Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте бременна съм в 3 месец....от доста време имам стра6но главоболие...и тежест в лявото полукълбо....Нормално ли е?
По принцип имах ниско кръвно...но не съм имала главоболие...
Цитирай

Не е нормално.
И мен ме е боляла глава, но чак непрекъснато - не.
Цитирай

Измери си кръвното, за да си сигурна, че наистина е ниско.
Цитирай

в гората

Ако е ниско пий много вода.
И отиди на лекар Wink
Обикновенно става от пустите му хормони ooooh! Peace
Цитирай

Варна

И аз съм така,само където главоболието ми не е непрекъснато.Бременна съм в 24 г.с.,кръвното ми е нормално.Говорих с моята лекарка и ми каза да си пия парацетамол и до там се приключи с въпроса за главоболието ми newsm78
Цитирай

София

Особено през 2 месец много ме болеше глава, но не непрекъснато. Какво казва гинекологът ти за това?
Цитирай
всъщност това главоболие ме мъчи от една седмица,но ми се струва цяла вечност.следващата ми консултация е на 20.09 и дотогава ще съм в неведение
« Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 17:40 от chobi »
Цитирай

Горно нанадолнище

И аз така ме мъчеше главоболие почти през цялата бременност, но на дясното полукълбо Rolling Eyes Ходих на лекар - невролог и ми каза , че е невралгия , освен аналгин каза нищо друго не може да ми изпише newsm78
Цитирай

София

аз по принцип съм си с мигрена, докато бях бременна много ме е боляло защото отказвах да пия каквото и да е докато не стане мнооогоо зле....но повече от 2-3 дни не ми се е случвало...
може да изриеш спокойно 1 парацетамол....ще помогне до някъде....за кръвното - пии мн течности, може и малко капочино или малко шоколад....
и непременно се консултирай с лекар.
Цитирай

на Земята

Аз съм в третия месец и често ме боли глава и имам тежест в дясното полукълбо,а се засилва изразяващо се чрез пулсации,когато се напъвам да повръщам.Това било ниско кръвно,личната ми го каза,а й ми мери кръвно.Парацетамола не ми помага.Затова гледам да лежа и да не се напрягам особено,но понякога е много непоносимо.Така ще е...
Цитирай

София

Не съм вярвала , че може така жестоко да ме боли глава , както когато бях бременна .
Беше обаче на по - късен етап от бременноста и доктора ми разреши да пия лекарства , защото беше страшно ... Confused  Sick
Кръвното наистина е от значение , моето беше 90 / 60 .
Отиди на лекар .
Цитирай

Ужасно ме болеше главата от третия до средата на четвъртия месец. Кръвното ми беше нормално, но такова главоболие никога не съм имала.
Изведнъж мина от само себе си.
Цитирай

София

Мен също много ме болеше глава първите месеци,от хормоните е
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.