Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

casa solare

Здравейте момичета,

Преди малко повече от 2г. родих моето момиченце чрез секцио. При поставяне на упойката ми засегнаха нерв. От тогава имам доста проблеми с кръста и гръбнака. Преди известно време, вдигнах количката с детето в нея и останах превита на две в парка. В последствие лежах 10 дни на легло, от които 3 не можех дори ръката да си вдигна. Съпругът ми ме носеше до банята, сама не можех да се обслужвам.  Даже и в момента съм на обезболяващи. Ходих на лекар, който ми каза че това ще ми остане слабо място.
Има ли майче с подобен на моя проблем?
Цитирай

casa dolce casa

При първото раждане ми поставиха такава упойка.Досега не съм имала такива оплаквания.
Не чакай повече.Консултирай се със специалист.
Цитирай

Имах проблеми, но не чак в такава степен като теб. След раждането започнаха болки в кръста, които се усилиха до такава степен, че не можех да си мърдам единия крак и съответно не можех да ходя. Ходих няколко пъти на физиотерапия и се оправих, от тогава почти не съм имала проблеми.
Цитирай

Здравей, преди две години родих секцио с такава упойка. Да, имам проблем. Не чак толкова сериозен, както е при теб, но го имам. Боли ме мястото където ми поставиха упойката. Болката е тъпа и постоянна, а когато времето се влошава тя става по - осезаема....
Цитирай

София

много неприятно,наистина,но може би физиотерапия би ти помогнала,както вече са те посъветвали
Цитирай

България и никъде другаде

И при мен се появи страшна болка в кръста и надолу по левия крак (той беше обездвижен по време на епидуралната) през третия месец след бременността. Спях само след Аулин.След физиотерапия се подобрих значително. Това лято ходих на санаториум и имам напредък.Сега само при определени движения усещам дискомфорт.Но ти препоръчвам да минеш по моя път
Цитирай

близо до Витоша

при първото раждане ми поставиха такава упойка,
но мога смело да кажа,че нямам проблеми,

може би първата година ме по наболяваше мястото,но толкова.. Rolling Eyes
Цитирай

На една звезда

Второто ми секцио беше с такава упойка. Изобщо нямам проблеми, все едно не е било. Много съжалявам, че при теб се е получило така. Не се задоволявай с обяснения от типа "Това ще ти остане слабото място". Посети друг специалист, сигурно може нещо да се направи. Успех!
Цитирай

София

Не съм имала проблеми от упойката, но знам че доста жени имат проблеми с кръста след раждането дължащи се на тежеста носена през бремеността!
Цитирай

София

Раждах с такава упойка, но не съм имала проблеми.
Цитирай

София

Аз раждах с пълна упойка, но имах и епидурална за след раждането. При епидуралната упойка се проявяват всички травми на гърба. Аз имам разтегнат мускул на гърба от тенис и първата нощ в болницата ме боля много. Помага спорт и физиотерапия. Консултирайте се дали става дума за проблем от упойката или някакъв друг скрит проблем, който упойката е активирала.
Цитирай

Somewhere in space

Аз имам ортопедична операция с епидурална упойка - и досега ме боли кръста от малко натоварване.....
Цитирай

casa solare

Аз раждах с пълна упойка, но имах и епидурална за след раждането. При епидуралната упойка се проявяват всички травми на гърба. Аз имам разтегнат мускул на гърба от тенис и първата нощ в болницата ме боля много. Помага спорт и физиотерапия. Консултирайте се дали става дума за проблем от упойката или някакъв друг скрит проблем, който упойката е активирала.
При мене беше обратното, понеже епидуралната не ме хвана ( само краката ми бяха обездвижени, когато направиха първия разрез) след това ми сложиха пълна упойка.  Анестезиолога след мен е имал втора операция и по средата се е отказал да продължи. Имало е някакъв проблем с бременната жена.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.