. Sad

Ама, Розе, не тъгувай, ако се случи някоя беля, ще съзерцавам картините на Шри Чанмой, ще ида да ми леят куршум, да ми баят, всяка сутрин ще си повтарям, че съм здрава и готово - никакви лекари - те са изчадия на Сатаната, схванах вече. Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 2 840
Ей тук само да кажа, че исках да се оттегля отдавна и трябваше да го направя.

Прочетох правилата на форума,наясно съм, че е за НЕтрадиционна МЕДИЦИНА.

Пожелавам успех на всички тук!
И много здраве Peace

# 47
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Клонка, само да не си клонка Давидова LOL!

Опитай се да обясниш на Теодора Захариева,  защо постъпва неправилно, съдейки родното Здравеопазване. (по-точно е да се нарича Болноопазване.)

 2-ро: Никога не съм казвал че хората не трябва да се оперират! Напразни и безполезни са внушенията ти - забравяш че в този форум хората са ерудирани и интелигентни и широко скроени.


 

# 48
  • Мнения: 3 674


Но съм твърдо против да се изнася информация за чудодейни методи на самолечение, които прокламират отказ от традиционното лечение, особено когато се говори за толкова тежко заболяване като рака.
Що се отнася до Роза, тя си мисли, че лекарите лекуват рак с антибиотици.Какво повече да кажа.

Всякакви врачки, баячки, шамани и гурута, изживяващи се като лечители и търсещи последователи са ми крайно антипатични.И привържениеците им също.Не, тях по-скоро ги съжалявам, ама...нейсе.


Аз говорех за антибиотиците по принцип бе жена... Crazy  Книгата на Луиз Хей не е само за рака...Лекуване с позитивна мисъл.Ама какво ли ти обяснявам...Па няма да разбереш... Tired
 И Луиз Хей не е  баячка или врачка,не ставай смешна  Mr. Green Объркала си темите май ... newsm78

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 13:14 от roza66

# 49
  • Мнения: 3 674
roza66, щом имаш какво да кажеш по темата, не виждам какво те притесняват разните лица, присъстващи просто, за да се заяждат. Даваш им ИГНОР и толкоз, дори няма нужда да отговаряш. Всъщност аз отговорих на Клонка колкото защото ме издразни, толкова и за да се запиша да следя темата  Wink
Не си заслужава заради разни фигури да не споделиш твоя опит или знания, не се знае кой и кога може да прочете тук и да се възползва. В крайна сметка това е форум за НЕтрадиционна медицина.
Писах на Амарена на лични... Тъй като тя имаше желание да знае за случката.Ок.ще споделя  накратко... .Един мой много близък приятел.Той имаше два инфаркта...и мозъчен инсулт. И след това получи пак мозъчен инсулт ..и лекарите го отписаха... казаха че след този инсулт няма да може да живее..Тъй като сърцето му било слабо... и не знам още какво си ...!  Докторите казвах на неговите роднини..и те само ходеха в болницата и  само плачеха около него...Горкия човек..какво ли е изпитвал в този момент! Щом и най-близките му са  мислели че той умира...
Е аз почнаха практикувам една практика за която научих от някои източни  философии да го "визуализирам" в съзнанието си като здрав човек и да му пращам много светлина и позитивни мисли.. кат повтарях постоянно  Ти си здрав! Моли се на Бог! Ти си здрав!!!
....
Интересното  което е че той   ми каза че ме е сънувал .... ..Помолих и други мои близки  да пращаме тези мисли!Молех се  на Бог да ми помага да съм силна когато съм до него...за да мога да му предам тази вътрешна сила.  И когато ходех да го виждам винаги му казвах че той изглежда чудесно и че е е на път да оздравява. Heart Eyes Сподели  ми че след моите посещения се чувствал много зареден...

Оххх, дано сега  тук някои  не го приемат това като изтъкване... Crazy или да ме вземат за шаман... JoyСамо се молих и пращах позитивна енергия, всеки  човек го може... Wink

Просто темата е такава,и затова споделих нещо което съм преживяла .Това е истински случай,който аз никога няма да забравя! И благодаря на Бог  че ми показа пътя ,как да помогна  на моя приятел... Praynig Това което описах  за някои  сигурно ще граничи с "лудост"....но за мен  това е просто едното от "чудесата " на Бог!  bouquet 


Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 13:45 от roza66

# 50
  • Мнения: 135
Цитат на: roza66
Просто темата е такава,и затова споделих нещо което съм преживяла .Това е истински случай,който аз никога няма да забравя! И благодаря на Бог  че ми показа пътя ,как да помогна  на моя приятел... Praynig Това което описах  за някои  сигурно ще граничи с "лудост"....но за мен  това е просто едното от "чудесата " на Бог!  bouquet  [/b]



Не един човек има лични опитности с духовните методи на лечение.
Аз след травма на коляното на тренировка  за бойно изкуство(разтегнати колянни връзки), след която ми изтеглиха почти едно легенче кръв от коляното, от това ЕДВАМ да вървя и то с немалко болки, успях да се ява след сравнително кратко време на изпит за първа степен и си я взех, при това работейки с визуализация и положителна мисъл (по-специално по системата на Силва майнд контрол) - има и книги.
http://www.spiralata.net/kn_bul/silva_ti.zip   bouquet

# 51
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 За неразбиращите това, ще дам следния пример:

 Почти всички знаят или са чували за побеляване на косата, от корена до върха, за броени часове след мн. силен емоционален стрес, сиреч само под влияние на мисли.

# 52
  • Мнения: 3 506
roza66, определено не го смятам за изтъкване, лудост и т.н. Сигурно е било много силно преживяване и за теб самата да участваш в това истинско чудо.

Радвам се, че сподели, и се надявам да е вдъхновение за всички, които се нуждаят от такова bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 2 351
Знаете ли, не изчетох цялата тема, но разказа на roza66 много ме впечатли.Убедена съм, че е истина.Моето дете е с ГРР - детски аутизъм.Това е доживотно, нелечимо заболяване.Класическата медицина няма представа от какво се получава - камо ли как се лекува.Затова съм се насочила към нетрадиционната.От около месец чета на детето мама терапия.И бога ми - действа.
Тоест аз също внушавам здраве на детето си.И постепенно забелязвам, че това става истина.Може да е мъничко, но все пак има положителен резултат.
В книгата на Луиз Хей си има насока на мислене за конкретната болест.Ето.Имам много познати спазващи този метод за лечение.

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 18:24 от Катина

# 54
  • Мнения: 3 674

Не един човек има лични опитности с духовните методи на лечение.
Аз след травма на коляното на тренировка  за бойно изкуство(разтегнати колянни връзки), след която ми изтеглиха почти едно легенче кръв от коляното, от това ЕДВАМ да вървя и то с немалко болки, успях да се ява след сравнително кратко време на изпит за първа степен и си я взех, при това работейки с визуализация и положителна мисъл (по-специално по системата на Силва майнд контрол) - има и книги.
http://www.spiralata.net/kn_bul/silva_ti.zip   bouquet
Deepinside....аз имам само две книжки на Силва.Невероятно силни книги!Едната е  "Методът Силва за контрол на ума" А това лято си взех  "Интуицията към подсъзнанието"...Която се оказа страхотна книга!!! Flutter

 По този случай ще споделя нещо което се случва в момента със синът ми..по повод тази книга... Grinning

 Препоръчах я на сина ми... понеже той  е малко свит и срамежлив млад човек. Той си имаше негови "дупки" в които всеки човек е изпадал...Но каза че в момента чете книгата ...и тя много го мотивира....  SunglassesСега експериментирал една от техниките дадени в книгата...  WinkНещо което искал много време да стане,ама не вярвал ч че е  възможно....а  то се сбъднало...и то неочаквано бързо за него!!! Grinning

 Всъщност за улеснение на четящите тук ще споделя.... Hug Той живееше на квартира с една негова приятелка...живееха в много малък апартамент.В една стая която е и хол,и спалня ..и невероятно малка кухничка...Мечтата му беше да си намерят по-голяма квартира...търсели са къде ли не,обаждали се на всяка обява която им попаднела пред очите....но все удряли на камък  Rolling Eyes

С две думи...Беше отчаян... Tired Един ден ме пита..  "Мамо,аз карък ли съм?? Close  Защо става така с мен.....къде греша?"  Аз му се усмихнах и го питах..'Ник...а ти искаш ли да си карък?"

Той казва.."Не разбира се , не искам...ама СЪМ!" ...е аз му казах..." Значи не искаш да си карък..ама ВЯРВАШ че си  такъв ...тъй като го мислиш!! Само виж какво мислиш за себе си...!"  Rolling Eyes

 Реших че тази книга много ще му помогне. Купил си я лятото когато си беше в България. От тогава са минали само 3 седмици...той е на половината на книгата...Но има вече резултати!!! Беше много въодушевен от книгата..от методите... Вече експериментирал..и най-хубавото е че те са си  намерили много хубава квартира!! На страхотно място,зелено и красиво....близо до някакво езеро и пълно с млади хора от цял свят!!  Hug

Другото е че квартирата е 3 пъти по-голяма...и най-интересното...ПО-ЕВТИНА от онази дядова ръкавичка... Grinning Много е щастлив.... Heart Eyes ...каза че благодарение на книгата нещата се оправят по начин по-който той искал! А аз се чувствам много щастлива като виждам всичко това... Heart Eyes Та след около две седмици аз  отивам при него за  да му помогна с багажите и да накупим заедно някои неща за новата квартира...  bouquet Хора  тази книга и подобни може да промени живота ви на 180 градуса... Heart Eyes  Дай Боже на всекиму!!     bouquet

Александер сори за оффа... Praynig.но Силва има много общо с Луиз Хей..като начин на мислене...затова написха тук това,за да дам повече кураж на хората да опитата и да се включат в хубавата ти тема  bouquet

[/b]

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 19:08 от roza66

# 55
  • Мнения: 3 674
Знаете ли, не изчетох цялата тема, но разказа на roza66 много ме впечатли.Убедена съм, че е истина.Моето дете е с ГРР - детски аутизъм.Това е доживотно, нелечимо заболяване.Класическата медицина няма представа от какво се получава - камо ли как се лекува.Затова съм се насочила към нетрадиционната.От около месец чета на детето мама терапия.И бога ми - действа.
Тоест аз също внушавам здраве на детето си.И постепенно забелязвам, че това става истина.Може да е мъничко, но все пак има положителен резултат.
В книгата на Луиз Хей си има насока на мислене за конкретната болест.Ето.Имам много познати спазващи този метод за лечение.



Катина...това  което пишеш за твоето дете е страхотно!!!    bouquet Настръхнах като те четох...  bouquet Ти си страхотна майка и   много помагаш на детето си.... Heart EyesВъзхищавам ти се! Heart Eyes С тази мама терапия... Hug Това което правиш  помага  много повече от всякакви лекарства  и медикамнти.Няма  по-силен  "лек" от вярвата в  Бог ... и позитивната мисъл/енергия/ .... Hug


 Прегръщам те много и се прекланям пред това, което правиш за детето си!!!   :  bouquet bouquet  bouquet

Дано твоя пример даде кураж на много други майки.... Hug

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 19:22 от roza66

# 56
  • Мнения: 3 674
За неразбиращите това, ще дам следния пример:

 Почти всички знаят или са чували за побеляване на косата, от корена до върха, за броени часове след мн. силен емоционален стрес, сиреч само под влияние на мисли.
Да... Peace
Знам  за една близка,която побеля за една нощ,след като научи за смърта на майка си ...по телефона!  Sad Буквално приападнала от шок!  Embarassed  Косата и беше  станала чисто бяла..само за няколко часа...А жената е само на 30 години..

# 57
  • Мнения: 2 032
Уф, и в тази тема... лудите превзели лудницата.

Пожелавам никой да няма шанс да тества "особеното" си мнение на собствена глава.  Peace

Хайде, че на шуранайка ми лелиният баджанак казал на съседката, че баба му пратила мисли на дядото(и пакет лук), и той възкръснал; отивам да визуализирам, за да може след 3 седмици да ми се уголеми къщата поне 3 пъти.

# 58
  • Мнения: 822
Но съм твърдо против да се изнася информация за чудодейни методи на самолечение, които прокламират отказ от традиционното лечение, особено когато се говори за толкова тежко заболяване като рака.
Обикновено хората се обръщат към "чудодейните методи" едва тогава,когато традиционната медицина ги е низвергнала...А доверявайки се само на традиционните методи,губят много ценно време...Ракът не чака.
Поне моите сблъсъци с тази болест ми доказаха,че нищо не пречи,да се комбинират традиционни с нетрадиционни (каквото и да означава това) методи,стига да не си пречат взаимно...

# 59
  • Мнения: 3 674
Уф, и в тази тема... лудите превзели лудницата.

Пожелавам никой да няма шанс да тества "особеното" си мнение на собствена глава.  Peace

Хайде, че на шуранайка ми лелиният баджанак казал на съседката, че баба му пратила мисли на дядото(и пакет лук), и той възкръснал; отивам да визуализирам, за да може след 3 седмици да ми се уголеми къщата поне 3 пъти.

Joy....  Ти май умираш от скука... Ми  защо влизаш в лудницата... newsm78 След като не си луда...какво правиш  и как попадна  тук... newsm78
Освен това няма нищо ненормално или странно във визуализацията .Това е много проста и лесна техника.И  може да се прилага в живота при хиляди различни ситуации...С визуализации и утвърждения човек може да проектира  неща "напред". ... 

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 13:47 от roza66

Общи условия

Активация на акаунт