За мъжете,които ни купуват....

  • 3 856
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Ако Робърт Редфорд ми направи неприлично предложение,ще му се продам.

# 16
  • Мнения: 3 423
Толкова ли малко ти предложи?
Дзифтар!

# 17
  • Мнения: 625
Ако Робърт Редфорд ми направи неприлично предложение,ще му се продам.
smile3532 smile3532 smile3532

# 18
  • Мнения: 2 327
Два пъти са се опитвали да ме купят. Единия път за сравнително прилична сума Simple Smile Втория направо с гаджето ми щяха да късат пазарлъка, ама той не се съгласи нещо...
Аз съм казала, че третия ще го убия. И чакам... Mr. Green
Нищо няма да му казвам.

# 19
  • Мнения: 730
Ако Робърт Редфорд ми направи неприлично предложение,ще му се продам.

Е, Chanel, разби ме с това! Joy

# 20
  • Мнения: 2 161
Ами не сте ли гледали  Неприлично предложение?
Какво толкова обидно има мъж да иска да те купи?Нали ти си определяш цената.Чудо голямо!

# 21
  • Мнения: 730
Нищо обидно! Филмът е страхотен между другото.

# 22
  • Мнения: 2 161
Да,и много поучителен.Показва,че всяка жена има цена и може да бъде купена.И всички тук,които писаха могат да бъдат купени.Въпросът е дали им предлагат подходяща цена.

# 23
  • Мнения: 6 992
Ех, сещам се за един сладур, който, след като го отрязах, така се вбеси, че ме нарече "малко източноевропейско бедно момиченце". Той можел да пътува толкова редовно със самолет, колкото аз с автобус, излизал с кинозвезди и т.н. Laughing Как се осмелявам аз да не го искам. Crazy

# 24
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Ех, сещам се за един сладур, който, след като го отрязах, така се вбеси, че ме нарече "малко източноевропейско бедно момиченце". Той можел да пътува толкова редовно със самолет, колкото аз с автобус, излизал с кинозвезди и т.н. Laughing Как се осмелявам аз да не го искам. Crazy
Twisted Evil

Последна редакция: сб, 08 сеп 2007, 22:59 от Unknown_lady

# 25
  • Мнения: 386
С усмивка бих му отговорила, че няма нищо лошо в това да си поискаш, лошото е когато ти откажат  Wink

# 26
  • Мнения: 17 407
МАлко ми е странно, че се учудвате на подобно нещо...НЕ ми се е случвало, ако се случи, ще реагирам според ситуацията( имам предвид, че едва ли ще си глътна езика)

# 27
  • Мнения: 5 103
Да,и много поучителен.Показва,че всяка жена има цена и може да бъде купена.И всички тук,които писаха могат да бъдат купени.Въпросът е дали им предлагат подходяща цена.
Peace

# 28
  • Мнения: 6 992
Зависи и как е поднесено предложението за покупката, освен цената Crazy

# 29
  • София
  • Мнения: 1 524
Ясно, всички можем да бъдем купени.
От 10 минути не мога да си сложа цена  Thinking  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт