Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Алтернативна медицина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Искам да попитам някой преборил ли се е с гнекологични проблеми чрез лечение с хомеопатия? конкретно на мен ми откриха трихомони,които вече 3 месеца лекувам с разни лекарства, а от тях сега ми се появиха и гъбички!!! моля ви ако някой има опит в тази област нека сподели!
Цитирай

София

Преборихме се със стафилококова инфекция. Стискам палци.
Цитирай
за стафилококите съм чувала от доста хора че са се излекували чрез хомеопатия. но до този момент не съм чула отзив за някакви други гинекологични инфекции Sad а изобщо не ми се иска за пореден път да пия някакви доста силни антибиотици и хапчета  Crying or Very sad
Цитирай

София

Предлагам ти да отправиш запитването в "Какво излекувахте с хомеопатия". Там има по-широка дискусия и има по-голям шанс да забележат въпроса. Имай предвид, че лечението ще изисква голямо търпение от твоя страна. Но излекуваш ли се с хомеопатия, резултътът ще бъде траен. Ще се измъкнеш от затворения кръг - лекуваш нещо, причиняваш друго. А в крайна сметка се оказва, че нищо не си излекувал, а само си го потиснал. Искрено ти съчувствам и се надявам да информираш за положителни резултати в най-скоро време.
Цитирай

Хомеопатията лекува човека, а не отделните му симптоми или синдроми. Така че - със сигурност ще излекува и трихомониазата, при положение че се намери твоето лекарство. Успех.
Цитирай
Хомеопатията лекува човека, а не отделните му симптоми или синдроми. Така че - със сигурност ще излекува и трихомониазата, при положение че се намери твоето лекарство. Успех.

да, това го знам, но ми се искаше ако някой има личен опит да го сподели, защото не мога да се престраша и да рискувам Smile сигурно звучи адски глупаво. но вече ми писна от тия проблеми и не знам какво да правя. уж има подобрение от традиционните лекарства, но не се знае колко още ще продулжи лечението, и дали изобщо ще се излекувам на 100%
Цитирай

София

имам приятелка, която се опита да лекува candida с хомеопатия, но ефект нямаше никакъв!
Цитирай

/quote]

да, това го знам, но ми се искаше ако някой има личен опит да го сподели, защото не мога да се престраша и да рискувам Smile сигурно звучи адски глупаво. но вече ми писна от тия проблеми и не знам какво да правя. уж има подобрение от традиционните лекарства, но не се знае колко още ще продулжи лечението, и дали изобщо ще се излекувам на 100%
[/quote]

Ами май нямаш много избор - "престраши се и рискувай" с хомеопатия. Много хора да излекували и гинекологичните си проблми с хомеопатия.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.