за или против химиотерапиа,на малко дете

  • 3 119
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 672
Лененото масло го купуваме ( от Била). Срокът му след отварянето е 1 месец, трябва да е студено пресовано. Давам сутрин на гладно по 1с.л.. Би трябвало да го смесвам с извара, но дребният не го иска така. Слагам го в шишенце от сироп и той знае, че е лекарство. Понякога го използвам вместо зехтин, но не е вкусен Sad. А за лечението с ленено масло можеш да прочетеш повече в книгата Йоанна Будвиг " Ракът -  проблемът и лечението". Но както в повечето книги на тази тема, важната информация е в 10-15 страници. Другото е, че за дете е много трудно приложимо Cry.
Бъзът си го направихме. Набрахме го от една поляна преди седмица. Все още можеш да намериш  не прецъфтял. За сиропа се използват само зърната (рецептата е за черен бъз). Редят се в съд ред бъз, ред захар ( или мед). След като зърната си пуснат сока ( след около 1 ден), се прецежда през тензух, за да се отделят семките. Съхранява се в бутилки, но не трява да има допир с метал. Това важи и при процедурата за приготвянето.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 351
Благодаря - не се сетих  Embarassed

# 17
  • Мнения: 1 271

Бъзът си го направихме. Редят се в съд ред бъз, ред захар ( или мед). След като зърната си пуснат сока ( след около 1 ден), се прецежда през тензух, за да се отделят семките. Съхранява се в бутилки, но не трява да има допир с метал. Това важи и при процедурата за приготвянето.

това от къде го знаете  newsm78
мама прави такова но това условие май не го спазва - даже понякога го вари в тенджера и затваря в бутилки горещо за да трае повече
не знаех че може и с мед

# 18
  • Мнения: 672
Не зная защо не трябва да използва метал при приготвянето и съхранението на този сироп. Рецептата ми я каза педиатърката на детето и аз я спазих. Различни рецепти , различни начини на съхранения .  Wink

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 186
 Hug
Възхищавам се на силата Ви! Дано скоро да се справите с всичко.
Чела съм че антималигноцит помагал, но не знам дали се произвежда още. Аз знам за него от интернет само.

# 21
За diemma.Този бъз можели да е изсушен или трябва да е пресен,защото почти го няма вече.А що се отнася до АНТИМАЛИГНОЦИТА вече сме го пили,но резултат нямаше.

# 22
  • Мнения: 672
duna 76 , не знам. Мисля, че е по-добре да е пресен.
АНТИМАЛИГНОЦИТ от къде взехте? Аз разбрах, че вече не се произвежда.

# 23
Diemma ,здравей.Аз малко се отклонявам от темата(за което се извенявам),но в една друга тема прочетох,че чакате за някакъв отговор за резултат от изследване на тумора в Франция(за препариране на тумора).Моляте пиши нещо повече за това.

# 24
Доколкото за АНТИМАЛИГНОЦИТА си го поръчвахме директно от Австрия,но повярвайми няма никакъв смисъл.Ние изпихме 8 опаковки,дадохме 2000лв.,но резултат никакъв(но това си е мое лично мнение).

# 25
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Голямата ми дъщеря беше година и половина на ежедневна химиотерапия. Когато ни приеха в болницата беше много зле, лекуващият я доктор ни каза, че без незабавна химиотерапия й дава не повече от седмица живот. Толкова бяхме шокирани от диагнозата, че изобщо не сме се замисляли за алтернативно лечение, още повече, че бяхме съвсем нови емигранти в чужда държава. Напълно се доверихме на лекарите и не сбъркахме. На 45-я ден от започване на химиотерапията детето получи ремисия и до днес, почти 5 години по-късно е добре (дай-боже винаги да е така!!!). Само да поясня, че дъщеря ми тогава беше на 4-и години, диагнозата - левкемия, като от самото начало й вливаха 3 различни химии, а после, през 3-я етап от лечението, ги пиеше на хапчета всеки ден.

# 26
  • Мнения: 672
Sneji , постингът ми действа успокоително! Радвам се, че се включи. Стискам палци лошата болест завинаги да си отишла!  bouquet

Дуна, ние изпратихме част от тумора за изследване, което трябваше да покаже степента на агресивността му. За съжаление резултат няма, т.к. n-myc се прави веднага след операцията. Тук в Бг все още не се прави това изследване, а иначе не скъпо ( 140 евро във Франция).

Общи условия

Активация на акаунт