Гинко Билоба

  • 5 357
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 576
В аптечната мрежа много фирми предлагат този продукт.Някой да е ползвал и да е доволен от определен производител,не мога да се реша от кое точно Гинко Билоба да си купя.Може ли да се пие по време на кърмене?Благодаря предварително!

# 1
Аз не съм нито бременна, нито кърмя - не знам дали ще съм ти полезна.

Напоследък ми е леко напрегнато в работата и се улавам, че забравям и изпускам някои неща. Оше като бях студентка (преди 3 год.) колежки споделяха, че в сесии пият това, но аз упорито си карах на кафе Simple Smile Сега обаче реших да си купя. Не разпитвах кой знае колко, може би трябваше да се допитам до личната да препоръча нещо, но аз като си навия на пръста нещо и дотам.

Моето се казва 'Гинко фарма гинко билоба 100' и е произведено от Натурфарма Германия, внесено от Натурфарма ООД, 50 капсули са, пие се по една на ден, струваше 18,90 лв.

Пия го едва трети ден и още нищо не забелязвам, по-нататък ще споделя, ако има какво Wink

# 2
  • Мнения: 3 410
В аптечната мрежа много фирми предлагат този продукт.Някой да е ползвал и да е доволен от определен производител,не мога да се реша от кое точно Гинко Билоба да си купя.Може ли да се пие по време на кърмене?Благодаря предварително!
Мони, ако си бременна забрави за Гинко - то е отличен антиоксидант но усилва кръвообращението в малкия таз и има опасност от аборт. Ако кърмиш - няма проблем, тъкмо ще си здрава през зимата. Ето ти моето предложение за Гинко в комбинация с още 5 китайски билки - шизандра, гъби рейши, фо-ти и др все предназначени да подобряват  кръвообращението, а са и страхотни антиоксиданти http://www.aloebulgaria.com/index.php?option=com_content&tas … id=40&Itemid=
  bouquet

# 3
  • Мнения: 3 410
Всъщност ако кърмиш и си родила скоро, изчакай с гинкото, има други по-подходящи добавки , които ще ти помогнат да се възтановиш след раждането  bouquet

# 4
Мисля, че е достатъчно по един комбинииран чай сутрин  s Ginkgo Biloba и паметта е като на студент. Може да си гледате малко дръвче в саксийка. Подарявам на символична цена 3год. 0887892450

Общи условия

Активация на акаунт