Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

SOFIA

Здравейте мами.Преди раждането ми се появиха кафяви петна по лицето.Какви ли не кремове и мазила пробвах нищо не помага.Ще съм благодарна,ако някой може да ми помогне да се изчистят.

Цитирай

Sofia

Аз също имах такива петна около носа, макар и малки. Сега, почти година след като съм родила гледам че ги няма от самосебе си. С нищо не съм ги третирала, защото не са ми пречели. Може би и твоите ще минат така...
Цитирай

София... с надежда за преселение.

ами по-добре ги остави да си изчезнат от самосебе си. Аз имам малки петънца. те още не ме притесняват. Но имам и брадавички Sad Казват, че ще изчезнат след раждането - ще видим Sad Пък и женските бебта взимали от хубостта на мама, та сигурно ще родя една красавицааа... пу, да ми е жива и здрава Wink
Цитирай

Сф, Младост1

Не знам има ли връзка с пола на бебето, ама аз от както забременях за втори път се сдобих с петната. Sad
Е, момиченце родих. Smile

С петната продължавам да се боря и сега.  Тъкмо се бяха позаличили и сега с интензивното слънцегреене, като че ли пак започнаха да ми се набиват на очи Evil or Very Mad .
Знам, че причината е в хормоните, надбъбречна жлеза, слънце и пр.

Много е важно да защитаваш кожата си от слънцето. Защото тя става много по-чувствителна към него и лесно ще се пигментира. Neutral
Цитирай

USA

Ползвай кремове с вит. С в тях. Иначе, петната ще избледнеят от самосебе си. Имай търпение  Wink
Цитирай

Сф, Младост1

Цитат на: amira
Ползвай кремове с вит. С в тях.

Само да добавя и много добра слънцезащита!
Иначе само с вит С в чист вид.... после става още по-страшно положението. Wink
Цитирай

SOFIA

Благодаря за съветите,а с витамина ще се нзчистят ли луничките ми?Не че са много но ги има.
Цитирай

Варна

Тези петна май нямат връзка с пола на бебето , аз също се здобих с петна на скулите , а родих момче...Сега от слънцето пак взеха да тъмнеят ужас...ползвала съм капсули с вит.С , мазах , не помогна , винаги ползвам крем с фактор мин.15 , и няма и няма ...дали ще се отървем от тях някога? Sad
Цитирай

На небето

Цитат на: Assinka
Пък и женските бебта взимали от хубостта на мама, та сигурно ще родя една красавицааа...

И аз си мислех така, ама то излезе хубав мъж.  Very Happy
А лицето ми беше ужасно, по време на бременноста.  Confused
Е аз петна нямам освен лентата на корема, но тя взе да изчезва от единия край.
Цитирай

София

Аз също имам такива петна. От Борекс, където ходя, ми дадоха назначение за следния медицински гел: Neostrata Pigment Lightening Gel. Също така препоръчват химически пилинг за тази цел. Предупредиха ме, че през лятото задължително всеки ден трябва да си слагам слънцезащитен крем.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.