Поставяне на електромер-процедура,цени?

  • 4 411
  • 2
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Здравейте на всички.От известно време ровя по сайтовете,за да търся отговор на въпроса каква е цената на поставяне на електромер.Положението е следното-къщата е на 4 етажа и вместо на всеки етаж да има електромер,има само на два етажа,като те обслужват и останалите два.Аз не съм съгласна така и искам отделен електромер.Но никъде не мога да открия каква е цената на тази услуга.Пред къщата има ел.табло,където ще се постави новия електромер.Доколкото разбрах трябвало да е някакъв електромер часовник и ли нещо от този род.Моля ако някой е запознат с цена и процедура да ми даде някаква насока,дори и минимална.Ще бъда много благодарна на всеки отзовал се.Лек ден на всички.Става върпос за гр.Бургас ако това има някакво значение.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 362
Отиваш в енергото и питаш на място искат нотариален акт за собственост а цената зависи от разстоянието то отварянето на нова партида е около 500 лв.Часовника се слага за да разделя днева и нощна  тарифа  и се слага ако искаш иначе отчита само дневна.

Iliqna вие сега на подочетен ли сте?

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 12:22 от kalinkish

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Отиваш в енергото и питаш на място искат нотариален акт за собственост а цената зависи от разстоянието то отварянето на нова партида е около 500 лв.Часовника се слага за да разделя днева и нощна  тарифа  и се слага ако искаш иначе отчита само дневна.

Iliqna вие сега на подочетен ли сте?
Извини ме за невежеството,но какво значи подоточен?
А иначе все се надявах да е по-ниска цената при положение,че си имаме прекарани кабели навсякъде,но явно ще търпя още,много са тези пари.

Общи условия

Активация на акаунт