секцио при д-р Богословова

  • 1 034
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
здравейте, отдавна разглеждам форума но чак сега реших да се регистрирам. Понеже ми предстои секцио поради голям плод и съм решила да раждам при д-р Богословова. Искам да попитам мамите родили при нея колко взима тя за секциото и как става с парите , защото нямам много опит в такива неща. Ходих при нея на преглед и се разбрахме за раждането но за пари не смея да я попитам.  Embarassed Благодаря ви предварително!!!

# 1
  • Мнения: 522
Виж темите по-назад. Скоро имаше подобно питане.

# 2
  • Мнения: 32
Видях я темата, ама не разбрах дали има някаква определена тарифа или колкото прецениш. Вече съм в 37г.с. и не знам дали ще издържа до следващия преглед/ в края на седмицата/, защото имам чести контракции  Confused Дали да я попитам направо?

# 3
  • Мнения: 7 837
Цитат на: thalia
Дали да я попитам направо?

Направи го.
Леко и безпроблемно раждане  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 232
И аз се интересувам от същото, ще съм ти благодарна после да споделиш как е минало.Аз съм чела в др. теми, че не се пазари за пари, ако и дадеш-не отказва, но иначе не натяква на хората за това...

# 5
  • Мнения: 3 146
Няколко пъти я подпитвах и нищо не ми каза за пари.Накрая можете да й дадете каквото прецените.За секциото спорд мен тя е перфектна.Изобщо не трябва да се притеснявате - нито за пари, нито за това дали е добър професионалист.Успех!

# 6
  • Мнения: 32
Ами май така ще направя. Ще се пробвам да я попитам макар, че малко ми е неудобно. Ще докладвам после. Стига да не тръгне бебо да излиза преди това. Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 3 688
Не съм раждала при нея,но момичето което докараха след мен в реанимация каза,че ще и дадат 600лв,незнам каква им е била уговорката...

# 8
  • София
  • Мнения: 2 901
Момичета, защо да питате?!? Ако така и така сте се разбрали с ня, тя не спомена ли за таксата за избор на лекар (100 лв. на касата преди изписването?!) Щом при разговора ви не е споменала, по-добре не питайте! А после й дайте, колкото сметнете че е нужно, колкото можете да си позволите и т.н. Тези въпроси с уговорките, особено ако при първични разговори не водят до нещо конкретно, са неудобни не само за вас но и за лекаря (ако е читав). Аз знам, че е светило, жената, и щом не ти е нито намекнала нещо, нито ти го е казала директно, значи че наистина си е професионалст, а не машинка с монетки! Може би като на всеки човек, и на нея всеки лев отгоре би й дошъл добре, но не я поставяйте в неудобната позиция да решава колко можете да си позволите!

И няма ли най-накрая да се освестим, че особено когато говорим за истински професионалист, уговорките (паричните)са нещо, което не бива да същуствива! Има хора, които не могат да си позволят тези суми (600 лева, 600 евро и т.н) - това какво означава: че тези хора не ги е грижа да дечицата им ли? или че няма за какво да похарчат тези пари за бебето ли? или че няма вече истински лекари, които да работят еднакво перфектно с и без уговорки?!

# 9
  • Мнения: 32
Понеже нищо не казва за парите и на мен ми е неудобно да я попитам. Но пък се притеснявам да не преценя за по-малко отколкото взима по принцип. Затова ви попитах дали знаете някаква определена тарифа при нея. Но явно няма. Така ще е най-добре да преценя колко можем да си позволим. И мисля предварително да й дадем парите.

Общи условия

Активация на акаунт