Историята с отвлечената Маделин

  • 79 081
  • 1 206
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 039
"They are suggesting that Kate has in some way accidentally killed Madeleine, then kept her body, then got rid of it," Philomena McCann told Sky News.


все пак това са предположения, не знам
в другата тема, за която пуснах линк, едно момиче разказа за случай при който е било отвлечено дете, в последствие обвиняват и осъждат майката, след 10г порасналото дете го намират

# 31
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Просто не мога да повярвам майка да убие детето си, инцидентно, и да го прикрие по такъв начин. Трябва да не е нормална.
Между другото и за малкия Пепи не повярвах, че майка му го е убила, просто тя беше най-удобната изкупителна жертва, който да спаси правителството от сваляне в момента...

# 32
  • Мнения: 6 039
Просто не мога да повярвам майка да убие детето си, инцидентно, и да го прикрие по такъв начин. Трябва да не е нормална.
Между другото и за малкия Пепи не повярвах, че майка му го е убила, просто тя беше най-удобната изкупителна жертва, който да спаси правителството от сваляне в момента...

ох и аз свързвам двата случая. Тогава живеех точно на входа на Южния парк, на Нишава, където е езерото. Имах куче, което всеки път се хвърляше вътре. Тръпки ме побиваха....

# 33
  • UK
  • Мнения: 3 959
Някой може ли да обобщи случая с Пепи, че не помня много много...

# 34
  • Мнения: 6 039
2001г
Пепи беше отвлечен с кола, цяла София беше на крак да издирва въпросната кола. Майката е живеела на бул Борис 3-ти. Там тъкмо бяха построили една бизнес сграда с камери отвън и по записа от камерите видяха как майката носи детето увито в одеало, ама  живо ли е, не е ли? и развръзката беше, че тя си признава че го е убила и хвърлила в езерото на Южния парк.
Обявиха я за луда, разделиха се с бащата, тя беше в лудница. Изкараха някакви експертизи, че преди да роди пак е била в психиатрия

сещам се сега, че бяха намерили някакви следи в кош за боклук на пазара Иван Вазов. Ама обувка ли какво беше - не помня.

# 35
  • Мнения: 1 072
Ми беше 2001 година. Спомням си, че Кати беше бебе и докато слушах новините и репортажите по Т. не смеех да я пусна от ръцете си. Имах чувството, че някой ще ми я вземе.

В ранните новини съобщиха, че е било отвлечено момченце докато майка му го е водила на ДГ. Отвличането било извършено в района на градината. Съобщи се, че е било откарано с черно БМВ. Бащата на момчето беше таксиметров шофьор и тогава всичките му колеги плъзнаха по улиците на Сф да търсят описаната кола. С напредването на деня започнаха да съобщават противоречива информация. Започнаха подхвърляния. Междувременно такситата се преместиха пред НС с намерениято да искат от правителството строги мерки срещу престъпността  Rolling Eyes От там тръгна и модата........... сещате се.................. Тогава дори другарят Костов излезе да успокоява гилдията. Правителството силно се клатеше месеци преди изборите.  Rolling Eyes След два дни, аке не се лъжа, виновна излезе майката.

# 36
  • Мнения: 6 167
гадна история, ако са я убили неумишлено ( знам ли) и са родителите ( майката).
ходиха при папата, вдигнаха планетата на крака.. бекъм... кампании..... Confused

ако се окаже вярно, това ще изиграе лоша шега на децата и родителите на отвлечни дечица по света.
кой ще подкрепи каквато и да е кампания, търсене на детенце, след целия цирк, ако се е разиграл такъв. ooooh!

# 37
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не се ли оказа накрая, че бащата таксиметров шофьор се е забъркал в някакви нарко- сделки  newsm78

# 38
  • Мнения: 677
Само да вметна, че не ченгетата бяха открили записа от камерите. Много след като я обявиха за убийца, в-к Монитор ги публикува, снимките на майката носеща детенцето, а следователите не са си били и направили труда да огледат маршрута. На снимките майката го носи на врата си. Полицаите казаха много преди това, че го е увила още в къщи с черен чувал. И хоп - едни снимки. Разбира се историята е толкова стара, че на кой му пука вече.

# 39
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мерси за информацията. Като цяло ми беше ясно, но не знаех подробности.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 11 340
На мен ми пука.

# 41
  • Мнения: 677
За кое ти пука?

# 42
  • Мнения: 6 039
Не се ли оказа накрая, че бащата таксиметров шофьор се е забъркал в някакви нарко- сделки  newsm78

ох, има ли някакво значение
стига с тия наркотици. познавам хора които взимат прахове, но това не ги прави престъпници, свързани с бизнеса - трафик на наркотици
за щяло и не щяло обявяват, че еди кой си имал връзки, контакти с такива хора. за успокоени ли, за обяснение ли, за какво ли?!?!
ами в такова време живеем. Всички смъркат.

# 43
  • Мнения: 1 072
Тони снимките не бяха ясни. Можеше да се спори по тях. Друго беше интересното.

Че уж Даниела беше завела полицията до кошчето с боклук, където те открили въпросният черен чувал. На пазара на Ив. Вазов, но може и да бъркам. Това, нали, потвърждава самопризнанията й. Кофтито е само, че от сутринта на убийството до времето на находката, "Чистота" 2 пъти са минавали да изпразват кошовете.

# 44
  • Мнения: 6 039
това скоша си беше пълна простотия и мисля , че никой не повярва в тази версия на полицията

помня много добре записа
детето беше на гърдите на майката, но увито

Общи условия

Активация на акаунт