Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

момичета помагайте. както вече казах в друга тема- отварям магазин.
Но не мога да се ориентирам в българската номерация, която е с цифри- 24; 30 и тн. на каква възраст горе долу отговарят. Днес трябва да подредя магазина и ми е много трудн да предценя.
Много ще съм ви  благодарна ако помогнете  bouquet
Цитирай

ами те май от 24 почват...за бебета  Rolling Eyes
купих скоро на Алекс пижамка 32 размер!
само с това мога да помогна,не съм фен на бг-дрехите...
Цитирай

Варна

БЕбешките почват от 22- за новородено, 24 за бебе на 2-3 месеца. 30 за около годинка- две. Дъщеря ми е на почти 4 г и бельото й е  с номер 32. ЗАвиси и от прозиводителя де, но ориентировъчно е така.
Цитирай

Много е относително и зависи от производителя. Аз се обърквам и в мерките в см, понеже имаме едно българско боди 62 см, което на 69-сантиметровата ми дъщеря е огромно! Rolling Eyes Сякаш самото боди е дълго 62 см, а не бебето, което ще го носи.
Цитирай

Пловдив,Брани Поле

Много простичко- след 24 следва 26, после 28 и така нататък... Smile успех в подреждането bowuu
Цитирай

сравнявай по турските дрешки и няма да сбъркаш  Peace
Цитирай

софия

Да ясно е, че е отнсително. Май на сравнение ще го карам. То и турските не знам до колко са точни, ама май няма друг начин. Все пак благодаря за ориентрането, за да имам някаква представа
Цитирай

Да ясно е, че е отнсително. Май на сравнение ще го карам. То и турските не знам до колко са точни, ама май няма друг начин. Все пак благодаря за ориентрането, за да имам някаква представа

ами повечето турски са точни!!! от опит казвам,надявам се котето123 да го потвърди  Peace  Wink
Цитирай

ами повечето турски са точни!!! от опит казвам,надявам се котето123 да го потвърди  Peace  Wink
абсолютно-те са много по-точни от българските  Peace
Цитирай

софия

благодаря ви ще веднъж момичета    bouquet
Цитирай
благодаря ви ще веднъж момичета    bouquet
Mirtama,kade be6e v koia tema be6e publikuvala za tova kak da izglejda idealnia magazin 4e ne moga da go otkriaq
uspeh v biznesa
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.