Къде почивахте това лято и как прекарахте отпуската си?

  • 2 920
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 852
Аз за съжаление почивах само една седмица.Не успях да отида на голяма почивка,но пък с любимия ни съвпаднаха отпуските и една седмица си прекарахме чудничко само двамката! Heart Eyes Лятото обаче вече си отива и почваме здравата да поработваме! Crazy

# 1
  • Мнения: 3 423
В София и в Париж.

# 2
  • Мнения: 24 467
В Албена с домочадието. Много хубаво си изкарахме. През по- голямата част от лятото иначе бяхме на работа, а в почивните дни- на басейн или по балкана. Не беше никак зле, като изключим големите ремонти в къщи.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Никъде.
 В нашата фирма на никой не дават отпуски лятото, а и да бях имала, сигурно щях да замина при нашите, а не на почивка в истинския смисъл на думата.

# 4
  • Мнения: 3 537
В Свети влас бяхме.
Моренце и осем басейна имаше в нашия комплекс.
Разкош! Heart Eyes

# 5
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
на черноморец , със семейството Sunglasses, беше суууупер!!! сега пак ще излизам , ама за малко 4-5 дена...ще си правя есенно почистване на къщата, а после ще обикалям кафетата и магазините, без деца/ щото са на детска и на у-ще/ Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 2 958
Нашата почивка беше само седмица, но пообиколихме Бг. Първо в едно Благоевградско село за 2 дни. Страхотни хора, хубава почивка. После 4 дена на Камчия с куче, дете и мъж и накрая завършихме с Балчик, Силистра и една нощувка в Русе. Пак бих отишла на такава почивка, но ако пропуснем Камчия. Само със семейството ми беше скучно и одъртяващо. Чувствах се като пенсионер, който си е взел внучето на море. Сега имам още 4 дни отпуска и петък с нови сили на работа.  Confused

# 7
  • Мнения: 1 951
 В Албена. Без детето, с приятели и те без деца. Нямам какво повече да кажа  Grinning

# 8
  • Мнения: 1 120
това лято цялото ми беше почивка.първо 10 дни в Мармарис.после още 10 на Константин и Елена,комбинирано със Златните(от които съм разочарована).после 5-6 дни на созопол и отделно друго малки почивки за по една,две вечери из планинските курорти
добре си поживях,но зимата ще ми се отели волът

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 12:36 от lamita

# 9
  • Мнения: 24 467
...комбинирано със Златните(от които съм разочарована)...
И аз също! Моите съболезнования!

# 10
  • Мнения: 10 758
...комбинирано със Златните(от които съм разочарована)...
И аз също! Моите съболезнования!
Аз пък не съм разочарована.1 седмица бяхме там.Децата не се разболяха.

# 11
  • Мнения: 852
Браво момичета,някой от вас са си направили супер екскурзийки smile3501А,който има желание моля,да ни пусне и снимчици  bouquet

# 12
  • Мнения: 3 537
Браво момичета,някой от вас са си направили супер екскурзийки smile3501А,който има желание моля,да ни пусне и снимчици  bouquet
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146575

# 13
  • Мнения: 852
Браво момичета,някой от вас са си направили супер екскурзийки smile3501А,който има желание моля,да ни пусне и снимчици  bouquet
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146575


Снимките са ти супер,а малчовците са много сладки!Благодаря  bouquet  bouquet

# 14
  • DE
  • Мнения: 967
Не съм почивала и един ден това лято! Cry

# 15
  • Мнения: 4 668
В Гърция и после на Константин и Елена . Доволна съм , още повече , че бяха дълги почивки  Laughing Само че , повече в България на море няма да стъпя  Confused
Ходихме и в Родопите за няколко дни - в Смолян  Peace

# 16
  • Мнения: 1 951
Само че , повече в България на море няма да стъпя  Confused
Ходихме и в Родопите за няколко дни - в Смолян  Peace

Да, забравих, че и ние ходихме до Родопите, но не го броя за почивка, защото падна голямо обикаляне и пътуване.

Pipinka, защо така си се разочаровала? И защо изневерихте на Албена тази година?

# 17
  • Мнения: 22 842
Малчо беше 10 дни с майка ми на Лозенец края на юни.Ние отскочихме за два уикенда дотам.Бяхме 4 дни във Велинград,в най-големите жеги.После 1 седмица в Гърция,на Халкидики.Вчера се върнахме последната ни разходка до морето-уикенд на Кавала.Времето там е страхотно в момента.

# 18
  • Мнения: 4 390
А, били сте в Панорама Форт Бийч. Grinning
И аз бях там.

# 19
  • Мнения: 3 537
Даааа. GrinningТи кога беше там?

# 20
  • Мнения: 4 390
Тази година изкарах най-големите горещини там - края на юни-началото на юли. Grinning

# 21
  • Мнения: 3 537
Разминали сме се.Пък и да не бяхме,не се познаваме . ConfusedНие бяхме там до 23 юни .

# 22
  • София
  • Мнения: 495
Ние почивахме 2 седмици през юли,от които 9 дни бяхме в Китен. Беше добре, но скоро няма да повторим там.

# 23
  • София
  • Мнения: 228
Германия /Хамбург/ за 4 дни. Гърция /Аспровалта/ мисля, че пак 4 дни останахме. Поморие 10 дни. Китен 2 дни. Златни пясъци 2  дни. В събота се върнахме от Солун и Халкидики. Доста приятно лято изкарах.  Peace

# 24
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
В по-голямата част бях в България, но там за мен не е почивка, защото прекарвам времето предимно по инстанции и срещи с роднини и приятели. Бяхме в Търново, край Варна и Копривщица, но истинската почивка беше няколко дни на Метеора в Гърция и Охридското езеро ( супер място и го препоръчвам. Квартирите са по-евтини от тези в България ).

# 25
  • Мнения: 4 965
Аз бях почивка почти цялото лято - юли и август /през юли изкарахме известно време на вилата/, но истинската отпуска ни беше през август.
Първо, отидохме на Боровец - във вилно селище "Ягода" и там направихме рождения ден на децата. После, ние с мъжа ми ходихме с кумовете на Копривщица и на Шипка /децата в това време все още бяха на Боровец, но вече с моите родители/, а от 20-ти август изкарахме 10 дни с децата и с кумовете ни на Ахтопол /естествено, обиколихме и Синеморец, и Резово, и на цирк ходихме/...
Последните 4 почивни дни искахме да идем до Солун, ама аз се тръшнах болна и нищо не стана от плана. Надявам се бързо да се съвзема, че от другата седмица съм пак на работа, а и планираме наистина да си реализираме 1 уикенд в Гърция.
Беше страхотно.

# 26
  • Мнения: 121
В Китен на плажааа.Бяхме няколко дена,но си по4инах добре

# 27
  • Мнения: 3 537
Стига де! ConfusedСамо аз ли се подлъгах,да пусна снимки! ooooh!

# 28
  • Мнения: 677
Ние се наливахме в ей тия шатри по цял ден. Ай завиждайте!

# 29
  • Мнения: 1 426
Ние се наливахме в ей тия шатри по цял ден. Ай завиждайте!



казва се алкохолен туризъм

# 30
  • Мнения: 220
Аз пък бях за 2 дни на бяло море за1 ден на черно и за 5 дни на язовир. Доста интензивен и богат на емоции беше първият ми платен отпуск Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 835
14 дена на море и 5 дена на планина. Страхотно си изкарахме, плаж, море, плуване и коктейлчета. Сега ще очаквам зимата и белите писти.

# 32
  • Мнения: 6 417
В хотел "Монда" на Златни пясъци бях 2 седмици.  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 516
Ние се наливахме в ей тия шатри по цял ден. Ай завиждайте!


Впечатлена съм от това заведение. Завиждам ти!
Ние бяхме 3 седмици при мама и една на море. Приятно, но морето беше компромис.

# 34
  • Мнения: 2 407
На Приморско,искарахме добре.Иначе още 20 дни на вила на приятели и си почивах.

# 35
  • Мнения: 3 835
Ние се наливахме в ей тия шатри по цял ден. Ай завиждайте!


Почти ти завидях, съвсем още малко ми трябва. Mr. Green

# 36
  • Мнения: 4 668
Дикси  Hug, изневерихме на Албена , защото наши приятели ни навиха за Константин и Елена , уж за да сме заедно  Confused Както и да е ... Разочарована съм , защото такава мръсотия не съм си и представяла , че може да съществува . Особено сравнено с предишното море в
" Океяния клуб " съвсем ми дойде нагорно  Sick
Догодина сме в Хърватска и в Мароко евентуално , така че пак ще пропусна Албена  Rolling Eyes

# 37
и ние в Албена. За кратко, но за сметка на това  newsm74

# 38
  • Мнения: X
Ех, отпуската! Ех, отпуската!
Хубаво беше....
Ех!

# 39
  • София
  • Мнения: 1 107
Ходихме два пъти на Дюни и веднъж на Боровец. Аз по принцип нямам отпуска - в майчинство съм  Laughing

# 40
  • Мнения: 3 334
почивахме на Несебър,но 1 седмица ми беше малко,за съжаление повече отпуск не можех да ползвам.Иначе си изкарахме страхотно Peace

# 41
  • Мнения: 3 611
Почивката ми почна от средата на март и zавьрши преди 2 седмици... и да ви приzная, хич ама хич не ми стигна  Confused

# 42
  • Мнения: 1 272
В Москва, в Ст. Петербург, в Созопол, в Несебър, малко на планина...но не в отпуската, защото не работя, а просто на почивка Peace

# 43
  • Мнения: 877
Лозенец, после Крапец и Тюленово. Доволна съм Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 2 671
"почивка"?!? какво беше това  Thinking

# 45
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Първо 7 дни в Приморско, после два дни на нос Шабла и Калиакра, после 2 дни на Камчия, кратки пътешествия из Троянския балкан , Габрово и Велико Търново, няколко дни на гости при нашите в Свищов.
Искам ощееееееееееееееееее

# 46
  • София
  • Мнения: 2 160
Прибрах се в родния си град (Варна) за  - 3 месеца  Mr. Green
Е това ако не е почивка  Laughing

# 47
  • Мнения: 2 013

Така се случи, че ходих 3 пъти на море това лято. Днес се върнах от последното - закачих се за твоя постинг, защото видях позната гледка. Не бях минавала през Слънчев бряг и околности от поне 3-4 години и се втрещих, честно. От Ахелой до Елените всичко е застроено - безобразно, грозно, сигурно вече има и 20-а линия на хотелите и блоковете на Слънчев бряг. Ако не гледаш табелките, няма да разбереш, че излизаш от едното населено място и влизаш в другото. Нямам никаква идея кой си купува апартамент насред полето, на половин час пеша от морето newsm78 Огромно количество постройки някъде в началото на Свети Влас или края на Слънчев бряг са над основния път, без никакви алеи, водещи към имотите. Отдолу на пътя поне братя Диневи и останалите са направили някакви улички. Но имаш чувството, че си в някакъв софийски баровски квартал, не край морето. 
Очарователното на времето място "Елените", където бях, също вече се пука по шевовете и се разширява накъдето може. Мястото още е очарователно, стайлингът му - ако имах толкова пари - никога не бих наела тези архитекти и дизайнери. Иначе като обслужване, храна, атракциони и прочие са много добри.

През август бях за няколко дни до Златните и околностите - е, много по-добре е в сравнение със Слънчев бряг. И тук бая са строили, даже горе в лозята, но някак си по-уютно, по-поносимо, с повече пространство наоколо.   

От Кушадасъ имам приятни впечатления, но тъй като съм ходила само веднъж, в един хотел, не искам да правя обобщения.
 

# 48
  • Мнения: 22 842
Я кажи отзиви,че ние втора година се каним да ходим.

# 49
  • Мнения: 4 473
Това е третата тема по един и същ въпрос, след моята и на Борис.  Joy
Някой мод да ги обедини, няма да е зле. Simple Smile

# 50
  • Мнения: 3 835
Не бях минавала през Слънчев бряг и околности от поне 3-4 години и се втрещих, честно. От Ахелой до Елените всичко е застроено - безобразно, грозно, сигурно вече има и 20-а линия на хотелите и блоковете на Слънчев бряг. Ако не гледаш табелките, няма да разбереш, че излизаш от едното населено място и влизаш в другото. Нямам никаква идея кой си купува апартамент насред полето, на половин час пеша от морето newsm78 Огромно количество постройки някъде в началото на Свети Влас или края на Слънчев бряг са над основния път, без никакви алеи, водещи към имотите. Отдолу на пътя поне братя Диневи и останалите са направили някакви улички. Но имаш чувството, че си в някакъв софийски баровски квартал, не край морето. 
Очарователното на времето място "Елените", където бях, също вече се пука по шевовете и се разширява накъдето може. Мястото още е очарователно, стайлингът му - ако имах толкова пари - никога не бих наела тези архитекти и дизайнери. Иначе като обслужване, храна, атракциони и прочие са много добри.

Абсолютно си права за Слънчев бряг и Свети Влас. Огромни блокове, комплекси, строежи, един в/у друг. На Свети Влас специално, все ми се струва, че в един момент всичко ще се сурне надолу в морето. А на Слънчев бряг не бях стъпвала от години, мъжа ми с огромен зор успя да ме накара да спрем и да се разходим по централната алея. Хора, народ, сергии, цигания до шия. Не искам и да си помислям какво е на плажа. АД!
Ние почиваме от няколко години на Елените, за съжаление наистина са застроили още и продължават. ooooh! А комплекса е разкошен и ако го съсипят и него с тези безумни строежи ще е много жалко. Ние ходим в х-л Роял бей, той е най-малкия и е накрая на плажната ивица, преди нос Емине. За щастие около него няма как да се строи повече и там е много спокойно и красиво. Морето е много чисто, плажа също, малко хора, идилия.

# 51
  • Мнения: 604
Къде си лятоооооо? Посинях от студ днес  Cry

Мечтая си за тримесечна лятна отпуска  Sunglasses

Ние бяхме за седмица на село, чудно хубаво беше. И в началото на септември летувахме на супер диви бунгала в началото на Обзор.
Бяхме на едно хълмче, в подножието моренце, а около нас лозя... приказка!
Обзор не го бях виждала от детските си години и останах приятно изненадана от този красив, подреден и чист град. Горещо го препоръчвам  Hug

# 52
  • Мнения: 852
Това е третата тема по един и същ въпрос, след моята и на Борис.  Joy
Някой мод да ги обедини, няма да е зле. Simple Smile



Съгласна съм с теб Peace

# 53
  • Мнения: 436
Аз вече забравих, че сме били на почивка - беше токова отдавна... средата на юни...
Бяхме в едно малко хотелче на линията между Равда и Несебър за 10 дни.
Най-много ми харесва там морето - чисто, равно, плитко и спокойно.
Иначе там плажната ивица е застроена до краен предел, навсякъде е лудница, цените в Несебър (особено старата част) са трепач! Категорично сме решили догодина да не ходим там, въпреки че обичаме Южното Черноморие.

# 54
  • Мнения: 6 315
Бяхме в Трявна и после в Арбанаси. Доста добре си починахме. В Трявна изкарахме цяла седмица и хич не беше скучно, напротив Simple Smile.

# 55
  • Мнения: 1 172
4 -5 пъти на море, с различна продължителност - най-късото 2 дни, най-дългото около 10.
2-3 пъти на планина, но максималният ни престой там беше 4-5 дни.

Как - разнообразно. Къде - по българските планини и по чуждите морета.

За догодина съм си планирала доста по-голямо разнообразие. Искам да посетим семейно някоя екзотична държава. Искам да направя и море през февруари-март (преди сезона) в някоя по-топла страна.

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Бяхме в Лозенец, много ни хареса...ще повторим Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 2 958
Общо за цялото лято: Златни пясъци - 7 дни , Равда - 7 дни , Халкидики - 4 дни.  Хубаво беше, жалко че свърши.

Общи условия

Активация на акаунт