Похвалете своята боя за коса

  • 24 304
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Подържам косата си червена и фризьорката ме боядисва с Wella Coleston 7744

# 16
  • София
  • Мнения: 2 160
Jalid
 Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 356
досега се боядисвах с Wella, само тя ми хваща белите коси, Гарние изобщо не ми ги покрива. Палете много ми я изсуши последния път.
Сега ще се боядисам с Кюне и ще дам отзиви, фризьорката много ми я похвали.

# 18
  • Мнения: 599
Л'ОРЕАЛ Peace

# 19
  • Мнения: 6 155
Лореал кастинг  Peace

# 20
  • Мнения: 2 309
Chi / ако не бъркам правописа/, американски, фризьорката ми ме прави с тях, богата палитра от цветове, не изтощават твърде много косата - доволна съм.

# 21
  • Мнения: 27 524
Професионалните на Revlon, много съм доволна. Ползвам най-светлите тонове и не изсушава изобщо косата  Peace

# 22
  • Мнения: 17 407
DIAPO от 3 години съм неин фен.Веднъж боядисана цеветът не се променя или отмива с времото.Покрива 100% белите коси, Виолетовият отенък си остава до новото боядисване останалите , кото съм пробвала лилавото из4езва на второто миене и косата запо4ва да 4ервенее.
Цветът, който използвам е 4ерно виолетов.

Намира ли се в България. Много харесвам този цвят, постигала  съм го така, както описваш само с Чифели, но пък боята ми е силна. При всички останали ми се получават червени корени и надолу черно.
Иначе да похваля: Салерм, в т.ч безамонячната, Индола и Жалид.

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 16:27 от ДееНКа

# 23
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Би трябвало да се намира
 това  е сайтът им
http://www.diapo.cl/
Не знам за6то е 4илийски, аз ги купувам от европа newsm78

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 16:49 от sl

# 24
  • Мнения: 544
Гарние- изсветлява ми корените, без да има граница с косата Peace

# 25
  • Мнения: 17 407
sl, благодаря ти!

# 26
  • Мнения: 375
Hennaplus- холандска натурална страхотна боя и е абсолчтно безвредна.Косата ми се оправи от нея. Видях че я има в аптеки Ремедиум.За поддържане  на косата е. На опаковката има саита www.verdesbg.com

# 27
  • Мнения: 477
Според мен е добре освен с " похвалването " на марката боя да се споделя и за какъв цвят става дума, защото от определени бои някои цветове се получават супер, други не толкова ...
Моето пепелно русо го постигам със Селектив, косата ми я понася добре ! Peace

# 28
  • Мнения: 17 407
Voxx, права си. АЗ се боядисвам синьо черна и съм изброила боите, които са най- меки и щадят косата ми. Както вече писах, правила съм се и черно виолетова, но не мога да намеря боя, с която да постигна хубав цвят и да не ми е силна....

# 29
  • Мнения: 436
Гарние Нютрис. При всеки опита да я сменя съжалявам и пак се връщам към нея.

Подкрепям на 100% - смених няколко бои, докато се спрях на тази. Супер е! Боядисвам се в тъмно русо, до светло кестеняво, последното е Garnier Nutrisse Champagne. От тази боя косата ми става мека и гладка, лесно се нанася и разресва.

Общи условия

Активация на акаунт