Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - III

  • 48 843
  • 607
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 167
Lennie, бг-мамми-те ги подценяваш малко Simple Smile
Час Пик 3 седнах да го гледам с големи очаквания, но само  две-три изречения ще запомня от филма...

не исках да ги обидя. филма е свеж. и има раждане, пазаруване, бременност.... какво повече.
аз се забавлявах  Laughing

# 61
  • Мнения: 7 091
"Мария-Антоанета" ме разочарова! Направо едвам го догледах до края! Този филм за мен е доказателство как с перфектно подбрани актьори, с хубав сюжет и голям бюджет един режисьор може да съсипе целия филм!Е, София Копола направо удари десятката  ooooh! Толкова некадърна режисура рядко ми се беше случвало да гледам в последно време, честно казано може и да носи името на баща си, но е на светлинни години от него! ТОлкова ме хвана яд накрая на филма, защото Киртен Дънст е просто ПЕРФЕКТНА за ролята, едва ли има актриса, която по-добре да може да изиграе тази роля ( както например Кейт Бланшет в "Елизабет"), но за съжаление с гръм и трясък се провалиха новаторските идеи на режисьорката, поне в моите очи.  Tired За мен лично това ми беше разочарованието за сезона, може би защото имах прекалено големи очаквания.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 14:57 от Tandoori

# 62
  • Мнения: 3 491
"Мария-Антоанета" ме разочарова! Направо едвам го догледах до края! Този филм за мен е доказателство как с перфектно подбрани актьори, с хубав сюжет и голям бюджет един режисьор може да съсипе целия филм!Е, София Копола направо удари десятката  ooooh! Толкова некадърна режисура рядко ми се беше случвало да гледам в последно време, честно казано може и да носи името на баща си, но е на светлинни години от него! ТОлкова ме хвана яд накрая на филма, защото Киртен Дънст е просто ПЕРФЕКТНА за ролята, едва ли има актриса, която по-добре да може да изиграе тази роля ( както например Кейт Бланшет в "Елизабет"), но за съжаление с гръм и трясък се провалиха новаторските идеи на режисьорката, поне в моите очи.  Tired За мен лично това ми беше разочарованието за сезона, може би защото имах прекалено големи очаквания.

Мнението ми за филма абсолютно съвпада с твоето (макар че уважавам София Копола заради "Lost in Translation", поради тази причина явно имах прекалено големи очаквания към "Мария-Антоанета").
Но пък имах хубав филмов уикенд. Simple Smile, в резултат на който препоръчвам "Seducing Dr. Lewis".
http://www.imdb.com/title/tt0366532/ .
Много ведър филм!

# 63
  • Canada
  • Мнения: 277
......Но пък имах хубав филмов уикенд. Simple Smile, в резултат на който препоръчвам "Seducing Dr. Lewis".
http://www.imdb.com/title/tt0366532/
Много ведър филм!

"La grande séduction" - гледала съм го този филм, наистина е ведър и разтоварващ.....и аз го препоръ4вам  Hug

# 64
  • Мнения: 98
аз гледах "Студена планина" - не е нов, но много ме впечатли, препоръчвам го горещо.

# 65
  • Мнения: 4 370
Гледах The Ring 2  - продължение е на първа част и така филма става по завършен вече.

# 66
  • Мнения: 2 407
Kamij Спокойно те сега ще излизат   затова ги няма аз да ви подготвя Laughing
Мерси,всички изглеждат много интересни.

# 67
  • Мнения: 1 726
Гледах "Gost Rider" с Никалъс Кейдж, голяма глупост #2gunfire...филм за мъже Mr. Green

# 68
  • София
  • Мнения: 309
Гледах,,,Трафик на хора,,с Мира Сорвино и Дейвид Съдърланд-РАЗТЪРСВАщ!А нещо интересно с Никалъс Кйдж-НЕКСТ!

# 69
  • София
  • Мнения: 630
С търсачката видях, че е препоръчван в една от темите, но наистина много се впечатлих от Dogville/Догвил. Затова го споменавам пак. Мен лично, този филм ме разтърси.
Гледах и този Хаос. Доста предсказуем и с не особена игра, но като за екшън може да се гледа.

# 70
  • Мнения: 4 370
Гледах Them. По действителен случай е но доста безинтересен ми се видя. Добре че е кратък.

# 71
  • Мнения: 1 715
Гледах "Gost Rider" с Никалъс Кейдж, голяма глупост #2gunfire...филм за мъже Mr. Green
Peace

# 72
  • Мнения: 1 434
Много много ми хареса   Notes On A Scandal     прекрасна игра на Кейт Бланшет  и на  Джуди Денч  .Изгледах  го на   един дъх   Laughing

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 17:24 от bluevelvet

# 73
  • Мнения: 4 370
Днес гледах Козият рог. не че филма има нужда от представяне. Но ми се догледа малко българско кино.

# 74
  • Мнения: 2 550
Гледах "Gost Rider" с Никалъс Кейдж, голяма глупост #2gunfire...филм за мъже Mr. Green
Peace

и за мъже не е  Sick
аз ходих да го гледам И с мъже...всички си тръгнахме по средата на прожекцията...бахти филма  Tired

Общи условия

Активация на акаунт