Каква козметика използвате за бебетата си?

  • 5 353
  • 145
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Здравейте мамчета аз имам един въпрос малко глупав но не разбирам изобщо от козметика. Дори и аз самата не съм използвала никога нищо. Гледах наскоро в един магазин, че продават различни масла и лосиони и пудри и незнам още какви работи за бебетата. И не знам какво се използва нали не всичките работи накуп?Благодаря ви предварително.

Последна редакция: чт, 08 май 2014, 18:03 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 4 111
Като новородено ползвахме на Чико - сапун (да мием дупето), шампоан (за коса и тяло), олио (за след баня) и крем против подсичане. Сега използваме на Джонсън - шампоан и лосион за след баня.

# 2
  • Мнения: 2 677
Откакто се е родил, използвам само козметиката на Бюбхен.
За Джонсън не съм чувала добри отзиви.

# 3
  • Мнения: X
Ползвала съм Чико, Пенатен и Джонсън.От Джонсън не бях особена доволна.

# 4
  • Мнения: 4 111
За олиото на Джонсън съм съгласна - не ми харесва, много е мазно - за сравнение - на Чико е в пъти по-добро. На Джонсън лосиона, който ползваме е Bedtime lotion и сме доволни, от шампоана също. Знам ли, може купените продукти от България да са с по-лошо качество.

# 5
  • Мнения: 814
 Мустела Peace. За мен е най-добрата бебешка козметика

# 6
  • София
  • Мнения: 4 585
Засега  сме ползвали Бюбхен и Нивеа. Доволна съм. Peace

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Хора, ползвайте понякога търсачката.Е Т О същата тема на втора страница!

# 8
  • Мнения: 689
Откакто се е родил, използвам само козметиката на Бюбхен.
За Джонсън не съм чувала добри отзиви.

Peace

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Аз ползвам козметиката на Хип и съм много доволна.За момента ползвам шампоана за коса и тялао,олиото и крема против подсичане,купила съм и млякото и с него мажа понякога.

# 10
  • Мнения: 2 211
Зависи от финансовите възможности, но за новоредено е най - добре да се ползва медицинска козметика /Клоран, Мустела и др. марки, които се продават в аптеките/. Тази козметика се произвежда в малки количества, в лаборатории. Качеството е на много по - високо ниво, съответно и цената. Аз използвах Мустела.
Масовата козметика не е за препоръчване /Нивеа, Бюбхен, Джонсън, Чико/.

# 11
# 12
  • Мнения: 146
От Бюбхен съм много доволна, а и  не излиза скъпо защото голямата кутия кремче за дупето се ползва доста дълго време.

# 13
  • Мнения: 1 183
Мустела Peace. За мен е най-добрата бебешка козметика
newsm10

# 14
  • Благоевград
  • Мнения: 24
Себамед  Peace

Общи условия

Активация на акаунт