Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
От бременността започнаха да ми се забиват ноктите на палците на краката  в месото и с това се мъча вече четвърти месец. Ту минава ту се възпалява. Вече става студено и за да не ходя с терлици и чехли цяла зима, моля някой ако е имал подобен проблем да сподели. Някой ако знае нещо ефикасно по - бабешки много ще му се зарадвам. Иначе се налага да ида на хирург. Ако някой е ходил бихте ли ми казали какво точно ти правят?
Цитирай

Аз като ученияка имах подобен проблем и го разреших с ходене при хирург. То си беше като малка операция, с упойка и в момента не болеше. После възстановяването изисква грижи, но и с това се справяш . Много е важно каксе изрязват ноктите, за да на се повтори проблема. Успех!
Цитирай

Sofia

Моето дете беше с този проблем. Възпаляваше и се палчето много я болеше. Пи беладина хома корт - капки. За 3 дни се оправи. Но цялата работа е от неудобни обувки-пантофките и бяха по заострени отпред.. Купувай си обувки по широки отпред на пръстите.
Цитирай

някъде четох,че се взима памуче ,малко колкото главата на карфица.напоява се с риванол и се подпъхва внимателно под края на нокътя.така той расте върху памучето и не се забива в месото
Цитирай

Оставете ноката да израсне и го отрежете прав,без да вземате ъглите и ще се оправите и без хирург Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.