Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 септ. 2007, 15:04 ч.

как да премахна мравките

• 10 582
  • 16
  •   1
Отговори
в къщи имам мравки.С какво да напръскам та да се махнат :2gunfire:4е са отвратителни гадинки Twisted Evil baby_neutral

# 1
  • Бургас
Аз пръсках с РАЙД за мравки, върху флакона имаше нещо като тънка сламка, за недостъпни места, изчезнаха. Хубаво е един ден да не стоите в стаята, където пръскате.

# 2
С Райд. Или можеш да изчакаш още една седмица - с настъпването на зимата мравките си заминават сами.

# 3
С какво ли не сме опитвали,купих и едни тебешири от аптеката,уж много ефикасни,не се махнаха #2gunfire Сезон,всяко лято имаме този проблем #Crazy

# 4
  • Sofia
Препоръчвам ти един ветеринарен препарат,който всъщност е против бълхи и кърлежи по домашните любимци,но върши идеална работа при наличие на мравки и хлебарки също.Казва се Frontline В случая ще ти трябва във формата на спрей Скъпичък е но има защо

# 5
При мен изчезнаха с обикновен тебешир Peace

# 6
  • София
Нашите гадинки,напуснаха дома ми ,като си засадих една саксия босилек.Оставих я на балкона и от миризмата изчезнаха.Беше ми препоръчано.

# 7
blagodarq vi 6te probvam.

# 8
  • Еклесиаст
продават едни 'къщички' при нас действат ефикасно и за хлебарки/мравки, за  босилека също съм чувала и аз, че помага

# 9
  • гр. София
Аз отдавна не съм срещала такива гадинки вкъщи,но едно време баба ми ги гонеше когато насипе около тях със сол.И те изчезваха сами. Wink

# 10
  • густо майна Филибето
И аз съм гонела със сол. Насипва се по пътечката им.

# 11
 И в нас има, гадни малки червени мравки, които щипят ужасно  Tired

# 12
  • София, Лозенец
Много пъти съм ги махала със сол. Помага.

# 13
И хлебарките са напаст. Пръскахме лятото,измряха много от тях(дори се чудех къде са били скрити всички тези гадини),но сега пак има,а не мога по цяла вечер да ги дебна с флакон Райд в ръка! smile3515

# 14
  • Шопия
Ако може и лек срещу гръглици някой да ми сподели, ще му бъда благодарна. Вече ми писна да изхвърлям големи количества храни заради тази напаст.  Close

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт