Мъже,как бихте реагирали,ако станете герой в Море от любов?

  • 4 297
  • 40
  •   1
Отговори
  Освен да кажа,че съм регистрирана от доста години тук,но нарочно анонимна...
 Историята е следната.С мъжа ми сме в доста обтегнати отношения напоследък.Постоянно се караме за щяло и нещяло,а грижата за децата допълнително усложнява ситуацията.Искаме да имаме нормално семейство,но неможем да си говорим нормално...ужас.И,за да подобря обстановката участвах и ме приеха за предаването,но се притеснявам,да не донапрегна допълнително обстановката,а от друга страна си милсля,че една приятна изненада няма да е излишна.Ох...и така правилното решение кое е според вас???

# 1
Много правилно си постъпила.Ще остане изненадан Peace.
Това ще освежи връзката ви hug

# 2
 Благодаря ти   bouquet Понеже утре са снимките и ме е страх в стремежа си да направя добро,да усложня нещата  ooooh!

# 3
  • Мнения: 1 393
Аз бих го направила,защото не виждам какво можеш да загубиш  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 126
Давай смело щом си го решила един път.Изненадата найстина ще пълна,но ако не друго поне ще разбереш дали е останало и поне малко от онази любов,която ви е събрала някога.Децата по принцип са силен обединяващ фактор-когато ги има.А иначе всеки реагира по различен начин зависи от характера,но не съм забелязал досега някой да се отказал от своите 5 минути слава по телевизията,освен ако нещата не са станали неспасяеми.

# 5
Благодаря за моралната подкрепа.Утре отивам...с Наталия сме му органазирали страхотна изненада...пък каквото сабя покаже...Бих се радвала на още мнения,понеже се бора с душевните си противоречия...

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ще си глътна езика, после ще ми мине ... след това ще съм благодарен на жената

# 7
 Благодаря Ви   bouquetМного ме окуражихте,че вече страдам от артистична треска и хич незнам какво ще говоря. EmbarassedАко ми помогнете и с някой мили думи,който иска един мъж да чуе,за да ги включа в посланието си ЦеНа Няма Да ИмАте  Mr. Green

# 8
  • Русе
  • Мнения: 2 354
мисля, че ще е достатъчно само, ако му кажеш, че го обичаш

Успех на снимките (и да пишеш кога да те гледаме)  Hug

# 9
Тъпо тъпо.....
Хич няма да помогне даже напротив. Ако двамата не можете да говорите как ще го направите пред толкова хора и камери?

# 10
 Може и да си прав,ама аз няма да го карам да говориме,а просто ще го изненадам ...,но не бих се учудила да реагира като теб  Sad
Все пак си мисля,че когато човек направи нещо добро от безкористни чувства и само,за да достави радост,би трябвало да е хубаво   ooooh!

# 11
  • София
  • Мнения: 4 883
Аз съм била героиня в "Море от любов"...Моят мъж ми прати Наталия с една кошница с цветя. Аз съм романтична, сантиментална и определено си мечтаех да ми се случи такова нещо някой ден, но когато това наистина се случи, бях шокирана, уплашена и даже ядосана, защото личните ми проблеми излязоха пред очите на толкова много хора. Чувствах се много странно и дори не можах да се зарадвам, признавам си.........С времето осъзнах, че това е едно изключително мило емоционално преживяване, и даже се гордея с това си участие. НО мисля, че мъжете не са чак толкова сантиментални. Почти съм сигурна, че твоят мъж няма да е очарован от идеята ти. Може би няма да е толкова ядосан, ако не споделяш пред камерата личните ви проблеми.
Като човек, който е преживял подобна емоция, искам да те посъветвам да не "оголваш" съвсем това, което имате помежду ви, независимо от моментната ти нагласа.
Искрено се надявам всичко между вас да тръгне в една по-добра посока. За жалост наистина не вярвам, че причина за това може да е "Море от любов"...
Успех!!!

# 12
 Аз принципно мисля да говоря само хубави неща за нас,без да разголвам живота си.Просто да му кажа в ефир,колко много го обичаме аз и децата.Проблема ми е,че съм доста прикрита в чувствата си,освен към децата и мъжа ми постоянно ме пита дали е останало нещо от предищната ми любов към него.Това ме пита пак преди 2 дена и му отговорих,че ще му кажа скоро...и ще го направя  Mr. Green

# 13
  Просто съм вързана в къщи постоянно с децата.Станала съм скучна и на себе си дори...уви и искам да направя нещо,наистина мило и различно от всичко до сега,но ме е страх да не сбъркам  ooooh!

# 14
  • София
  • Мнения: 4 883
Abvgd, постъпката ти е много смела и много романтична. Искрено се надявам мъжът до теб да може да я оцени подобаващо! smile3525

Общи условия

Активация на акаунт