Какво любовно послание бихте отправили на мъжа си

  • 5 602
  • 20
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 393
 Попаднах на тема от подфорума Татковци за предаването "Море от любов",коята силно ме впечатли.Замислих се и неможах да сътворя любовно послание,а исках да помогна на майчето там,затова ако искате да го мислим дружно.Напишете ми най-хубавото нещо,което искате да кажете на мъжа си  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 677
Изгледай си мача спокойно тази вечер. Излез после някъде с приятели, а като се върнеш, ще те чакам със русата съседка от 3-тия етаж.

# 2
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Изгледай си мача спокойно тази вечер. Излез после някъде с приятели, а като се върнеш, ще те чакам със русата съседка от 3-тия етаж.
ще ти се hahaha hahaha hahaha hahaha
 по темата
Ади бе тюфлек  оди си лягаш, та да ми освободиш ПЦ-то Crazy

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не ги разбирам аз тия следсватбени послания  Laughing
Както казал един на моята приятелка: Че ква диета ще пазиш, нали се ожени вече  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 4 633
а като се върнеш, ще те чакам със русата съседка от 3-тия етаж.
За плетки ли става въпрос, че не вдянах нещо...Моята руса съседка е 100 килограмова. Значи хич да не го чакам да се върне Thinking

# 5
  • Мнения: 1 393
Хе-хе вие ме развеселихте и то доста  JoyПосланията са ви супер  PeaceПросто исках да измислим заедно нещо,по-романтично,че виждам колко е притеснено майчето.Жалкото е,че мене,хич ме няма в тези работи  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 6 990
Пратих ти линкове на ЛС. Wink

# 7
  • Мнения: 2 212
Ео, може ли и на мен  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 393
Пратих ти линкове на ЛС. Wink
Страхотни са.  bouquetДаже мисля да изрецитирам сега едно на мъжа ми  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 731
Здравей,моя любов.
Да,ти ,който вече 12 г делиш с мен и добро ,и зло.Ти,който ми показа,че любовта не е само в приказките,че я има и трябва само да имаме очи да я видим .Моята по-добра половинка си ти,знаеш ли?Често съм си мислела ,какво ли бих била без теб ?Знам отговора вече.Не това ,което съм сега .Ти ми показа,как вятъра може да ме гали,ти ми показа как слънце може да има и в мрачен януарски ден ,как в дъждовен ден дъгата е красива и как птиците пеят само на мен .
Здравей ,обич моя !
Не искам и никога не съм искала и ден да бъда без теб .Знам ,че ти е трудно да ме разбереш.По принцип си много земен ,а аз съм тази която лети,но аз те обичам повече от всичко на света.Повече от вятъра,слънцето,небето,звездите и знаеш ли защо ?Защото ти си там ,ти си навсякъде .Толкова те обичам ,така те усещам и чувам ,че понякога незнам моето сърце ли тупти или твоето ,толкова сме близо .
Обичам те и те чакам ,моя любов-истинска и толкова вълшебна!
Hug

# 10
  • Мнения: 2 161
Не може ли без лиги?Направо да се мине към същинската част.

# 11
  • Мнения: 1 393
 Жените сме си романтични натури,поне аз и се впечатляваме от всичко.Аз  не мога да се държа лигаво и може би там ми е грешката.Мъжете обичат ЛИГИ,поне моят  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 731
Не може ли без лиги?Направо да се мине към същинската част.

Коя е същинската част на едно любовно обяснение?И кое са лигите? Joy

# 13
  • Мнения: 1 393
Според мен зависи от гледната точка  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 423
Мама Бубу, много мразя да се обяснявам
в любов на човек, дето не съм виждала.
Пусни поне една снимка и напиши кой е
любимият му парфюм. Дай ни малко сламки,
щото така наизуст може да помисли човекът,
че писмото всъщност не е за него. И тогава
като нищо да бие дузпата на любимата си.
Мъжът ми винаги би ме разпознал, ако му
връча нещо, написано от тебе, например.
Ако нямаш снимка, дай телефон.

Здравей,моя любов.
Да,ти ,който вече 12 г делиш с мен и добро ,и зло.Ти,който ми показа,че любовта не е само в приказките,че я има и трябва само да имаме очи да я видим .Моята по-добра половинка си ти,знаеш ли?Често съм си мислела ,какво ли бих била без теб ?Знам отговора вече.Не това ,което съм сега .Ти ми показа,как вятъра може да ме гали,ти ми показа как слънце може да има и в мрачен януарски ден ,как в дъждовен ден дъгата е красива и как птиците пеят само на мен .
Здравей ,обич моя !
Не искам и никога не съм искала и ден да бъда без теб .Знам ,че ти е трудно да ме разбереш.По принцип си много земен ,а аз съм тази която лети,но аз те обичам повече от всичко на света.Повече от вятъра,слънцето,небето,звездите и знаеш ли защо ?Защото ти си там ,ти си навсякъде .Толкова те обичам ,така те усещам и чувам ,че понякога незнам моето сърце ли тупти или твоето ,толкова сме близо .
Обичам те и те чакам ,моя любов-истинска и толкова вълшебна!
Hug

Ако му дам на моя мъж тази боза,
тутакси ще реши, че е от съседката.
Така, като ме познава, приказки за
вятъра, небето, тревичките и пчеличките
не биха го трогнали, ще реши, че се гавря.

# 15
  • Мнения: 677
Темата си става за ДиС. Написал съм изчерпателно какво и как. Все пак кой тук е мъж, а?

# 16
  • Мнения: 5 468
Иди в гората,
преброй листата!
Ако са пет -
обичам само теб!

Влакът отминава
с тежки колела,
но любовта към теб остава
за вечни времена!!!
 Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 25 398
Не може ли без лиги?Направо да се мине към същинската част.

Да ти сипя ли да ядеш или направо да се събличам?  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 161
Не може ли без лиги?Направо да се мине към същинската част.

Да ти сипя ли да ядеш или направо да се събличам?  Mr. Green
Ето това е приказка

# 19
  • Мнения: 2 249
не съм чела другата тема с молбата на въпросната дама ,ама....ако не можеш да кажеш 2-3 лафа на любимия-а търсиш помощ от непознати.......представям си богатстото от чуства и емоции,които бушуват в теб относно половинката ooooh!

иначе.....не бих седнала да му пиша любовни послания на моя мъж-поне не в този тривиалния смисъл дето ги слушам ако съм сгрешила програмата и дават "Море от любов" Crazy-моите послания са обикновенно в рими с шеговит тон....

# 20
  • Мнения: 2 897
Не ги умея тези неща аз,не си падам по писането на любовни послания.

Общи условия

Активация на акаунт