Лошо мирише

  • 5 693
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 451
rainov, и аз съм го гледала това. Домакинът разказваше как, когато има гости и някой попита къде е тоалетната, всички смятали, че се шегува с тях. hahaha

# 61
  • Мнения: 4 473
Поредната тема с хорова дружинка.
Пуша в тоалетната. И мъжът ми пуши. 30-тина мераклии да ми гостуват по-малко.

# 62
  • Мнения: 126
 ООО  ама и аз пуша там,че и чета вестник през това време иначе започвам да се замислям дали пък стомашно чревния тракт ми е съвсем наред.Имам резевна колба за окултни изпражнения,но благодарение на спомненатото в началото си стои мирно в чекмеджето

# 63
  • Мнения: 2 716
Ех, откога ви чакам  Hug
Пушачи с пушачи.
Казвайте сега как да ви отучим от този навик така, че все едно на вас ви се е приискало.

# 64
  • Мнения: 236
Това е отвратителен навик на пушачите, които отказват да се съобразяват с хората около себе си!
Бившият ми съпруг изпитваше огромно удоволствие да пуши в тоалетната. Нищо че е с прозорец все пак не е голяма, а и е заедно с банята. Разбира се, че полудявах като вляза след него. Часове после се усеща миризмата, а да не говоря че и кърпите се вмирисват.
Същото нещо се повтаряше естесвено и по хотелите като отидем някъде.
И изобщо не смятам, че желанието ми да се съобразява с мен и детето е прекомерно навлизане в личното му пространство и обсебващо желание от моя страна да се налагам.  Naughty Все пак от терасата до тоалетната ими няма 4 м.  Wink

# 65
  • Мнения: 7 418
    Отвратителен навик е!
    При нас никой не пуши,но семейството,което живее с 1 етаж по-надолу,ТАКА ни опушва през вентилацията! #Cussing out
    А за пушенето по терасите........Да не мислите,че тогава не създавате проблеми на никого(макар че се съмнявам,че повечето пушачи изобщо се замислят,дали създават  проблеми ).Опушвате по-горния етаж и прозорците около вас! Naughty

# 66
  • Мнения: 3 718
Аз съм една от тия дето са успели да отучат партнера от този навиг гнусен. Та даже най злостно го запокитих на балкона само да пуши, та да ми полива и цветята го научих  Mr. Green
Само дето съседите готвят в тоалетната явно защото редовно ми смърди на пържен лук и други нетоалетни аромати  Sick Е, няма пълно щастие.

# 67
  • Мнения: 3 313
  Naughty  опция 1

# 68
  • Мнения: 4 585
Аз съм една от тия дето са успели да отучат партнера от този навиг гнусен. Та даже най злостно го запокитих на балкона само да пуши, та да ми полива и цветята го научих  Mr. Green
Само дето съседите готвят в тоалетната явно защото редовно ми смърди на пържен лук и други нетоалетни аромати  Sick Е, няма пълно щастие.
Егати гадовете, включили са аспиратора на кухнята към кенефната
аспирация и набиват миризмите си на съседите. Идиоти всякакви има.

# 69
  • София
  • Мнения: 2 853
за протокола: пушач съм, но не понасям да ми се пуши в тоалетната/банята

# 70
  • Мнения: 2 716
Аз съм една от тия дето са успели да отучат партнера от този навиг гнусен.
Как?  Praynig

# 71
  • Мнения: 5 228
Никога не съм пушила в тоалетната.
Имах една съученичка, която която сутрин преди училище се завираше в тоалетната на кафенето, в което висяхме, с кафе, цигари и книга, и висеше минимум до голямото междучасие. Е този навик не мога да го разбера.

# 72
  • Мнения: 7 723
Татко ми на времето пушеше в кенефа.
Още ми държи влага, като се сетя за миризмата,
която оставяше след себе си. Sick
Никога не съм пушила, а и нямам намерение.
Поне в личния ми, де! Grinning

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
В много хотели даже има пепелник в тоалетната и поставка за вестници. Четете ли пресата докато акате или вие не акате май? :

# 74
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Имам роднина от мъжки пол, не особено близък де, който освен с вестник, редовно си влиза и с лаптопа на това невероятно място. Дори се примири да чете "Журнал за жената" като беше у нас на гости, защото нямам нищо подходящо, като за него...

Общи условия

Активация на акаунт