Ах, тази...Маги(я)!

  • 1 580
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 3 521
Натресох се на един изключителен сайт.
Изобилие от мъдри, старинни антимагии срещу уроки и лоши енергии.
Просто не мога да не ги споделя в този петъчен ден(добре, че не е 13ти Praynig)

Уроки – най-опасната от всички видове магия, макари често да е подценявана от хората. Всички се страхуват от сипаната под вратата земя от гробище (тоест от тайно направената магия) и от проклятие (явно направената магия), но никой не се взема мерки срещу уроки.

Как да определим това? Предлагаме ви старинна рецепта, която е проверена през вековете.

Вземете два еднакви съда – каквито и да е, примерно чаши, но важно е да са еднакви. В едната налейте вода, а в другата – мляко. Главното е да са абсолютно равно количество. След това трябва да накарате човека, за който се съмнявате, че му е направена уроки, да си избере една от чашите. Задължително условие е той да не знае за какво е всичко това. В противен случай би направил избора си съзнателно и няма да получите правилен отговор.

Ако човекът има «нещо черно» в себе си, той непременно ще избере млякото, дори и да не му се пие. Ако няма уроки, ще предпочете водата.

За да станете силни и по-малко уязвими за въздействието на отрицателните вибрации, трябва да усвоите различни защити от уроки и магия. Народната мъдрост е съхранила доста от тях. Някои от тях са доста смешни за днешните ни представи, но са оставили своята следа за поколенията:

Защита от магия на нова къща
Под прага на къщата се зарива къс желязо и се произнасят следното заклинание: «Нека тези, които ще живеят тук, да бъдат здрави много години, нищо да не им вреди, както не вреди на това желязо, нека бъдат здрави като това желязо хората, които ще престъпят прага.».

Защита от магии, проявяващи се във вид на главоболие
Да се гледа към луната с дясното око и да се шепне: «Месец, нека да си пълен, а аз нека съм здрав!»
Освен това се пие отвара от главния мозък на катерица и се слагат на главата зелеви листа.

Защита от магии, проявяващи се във вид на треска
Опушват омагьосания със сушена жаба или му я окачват на врата.

Защита от магии, проявяващи се във вид на изкълчен крайник
Търсят в гората бреза, която расте в двойка с друг – имат общи корени и отрязват треска от дясната бреза. Варят треската в гърне и поливат навехнатото. Едвам след това се провежда друго лечение. 

Защита от магия, проявяваща се във вид на тумор
Вземат корен от вербена (върбинка), разрязват го на две и едната част връзват около врата на болния, а другата държат над дим като произнасят «Както димът суши вербената, така и магията, станала на тумор, да изсъхне и изчезне»

Защита от магия, проявяваща се във вид на жълтеница
Пие се вода с гъши курешки или кучешки изпражнения, стрити на прах. На шията се увесва жив шаран и се носи докато не умре.

Защита от магия, проявяваща се във вид на пъпки
Издебва се падаща звезда и в мига на падането й се трият пъпките с парцалче или там кавото друго им попадне под ръка. Счита се, че подобно на звездата, която напуска небето, така и пъпките ще напуснат лицето на омагьосания.

Защита от магия, проявяваща се във вид на болка
Намокрят нож с бира и капят по всички стъпала на стълбите и произнасят: «Болко, капни, капни и изчезни!»

Защита от магия, проявяваща се във вид на очни болести
Измиват очите с вода, с гъши курешки в нея. Счита се, че най-голяма полза има от курешките, събрани през май.

Капят в окото капка кръв, взета от под крилото на гълъб или женско мляко. Измиват окото с женска урина.

Ако се появи перде на очите, прави се масло от женско мляко и се маже с него болното око или се слага в краве масло земен червей за девет дни и с това масло се маже болното око.

Защита от магия, проявяваща се във вид на брадавици
Допират сребърна лъжичка до брадавицата и произнасят: «Чиста кожа. Дух свети!!» Това заклинание се произнася 50 пъти преди ядене до изчезване на брадавиците.

Унищожаване на уроки или друга магия чрез изгаряне на собствената снимка
Фотографираш се и след като занесеш снимката вкъщи я нарязваш на малки парченца и ги запалваш. В огъня ще загине и направената ви магия.

Снемане на уроки, направена в банята/на плажа
Ако когато сте в банята или на плажа и видите, че някой ви гледа втренчено, обърнете се с гръб към този човек и кажете на ум «Нека Светия Дух ме избави от магия и уроки!», след това се докосва леко пъпа. Уроките веднага изчезва.



Дълго, дълго, ма полезно!

Източника

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Защита от магия, проявяваща се във вид на жълтеница
Пие се вода с гъши курешки или кучешки изпражнения, стрити на прах. На шията се увесва жив шаран и се носи докато не умре.

Прелестно.
Дали може и за бебета с физиологична жълтеница?

# 2
  • Мнения: 3 521
Естествено, но в такива случаи осоляването обикновено е за предпочитане Mr. Green.

Моят фаворит е опушената жаба, обаче Peace.

# 3
  • Мнения: X
Цитат
Защита от магии, проявяващи се във вид на главоболие

Освен това се пие отвара от главния мозък на катерица и се слагат на главата зелеви листа.


Tова непременно ще го изпробвам! Peace
Пък виж ми минало главоболието Mr. Green

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
О, не знам за жабата. Понякога ме боли глава. Сериозно се замислям за отварата от мозък на катерица, вместо разните му там парацетамоли.

# 5
  • Мнения: 25 447
Освен това се пие отвара от главния мозък на катерица и се слагат на главата зелеви листа.


 Shocked
Много се надявам адептите на тази "мъдрост" да се задоволят само с курешките и изпражненията и да оставят горките катерички на мира!  Praynig

# 6
  • Мнения: 2 897
Цитат
Защита от магии, проявяващи се във вид на главоболие

Освен това се пие отвара от главния мозък на катерица и се слагат на главата зелеви листа.


Сигурно е много важно да е точно главния,че ако е малкия може да настъпи обратен ефект Thinking

А коя е тази Маги?

# 7
  • Мнения: 5 370
Ъъъъъ...таковата, няма магия за превръщане на листа в банкнотки? Money Money
Другото не ми е интересно. Stop

# 8
  • Мнения: 2 897
Ъъъъъ...таковата, няма магия за превръщане на листа в банкнотки? Money Money
О,тази магия и аз искам да я знам Mr. Green

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Аз мога да ви кажа магия ЗА пъпки, не против.

Намирате крастава жаба и я хвърляте в лицето на противницата.
Като екстра се брои ако я наплюете и я навикате с няколко обидни имена. Нека после ходи да брои падащите звезди.

# 10
  • Мнения: 3 521
Жозефина - ето ти и МАГИЯ ЗА ПАРИ

Ха сега кажете не съм ли добра? Ъ? Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 555
Ъъъъъ...таковата, няма магия за превръщане на листа в банкнотки? Money Money
Другото не ми е интересно. Stop
Joy Joy Joy

Темата е супер  hahaha

# 12
  • Мнения: 677
От какво съм омагьосан, че постоянно ми се налива с уиски, но не в къщи? Нещо пише ли за това?

# 13
  • Мнения: 520
От какво съм омагьосан, че постоянно ми се налива с уиски, но не в къщи? Нещо пише ли за това?
От добрия дух на алкохола Wine Glass
Айде наздраве!
май е време да спра антибиотика и да пробвам да се лекувам с по-твърди неща:mrgreen:

# 14
  • Мнения: 3 521
Пише, че Барби ще има право на 6. точки в темата за непоносимостите.

# 15
  • Мнения: 2 978
От какво съм омагьосан, че постоянно ми се налива с уиски, но не в къщи? Нещо пише ли за това?


Само хипноза за тебе Crazy

това познато ли ти е

http://i36.photobucket.com/albums/e24/Vessy12/r2d2.jpg

Не ти се привижда, споко Joy

# 16
  • Мнения: 765
Пише, че Барби ще има право на 6. точки в темата за непоносимостите.
Много ясно , дяволското число все пак .
А на мен ми е правена магия на плаж , сигурна съм и сега не знам какво да правя , като съм изпуснала момента за реагиране .  Thinking

# 17
  • Мнения: 2 978
.........А на мен ми е правена магия на плаж , сигурна съм и сега не знам какво да правя , като съм изпуснала момента за реагиране .  Thinking


Хм...ми повтори го...може да ти хареса и този път да реагираш Wink

# 18
  • Мнения: 765
.........А на мен ми е правена магия на плаж , сигурна съм и сега не знам какво да правя , като съм изпуснала момента за реагиране .  Thinking


Хм...ми повтори го...може да ти хареса и този път да реагираш Wink
Май по лесно ще ми е да повторя банята , под ръка ми е , пъпа също .

# 19
  • Мнения: 2 978
Май по лесно ще ми е да повторя банята , под ръка ми е , пъпа също .
ех Flutter

# 20
  • Мнения: 2 407
Отивам да правя магията за кинти...

# 21
  • Мнения: 677
...а много хора направиха кинти от магия.

Общи условия

Активация на акаунт