Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София Люлин 10

Здравейте,ние се кърмим на поискване и ходим по голяма нужда веднъж на 3-4 дена,но от вчера ака по 3 пъти на ден воднисто.Педито не ми вдига телефона и не знам какво мога да и дам за да я стегна.Утре ще се кръщаваме и може да стане весело!Моля помагайте!!!
Цитирай

София

Да не би да е от нещо което ти си яла.Избягвай разхлабващи храни днеска и ще видиш дали има промяна,но по принцип не е притеснително да ака кърмаче 3-4пъти дневно.
Цитирай

Моят син се изхождаше след всяко кърмене и по принцип кърмачетата не са с много твърди изпражнения,ако няма температура и повръщане,не се притеснявай,но и една консултация с лекар,няма да е излишна bowuu
Цитирай

Горно нанадолнище

Сега има такъв вирус, така че може и да е от това newsm78 Заведи я на лекар, за да и изпише нужното лечение, а пък е възможно да е от храненето Thinking Изчакай и наблюдавай акото и тогава вземете мерки Naughty
Цитирай

София

А има ли някаква промяна в поведението на детето? Раздразнителност, липса на апетит, жажда...
Цитирай

Смекта или Ентерол
Цитирай

София Люлин 10

А има ли някаква промяна в поведението на детето? Раздразнителност, липса на апетит, жажда...
Ами нещо сме киселички.
Цитирай

София

А попива ли акото в памперса, има ли слуз? Ако сте още само на кърма не знам, Кая тогава не е имала разстройство, ако пие и водичка - давай повечко и по-често да не се обезводни. Оризова вода е бабешки лек, но помага, може и моркови, ама пък вие сте малки още, не знам дали сте се захранвали...
Доки не дига, защото са почивни дни. Ако продължи диарията идете на лекар, не чакайте до понеделник.
Цитирай

София

Ако не можеш да се свържеш с личната, го заведи в поликлиниката към която преглежда, все ще има някой дежурен педиатър. Струва ми се, че е малко бебето да му се дава Смекта или Ентерол или пък бабешки илачи без лекарско предписание. Щом се киселяви, най - вероятно започва да се разболява. Другата възможност е да пробива зъб - при някои излизат по - рано.
Цитирай

София

Дано да не е сегашният вирус, едвам оздравяхме, не го пожелавам на никого. Stop
Обърни и внимание, ако трябва я заведи на частно, много внимавай, колкото е по - малко бебчето, толкова по - бързо се обезводнява. Бързо на лекар (занеси и една пълна пампа да преценят вида на изпражненията...)
 Praynig
Цитирай

София

Забравих да ти кажа, че понякога разстройството е следствие от отит. Кая изкара едно такова преди месец, а на всичкото отгоре бяхме и в чужбина, та се хванахме за главата. Тамошния доки й откри отит, а нея дори не я болеше...слава богу, де. Разстройството продължи двайсетина дена, правихме изследване на акито, нищо не откриха, та друг лекар също повтори, че е от отита.
Ако докторът не работи днеска, би трябвало да има сключен договор с някакъв медицински център, където да отидете, пак безплатно.
Цитирай

Моето бебе е на 6 месеца. В началото на лятото през цялото семейство мина ентеровирус. Изписаха на бебето Смекта и помогна. Давах АМ с оризова вода.
Голямата ми дъщеря е с разстройство и повръщане от снощи. Днес си извикахме лекар от медицинския център, с който нашето GP има договор. Посещението е безплатно. Започнахме лечение и сега спи, че цяла нощ прахме завивки.
Има подобна тема тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215509.msg4736078#msg4736078
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.